هوا سرخ پیتزا

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 6 آوریل سال 2020 شما می توانید خوشمزه Air Fryer پیتزا در کمتر از ده دقیقه و با

توسط HALOHEKAYATHA در 24 فروردین 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 6 آوریل سال 2020

شما می توانید خوشمزه Air Fryer پیتزا در کمتر از ده دقیقه و با حق پوسته و سس انتخاب شما حتی می توانید کم کربوهیدرات پیتزا در هوا کن!

پین Air Fryer پیتزا را به آن را امتحان کنید بعد!

Air Fryer Pizza title photo

امروز من قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه سریع و آسان Air Fryer پیتزا در کمتر از ده دقیقه! و با کم کربوهیدرات پوسته گزینه ها و سس من توصیه شما Air Fryer پیتزا می تواند بسیار کم در کربوهیدرات بیش از حد. و پس از ما آزمایش مشابه دیگر برای این آسان, پیتزا, ما خوشحال به کشف کنند که کمترین میزان کربوهیدرات پوسته گزینه بود یکی از کارا و دوست داشتم بهترین!

آن را در واقع ماه پیش که من تصادفا در یک دستور قدیمی برای Flatbread پیتزا در آرشیو وبلاگ کردم و الهام بخش برای ایجاد این هوا سرخ کن نسخه. در روز های من ساخته شده flatbread پیتزا در اوستر توستر فر (لینک های وابسته) بنابراین اگر شما لازم نیست که یک Air Fryer شما می توانید با استفاده از این لینک به یکی از این آسان پیتزا در فر.

پس از من با الهام از دستور قدیمی, کارا و من با تجربه Air Fryer پیتزا برای هفته های مختلف تست يافته و به دنبال کم کربوهیدرات سس پیتزا. هنگامی که ما در نهایت به پایان رسید و تست شد بسیاری از افراد ماندن در منزل و با توجه به همه گیر و من نگران های دستور غذا را که ممکن است مردم را تشویق به رفتن به فروشگاه به خصوص از آنجایی که من در تلاش برای تمرکز بر روی دستور العمل های کم کربوهیدرات مواد تشکیل دهنده ممکن است مردم را در دست دارند.

اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند ما در حال رفتن به ماندن در خانه برای مدتی. و من شده فکر کردن در مورد چگونه اغلب من ساخته شده یکی از این پیتزا برای خودم به تازگی و چقدر نیاز مردم آسان راحتی مواد غذایی در طول این زمان. بنابراین تصمیم گرفتم که من می خواهم به اشتراک گذاشتن Air Fryer پیتزا دستورالعمل با بسیاری از گزینه های و امیدوارم کسانی که این ایده خواهد بود قادر به آن را امتحان کنید در نهایت فقط انتخاب کنید تا این مواد هنگامی که شما در نهایت باید برای رفتن به فروشگاه!

که هوا سرخ کن هم استفاده کنم ؟

من از طرفداران بزرگ از Cuisinart همرفت هوا سرخ کن توستر است که یکی از من استفاده می شود برای این دستور غذا. این سرخ کن دارای یک بزرگتر سبد, که اجازه دهید من مناسب حتی قطعات بزرگ flatbread اما حتی کوچکتر هوا سرخ کن مدل باید قادر به جا به برخی از پوسته گزینه های ما سعی. (Air fryer لینک ها لینک های وابسته. با استفاده از Air Fryer دستور برای دیدن دیگر Air Fryer دستور العمل در این سایت است.)

Low-Carb Pizza Ingredients Collage

راهنمایی برای ساخت کم کربوهیدرات Air Fryer پیتزا:

 1. اگر شما در حال ساخت پیتزا, سس و پوسته معمولا منبع بسیاری از کربوهیدرات. ما به اطراف نگاه کرد و رائو را سس پیتزا (لینک های وابسته) بود و کمترین میزان کربوهیدرات سس ما در بر داشت تا کنون تنها با 2 کربوهیدرات در 1/4 فنجان سس.
 2. کمترین کربوهیدرات پوسته گزینه (و یکی از ما بهترین دوست) بود ماموریت کربوهیدرات تعادل کم کربوهیدرات چیپس (لینک های وابسته). ما با استفاده از سفید نرم تاکو اندازه که دارای 4 کربوهیدرات خالص در هر نان ذرت مکزیکی. (آنها به نظر می رسد خارج از بورس در آمازون در حال حاضر, اما من از جمله لینک به امید مردم می توانند آنها را پیدا کنید بعد. من فکر می کنم اکثر فروشگاه های ایالات متحده حمل این نام تجاری.)
 3. بعدی پوسته گزینه ما سعی شد Flatout حبوبات Flatbread با کتان (لینک های وابسته). این 13 کربوهیدرات خالص در یک flatbread اما flatbread بزرگ است به اندازه کافی برای دو نفر برای اکثر مردم است.
 4. نهایی پوسته گزینه ما مورد آزمایش قرار یوسف کم کربوهیدرات نان پیتا (لینک های وابسته) یک محصول من خرید به طور منظم و عشق است. کسانی که ساخته شده یک کمی محکم پیتزا و نان پیتا دارای 7 کربوهیدرات خالص.
 5. اگر شما را به یک پیتزا با هر یک از این پوسته گزینه های شما نیاز به یک آزمون پیتزا در هوا خود را سرخ برای دریافت زمان دقیقا درست است. (Kara همان Air Fryer, مدل من, اما زمانی که او سعی دستور غذا پیتزا پخته شده کمی بیشتر به سرعت در هوا سرخ کن.)
 6. ما فکر کردیم که آبپاش کمی خشک پونه کوهی (لینک های وابسته) بیش سس قبل از اضافه کردن پنیر قطعا به یک مطلب معتبر پیتزا عطر و طعم.
 7. در نهایت مواد تشکیل دهنده مانند سوسیس, گوشت چرخ کرده, قارچ یا فلفل دلمه خواهد شد البته باید precooked قبل از آنها استفاده می شود به عنوان پر کردن این پیتزا.
 8. من لذت بردن از پیتزا می بینید در عکس بالا بود که هر دو قارچ و زیتون, اما صادقانه ساده پپرونی و پنیر پیتزا تنوع من ساخته ام بیشتر! و از بين بردن قارچ و زیتون باعث می شود پیتزا را حتی پایین تر از کربوهیدرات.
 9. من قصد دارم به شما برخی از جزئیات سریع برای هر پیتزا تغییرات زیر را در پایین حرکت برای دستور غذا با اطلاعات تغذیه ای.

Air Fryer Tortilla Pizza collage

هوا سرخ پیتزا با کم کربوهیدرات نان ذرت مکزیکی پوسته:

 1. پیش گرم کردن هوا سرخ به 450F/230C برای 5 دقیقه اگر هوا سرخ کن نیاز است که. (Preheating باعث می شود پیتزا طبخ کمی سریعتر با هر درجه سرخ کن.)
 2. قرار دادن نان ذرت مکزیکی در درجه سبد سرخ و طبخ 60 ثانیه و سپس تلنگر نان ذرت مکزیکی و طبخ 60 ثانیه بیشتر.
 3. گسترش 2 T رائو را سس پیتزا (لینک های وابسته) در طول تست, نان ذرت مکزیکی, رفتن به عنوان نزدیک به لبه به عنوان شما می توانید. نم نم خشک پونه کوهی (لینک های وابسته) بیش از این سس در صورت دلخواه.
 4. نم نم 1/3 فنجان پنیر موزارلا بیش سس و استفاده از انگشتان دست خود را به آن را دریافت کند به طور مساوی توزیع شده بر روی سطح پیتزا.
 5. قرار دادن پر کردن مانند پپرونی, سوسیس, گوشت چرخ کرده, قارچ, زیتون, فلفل یا مواد دیگر در بالای پنیر.
 6. قرار دادن پیتزا در هوا سرخ و طبخ حدود 2 دقیقه 30 ثانیه یا تا زمانی که پنیر است که همه ذوب شده و browned و پر کردن داغ بسیار گرم هستند. (من می خواهم شروع به چک کردن بعد از حدود 2 دقیقه به خصوص اگر شما یک هوای متفاوت سرخ کن مدل.)

Air Fryer Flatbread Pizza collage

هوا سرخ پیتزا با Flatout حبوبات Flatbread با کتان پوسته:

 1. پیش گرم کردن هوا سرخ به 450F/230C برای 5 دقیقه اگر هوا سرخ کن نیاز است که. (Preheating باعث می شود پیتزا طبخ کمی سریعتر با هر درجه سرخ کن.)
 2. قرار flatbread در درجه سبد سرخ و طبخ 90 ثانیه پس از آن تلنگر flatbread و طبخ 60 ثانیه بیشتر.
 3. گسترش 1/4 فنجان رائو را سس پیتزا (لینک های وابسته) در طول تست flatbread رفتن به عنوان نزدیک به لبه به عنوان شما می توانید. نم نم خشک پونه کوهی (لینک های وابسته) بیش از این سس در صورت دلخواه.
 4. نم نم 2/3 فنجان پنیر موزارلا بیش سس و استفاده از انگشتان دست خود را به آن را دریافت کند به طور مساوی توزیع شده بر روی سطح پیتزا.
 5. قرار دادن پر کردن مانند پپرونی, سوسیس, گوشت چرخ کرده, قارچ, زیتون, فلفل یا مواد دیگر در بالای پنیر.
 6. قرار دادن پیتزا در هوا سرخ و طبخ حدود 3 دقیقه و یا تا زمانی که پنیر است که همه ذوب شده و browned و پر کردن داغ بسیار گرم هستند. (من می خواهم شروع به چک کردن بعد از حدود 2 دقیقه به خصوص اگر شما یک هوای متفاوت سرخ کن مدل.)
 7. در نیمه قطع برای دو نفر.

Air Fryer Pita Pizza collage

هوا سرخ پیتزا با یوسف کم کربوهیدرات نان پیتا پوسته:

 1. پیش گرم کردن هوا سرخ به 450F/230C برای 5 دقیقه اگر هوا سرخ کن نیاز است که. (Preheating باعث می شود پیتزا طبخ کمی سریعتر با هر درجه سرخ کن.)
 2. قرار دادن گندم نان پیتا در درجه سبد سرخ و طبخ 30 ثانیه و سپس تلنگر پیتا و طبخ 30 ثانیه بیشتر.
 3. گسترش 2 T رائو را سس پیتزا (لینک های وابسته) در طول تست نان پیتا رفتن به عنوان نزدیک به لبه به عنوان شما می توانید. نم نم خشک پونه کوهی (لینک های وابسته) بیش از این سس در صورت دلخواه.
 4. نم نم 1/3 فنجان پنیر موزارلا بیش سس و استفاده از انگشتان دست خود را به آن را دریافت کند به طور مساوی توزیع شده بر روی سطح پیتزا.
 5. قرار دادن پر کردن مانند پپرونی, سوسیس, گوشت چرخ کرده, قارچ, زیتون, فلفل یا مواد دیگر در بالای پنیر.
 6. قرار دادن پیتزا در هوا سرخ و طبخ حدود 3 دقیقه و یا تا زمانی که پنیر است که همه ذوب شده و browned و پر کردن داغ بسیار گرم هستند. (من می خواهم شروع به چک کردن بعد از حدود 2 دقیقه به خصوص اگر شما یک هوای متفاوت سرخ کن مدل.

Air Fryer Pizza close-up shot

بیشتر کم کربوهیدرات و Keto دستور العمل پیتزا با طعم:

سوسیس و پپرونی لایه پیتزا پخت (کم کربوهیدرات یا Keto گزینه)
کم کربوهیدرات واسازی پیتزا غذای مرکب از گوشت وارد
پپرونی پیتزا بدون خمیر Quiche
کم کربوهیدرات پپرونی پیتزا مرغ پخت
بهترین کم کربوهیدرات و گلوتن رایگان دستور العمل های با طعم پیتزا

مواد تشکیل دهنده

 • 1 ماموریت کربوهیدرات تعادل نان ذرت مکزیکی آرد سفید نرم تاکو اندازه
 • 2 T رائو را سس پیتزا
 • سخاوتمندانه خرج کردن از پونه کوهی خشک شده
 • 1/3 فنجان پنیر موزارلا رنده شده
 • 7 برش کاهش چربی پپرونی (یادداشت کنید)
 • 2 اونس. قارچ
 • 1 اونس است. قطعه قطعه زیتون سیاه

دستورالعمل

 1. پیش گرم کردن هوا سرخ به 450F/230C برای 5 دقیقه اگر هوا سرخ کن نیاز است که. (Preheating باعث می شود پیتزا طبخ کمی سریعتر با هر درجه سرخ کن.)
 2. قرار دادن نان ذرت مکزیکی در درجه سبد سرخ و طبخ 60 ثانیه و سپس تلنگر نان ذرت مکزیکی و طبخ 60 ثانیه بیشتر.
 3. گسترش 2 T رائو را سس پیتزا (لینک های وابسته) در طول تست, نان ذرت مکزیکی, رفتن به عنوان نزدیک به لبه به عنوان شما می توانید.
 4. نم نم خشک پونه کوهی (لینک های وابسته) بیش از این سس در صورت دلخواه.
 5. نم نم 1/3 فنجان پنیر موزارلا بیش سس و استفاده از انگشتان دست خود را به آن را دریافت کند به طور مساوی توزیع شده بر روی سطح پیتزا.
 6. قرار پپرونی برش در بالای پنیر. پس از آن به ترتیب قارچ پخته و قطعه قطعه زیتون در اطراف پپرونی برش.
 7. قرار دادن پیتزا در هوا سرخ و طبخ حدود 2 دقیقه 30 ثانیه یا تا زمانی که پنیر است که همه ذوب شده و browned و پر کردن داغ بسیار گرم هستند.
 8. من شروع به بررسی و پس از حدود 2 ساعت به خصوص اگر شما یک هوای متفاوت سرخ کن مدل.)

یادداشت

ما با استفاده از هورمل 25% چربی کمتر برای این پیتزا پپرونی اما استفاده از هر پپرونی شما می خواهم.

اطلاعات تغذیه ای محاسبه شده است با استفاده از کربوهیدرات خالص برای هر پوسته گزینه است. مجموع کربوهیدرات برای یک پیتزا در خدمت با پپرونی, قارچ و زیتون هستند 12.4 کربوهیدرات برای کم کربوهیدرات نان ذرت مکزیکی پوسته 14.9 کربوهیدرات برای flatbread پوسته و 15.4 کربوهیدرات برای کم کربوهیدرات نان پیتا پوسته. (اگر شما از بین بردن قارچ و زیتون و یک پیتزا را فقط با سس پنیر و پپرونی خواهد شد که 4.8 کمتر کربوهیدرات برای هر پوسته گزینه است.)

دستور العمل ایجاد شده و تست شده چند بار توسط Kalyn و کارا.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

1

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 305مجموع چربی: 19gچربی اشباع شده: 8.4 گرمچربی اشباع نشده: 19gکلسترول: 35mgسدیم: 1090mgکربوهیدرات: 12.4 گرمفیبر: 17.1 gشکر: 2.3 گرمپروتئین: 17.9 g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Air Fryer Pizza thumbnail photo

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
این سرخ کن پیتزا با پوسته گزینه های من معرفی تمام خواهد شد یک گزینه عالی برای رژیم غذایی کم کربوهیدرات طرح و با تصویب مواد تشکیل دهنده آنها می خواهید برای کار فاز دو یا سه تا از اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی. پیتزا نیست Keto یا فاقد گلوتن اگر چه من شرط می بندم شما می توانید یک گلوتن-نسخه رایگان با, gluten-free, چیپس.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از دستور العمل پیتزا برای پیدا کردن بیشتر کربوهیدرات آگاه ایده ها پیتزا با طعم. استفاده از رژیم غذایی نوع شاخص برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

Air Fryer Pizza Pinterest image

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن