هوا سرخ کن تن ذوب

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 11 سال 2020 من استفاده می شود مورد علاقه من کم کربوهیدرات نان پیتا به این

توسط HALOHEKAYATHA در 22 اردیبهشت 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 11 سال 2020

من استفاده می شود مورد علاقه من کم کربوهیدرات نان پیتا به این سریع و آسان Air Fryer تن ذوب! و عجب این بود که خیلی خوشمزه برای 15 دقیقه غذا!

Air Fryer Tuna Melt title photo

من حدس می زنم که حتی افرادی که واقعا دوست دارم به طبخ در حال گرفتن یک کمی خسته از پخت و پز تقریبا در هر وعده غذایی در حالی که ما در خانه گیر کرده! من می دانم که در من خانه من قطعا فکر همه چیز به خوردن که نیست وقت زیادی را در آشپزخانه. نه همه من سریع-و-آسان پخت و پز آزمایش ها وبلاگ شایسته اما بعد از من ساخته خودم Air Fryer تن ذوب برای سومین بار و آن را دوست داشتم, من تصمیم به گرفتن برخی از عکس ها, بنابراین من می تواند به اشتراک گذاری این دستور ساده را با شما.

این دستور غذا را با استفاده از مورد علاقه من کم کربوهیدرات نان پیتا (با 7 کربوهیدرات خالص در هر پیتا) و مورد علاقه من تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون. و وجود ندارد هر گونه مواد علاوه بر نان پیتا که اضافه قابل توجهی کربوهیدرات, بنابراین این چیزی است که من دوست داشتم برای یک بسیار کم کربوهیدرات شام. من با خوردن یک تن ذوب برای شام سریع که من می توانم در کمتر از 15 دقیقه, اما اگر شما می خواهید برای اضافه کردن چیزی ساده مانند خیار سزار یا مریم بهار سالاد مخلوط شما می توانید به اشتراک گذاری یک تن ذوب با دو نفر برای یک شام که حتی پایین تر از کربوهیدرات!

من این چند راه مختلف زمانی که من در تجربه, اما در پایان, من عاشق ساده ترین نسخه فقط با نان پیتا, تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون مایو شوید ترشی خرد شده (یا سس گوجه فرنگی خرد شده ترشی) کمی خرد شده پیاز قرمز و پنیر موزارلا. و امیدوارم بسیاری از چیزهایی که در این لیست در حال رفتن به چیزهایی که شما معمولا در دست نگه دارید; لذت بردن از!

چه هوا سرخ کن هم استفاده کنم ؟

من عاشق Cuisinart همرفت هوا سرخ کن توستر است که آنچه که من استفاده می شود برای این دستور غذا. این سرخ کن دارای یک بزرگتر سبد ساخته شده است که آن را آسان به اندازه یک قطعه نان پیتا اما من سعی نمی پخت و پز دو pitas در یک بار. (Air fryer لینک ها لینک های وابسته. با استفاده از Air Fryer دستور برای دیدن دیگر Air Fryer دستور العمل در این سایت است.)

اگر چه شما لازم نیست که یک درجه سرخ کن?

من تست این دستور غذا را در فر یا آون توستر, اما من کاملا با اعتماد به نفس آن کار می کند فقط خوب است. پس هوا سرخ کن آشپز بیشتر مانند اجاق های همرفت من می خواهم اضافه کردن یک کمی بیشتر زمان برای هر مرحله از فرایند پخت و پز برای پخت و پز در یک توستر و فر به طور منظم. شما ممکن است به آزمایش با یک و نگه داشتن چک کردن آن را به ببینید که چه زمان بهتر است به صورت دقیق توستر فر یا اجاق گاز شما با استفاده از. (اگر کسی محدود کردن زمان پخت و پز بدون هوا سرخ کن لطفا دوباره به ما اطلاع دهید.)

Air Fryer Tuna Melt process shots collage

چگونه می توان Air Fryer تن ذوب:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. پیش گرم کردن هوا بخاری یا اجاق گاز) به 400F/200C.
 2. من استفاده می شود می تواند یکی از مورد علاقه من Genova تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون (لینک های وابسته) را به دو تن ذوب می شود. استفاده از هر تن شما ترجیح می دهید.
 3. تخلیه تن در یک صافی در نزول است.
 4. بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن پیاز قرمز. من با استفاده از سس گوجه فرنگی ترشی خرد شده (لینک های وابسته (اما فقط ریز ریز کردن تا یک سس گوجه فرنگی ترشی اگر شما لازم نیست که.
 5. مخلوط خشک تن ماهی خرد شده پیاز قرمز و زعفران و ترشی خرد شده (یا ترشی خرد شده) مایو و کمی فلفل سیاه.
 6. من استفاده می شود مورد علاقه من کم کربوهیدرات نان پیتا (با 7 کربوهیدرات خالص در هر پیتا).
 7. قرار دادن نان پیتا در درجه سبد سرخ و نان تست 40 ثانیه و سپس به نوبه خود بیش از و نان تست 40 ثانیه بیشتر. (ممکن است شما را به ببینید که چقدر زمان شما نیاز به نان پیتا شرکت اما نه شروع به قهوه ای بسیار اگر هوا سرخ است یک نام تجاری مختلف.)
 8. گسترش نصف تن ماهی مخلوط در تست نان پیتا.
 9. نم نم رنده شده پنیر موتزارلا بیش از تن ماهی مخلوط.
 10. قرار دادن نان پیتا صدر با تن ماهی و پنیر در درجه سبد سرخ و طبخ تا زمانی که پنیر کامل ذوب شده و مخلوط داغ است فقط کمی بیش از یک دقیقه برای هوا سرخ کن استفاده کردم.
 11. خدمت گرم و لذت ببرید!

Air Fryer Tuna Melt close-up photo

آسان تر شام در هوا سرخ کن:

هوا سرخ پیتزا (با سه low-carb پوسته گزینه)
تند بادی سرخ میگو با خردل-سس ترب کوهی
هوا سرخ ماهی قزل آلا با خردل-سس گیاهان دارویی
گیاهان دارویی-ترشی Air Fryer ران مرغ
کم کربوهیدرات و Keto Air Fryer دستور (از Kalyn آشپزخانه ها و وبلاگ ها در سراسر وب)

مواد تشکیل دهنده

 • یکی 5 اونس است. می توانید تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون (یادداشت کنید)
 • 2 نان پیتا (یادداشت کنید)
 • 2 T شوید ترشی رغبت (یادداشت کنید)
 • 1/4 فنجان ریز خرد شده پیاز قرمز
 • 3 T مایو (بیشتر یا کمتر به سلیقه)
 • تازه زمین فلفل سیاه برای طعم و مزه
 • 1/2 فنجان پنیر موزارلا رنده شده

دستورالعمل

 1. پیش گرم کردن هوا بخاری یا اجاق گاز) به 400F/200C در حالی که شما تهیه ماهی تن.
 2. من استفاده می شود می تواند یکی از مورد علاقه من Genova تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون (لینک های وابسته) را به دو تن ذوب می شود. استفاده از هر تن شما ترجیح می دهید.
 3. تخلیه تن در یک صافی در نزول است.
 4. بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن به اندازه کافی پیاز قرمز به 1/4 فنجان.
 5. من با استفاده از سس گوجه فرنگی ترشی خرد شده (لینک های وابسته) به آن را آسان اما فقط ریز ریز کردن تا یک سس گوجه فرنگی ترشی اگر شما لازم نیست که.
 6. مخلوط خشک تن ماهی خرد شده پیاز قرمز و زعفران و ترشی خرد شده (یا ترشی خرد شده) مایو و کمی فلفل سیاه.
 7. قرار دادن یک تکه نان پیتا در درجه سبد سرخ و نان تست 40 ثانیه و سپس آن را به نوبه خود بیش از و نان تست 40 ثانیه در طرف دیگر.
 8. (هوا و سرخ کن مدل ممکن است کمی بیشتر یا کمتر زمان ممکن است شما را به ببینید که چقدر زمان شما نیاز; شما می خواهید نان پیتا شرکت اما نه شروع به قهوه ای خیلی در این نقطه است.)
 9. گسترش نصف تن ماهی مخلوط در تست نان پیتا. (من این را در هیئت مدیره برش بنابراین من یک ظرف غذا در درجه سبد سرخ!)
 10. نم نم 1/3 فنجان رنده شده پنیر موتزارلا بیش از تن ماهی مخلوط. (استفاده بیشتر یا کمتر پنیر طعم; من می خواستم همه تن پوشش داده شده با پنیر.
 11. قرار دادن نان پیتا صدر با تن ماهی و پنیر در درجه سبد سرخ و طبخ تا زمانی که پنیر کامل ذوب شده و مخلوط داغ است فقط کمی بیش از یک دقیقه برای هوا سرخ کن استفاده کردم.
 12. خدمت گرم و لذت ببرید!

یادداشت

من با استفاده از جنوا تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون (لینک های وابسته) را به دو تن ذوب می شود. استفاده از هر تن شما ترجیح می دهید. من با استفاده از یوسف کم کربوهیدرات نان پیتا (لینک های وابسته) که دارای 7 کربوهیدرات خالص در هر پیتا. من عاشق شوید ترشی خرد شده (لینک های وابسته) است که صفر کربوهیدرات اما فقط ریز ریز کردن تا شوید ترشی اگر شما آن را ندارید.

کربوهیدرات محاسبه شده با استفاده از کربوهیدرات خالص از محصولات استفاده می شود.

دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn زمانی که او می خواست به استفاده از آنچه در خانه بود اما نمی خواهم به صرف زمان زیادی را در آشپزخانه!

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

2

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 396مجموع چربی: 28.4 گرمچربی اشباع شده: 5.9 گرمچربی اشباع نشده: 22.5 گرمکلسترول: 51.5 میلی گرمسدیم: 1070mgکربوهیدرات: 10.1 گرمفیبر: 2.4 gشکر: 1.6 گرمپروتئین: 27.1 g

Air Fryer Tuna Melt square thumbnail photo

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
با کاهش کربوهیدرات نان پیتا من با استفاده از این هوا سرخ کن تن ذوب خوب و آسان برای شام کربوهیدرات-آگاهانه خوردن برنامه و برای هر فاز اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی. این است که احتمالا بیش از حد بالا در کربوهیدرات برای Keto یا بسیار کم کربوهیدرات است, رژیم های غذایی, اما شما می توانید غذا خوردن نیمی از یک تن ذوب با سالاد اگر شما می خواهید یک گزینه با کمتر کربوهیدرات.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
با استفاده از Air Fryer دستور برای دیدن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

Air Fryer Tuna Melt Pinterest image

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب