شگفت آور, Low-Carb دستور العمل با کنگر فرنگی

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 16 سال 2020 بهار است و فصل کنگر فرنگی و من عاشق کنگر فرنگی, بنابراین من جم

توسط HALOHEKAYATHA در 27 اردیبهشت 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 16 سال 2020

بهار است و فصل کنگر فرنگی و من عاشق کنگر فرنگی, بنابراین من جمع آوری مورد علاقه من برای این مجموعه زیبا و کم کربوهیدرات سالم با کنگر فرنگی!

پین شگفت انگیز کم کربوهیدرات سالم با کنگر فرنگی را امتحان کنید بعد!

Amazing Low-Carb Recipes with Artichokes top collage photo

امروز من spotlighting کنگر فرنگی که یکی از من تمام زمان های مورد علاقه بهار مواد غذایی! چه کس دیگری است که یک کنگر فرنگی, فن ؟ این مجموعه زیبا و کم کربوهیدرات سالم با کنگر فرنگی دارای بسیاری از کنگر فرنگی دستور العمل های من لذت می برد از طریق سال.

تازه کنگر فرنگی هستند چیزی است که برخی از مردم با آن آشنا نیست اما من علاقه دوران کودکی خاطرات کسانی که نادر زمانی که مادر من را طبخ کنگر فرنگی برای خانواده ما است. و از آنجا که ده بچه ها هر فرزند دریافت می 1/2 از یک کنگر فرنگی است که ما می خواهم شیب به من ساده سس فرو بردن. سپس زمانی که اجاق گاز فشار شروع به محبوب شدن من آموخته فوت و فن پخت کنگر فرنگی در فوری گلدان است که قطعا با افزایش من تازه آرتیشو مصرف!

من از طرفداران بزرگ از کنسرو کنگر فرنگی قلب نیز هست که من سعی می کنم به خرید در Costco بنابراین آنها نه چنین بودجه شکن. چند از این ظروف ایجاد شد که Costco حمل تالار شیشه کنگر فرنگی بسته بندی شده در آب, و من نمی توانم پیدا کردن کسانی که هر بیشتر. اگر شما به خرید قالب های کوچکتر از کنگر فرنگی در سوپر مارکت شما می توانید به کاهش میزان کنگر فرنگی قلب از آنچه که من استفاده می شود. خوشبختانه, آن را بیش از حد بسیاری از قلب کنگر فرنگی برای بالا بردن طعم سالاد, صبحانه, غذای مرکب از گوشت وارد و یا سبزیجات ظرف سمت.

و کنگر فرنگی بسیار مغذی! آیا شما خوردن یک غول تازه یک یا استفاده از کنسرو قلب کنگر فرنگی کنگر فرنگی دارای مقدار زیادی فیبر به کاهش کربوهیدرات خالص. قطعا ورود کمتر گران کنگر فرنگی در فروشگاه مواد غذایی چیزی است که من نگاه به جلو به هر بهار. وقتی که ولع مصرف کنگر فرنگی بازدید, من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید این مجموعه کم کربوهیدرات کنگر فرنگی دستور العمل و سعی کنید برخی از آنها را!

فقط با کلیک بر روی عنوان دستور زیر هر عکس برای مشاهده کامل دستور العمل در این سایت و لذت بردن از کنگر فرنگی همه! شما می توانید با استفاده از دستور دور یو پی اس برای پیدا کردن بیشتر کم کربوهیدرات دور یو پی اس مثل این یکی!

Amazing Low-Carb Recipes with Artichokes found on KalynsKitchen.com


ترشی کدو سبز سالاد با زیتون کنگر فرنگی و فلفل قرمز است که یک دستور العمل های مورد علاقه من برای سال برای احزاب است.

How to Cook Artichokes in the Instant Pot or Stovetop Pressure Cooker found on KalynsKitchen.com


تازه کنگر فرنگی در حال نهایی بهار مواد غذایی و سهم من از روش من برای چگونه به طبخ کنگر فرنگی در فوری گلدان یا یک Stovetop پلوپزو من هنوز هم فکر می کنم این بهترین راه مطلق به آنها را طبخ! و هر کس در خانواده من خورد از کنگر فرنگی با مادر من ساده سس فرو بردن!

Low-Carb Arugula Salad with Artichokes, Peppers, and Goat Cheese title photo


این کم کربوهیدرات سالاد منداب با کنگر فرنگی, فلفل و پنیر بز ترکیبی است من می خواهم لذت بردن از هر زمان از سال!

Breakfast Casserole with Asparagus and Artichoke Hearts title photo


این نوعی غذای صبحانه با مارچوبه و کنگر فرنگی قلب خوشمزه و آسان را برای یک صبحانه شامل دو مورد علاقه بهار مواد غذایی!

Amazing Low-Carb Recipes with Artichokes found on KalynsKitchen.com


استفاده از Crock-Pot غذای مرکب از گوشت وارد خمره (لینک های وابسته) و یا هر بزرگ و آرام پز را به این آرام پز Frittata با کنگر فرنگی قلب بوداده فلفل قرمز و پنیر فتا!

Amazing Low-Carb Recipes with Artichokes found on KalynsKitchen.com


یکی دیگر از مورد علاقه با قلب کنگر فرنگی و تخم مرغ است Karyn تعطیلات صبحانه خورش با کنگر فرنگی, قلب, کانادا بیکن و پنیر بز. این دستور من از من گام به خواهر Karyn که یک آشپز بزرگ.

https://kalynskitchen.com/easy-cheesy-low-carb-meatball-artichoke-casserole/


وقتی که ریحان تازه نشان می دهد تا در هر سال من ریحان و سرکه بریزید و من دوست دارم به استفاده از آن در این کنگر فرنگی Antipasto سالاد با ریحان و سرکه بریزید! این شده است به خوبی دریافت در خانواده احزاب!

Artichoke Rosemary Frittata in pan with serving plate - text overlay photo


این کنگر فرنگی رزماری Frittata چیزی است که من استفاده می شود به تمام زمانی که من پخته شده برای قایقی سفر در یوتا زیبا دریاچه پاول!

Amazing Low-Carb Recipes with Artichokes found on KalynsKitchen.com


این یک عکس قدیمی اما اجازه ندهید که شما را متوقف و از ساخت این lovely Low-Carb, کنگر فرنگی کلم پیچ و ریکوتا پای با تخم مرغ و پنیر پارمسان. این کاملا خوشمزه است.

Amazing Low-Carb Recipes with Artichokes found on KalynsKitchen.com


و در نهایت این آسان قشنگ کم کربوهیدرات کوفته کنگر فرنگی غذای مرکب از گوشت وارد است کربوهیدرات بیشتر از برخی از این دستور استفاده بیشتر کوفته و کمتر کنگر فرنگی و سس اگر شما می خواهید کمتر کربوهیدرات برای این یکی.

اگر شما یک مورد علاقه کنگر فرنگی, دستور غذا, لطفا اشتراک گذاری در نظر بنابراین دیگر کنگر فرنگی دوستداران همچنین می توانید از آن لذت ببرید!

Pinterest image of Amazing Low-Carb Recipes with Artichokes

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن