فعال سازی سیاست

لطفا ببخشید طولانی backstory اما....من خریداری یک آیفون 6s از مجموع بی سیم در مارس 2019. سریع به جلو به فوریه

توسط HALOHEKAYATHA در 9 اردیبهشت 1399
لطفا ببخشید طولانی backstory اما....

من خریداری یک آیفون 6s از مجموع بی سیم در مارس 2019. سریع به جلو به فوریه سال 2020 است. این گوشی با تجربه بلوتوث مشکلات نیاز من به جای آن تحت اپل گارانتی. من تماس مجموع بی سیم برای اولین بار به پرس و جو در مورد یک جایگزین - آنها اظهار داشت: رسیدگی از طریق اپل.

رفت به فروشگاه اپل آنها جایگزین تلفن. نگهداری تلفن در کل بی سیم چیزی را تغییر دهید.

مارس سال 2020, من تصمیم به حرکت به Verizon پیش پرداخت. من با هیچ مشکلی. بنابراین در حال حاضر در ورایزون اعتباری با مسائل.

چند هفته بعد من تصمیم گرفتم برای به روز رسانی گوشی و پاک کردن پاک کردن و نصب مجدد نرم افزار. تعجب من زمانی که من سعی کردم به نوبه خود تلفن را بر این نشان داد:

Name: sim.jpg
Views: 6
Size: 42.5 KB

پس اول من تماس مجموع بی سیم. آنها هیچ سرنخی اما دولت که گوشی خریداری شده در مارس 2019 باید مورد استفاده قرار گیرد در مجموع بی سیم برای 1 سال قبل از اینکه کلیک کنید. من به آنها اطلاع داد که من تا به حال به جای آن تلفن تحت گارانتی است. آنها ادعا می کنند آنها نمی تواند پیدا کردن هر چیزی در سیستم خود را نشان می دهد که آن را قفل شده است.

بنابراین من تماس Verizon. آنها هیچ سرنخی اما دولت که این گوشی باید قفل شده قبل از اینکه در برخی از نقطه و سیب به من داد refurb تلفن در این دولت است. آنها می گویند این یک اپل موضوع است.

در واقع من تا به حال به پورت به مجموع بی سیم به تلفن به کار می کنند.

اگر من را Verizon سیم کارت و قرار دادن آن در پشت گوشی در حال حاضر هنوز هم به من می دهد همان خطا.

SOOOO بعد از این همه هر کسی می تواند کمک کند که چرا این مورد است? من فقط حدس می زنم این است که تلفن من رو از اپل بود refurb و به نوعی از سیم و قفل از قبلی حامل بر روی آن.

من می خواهم به استفاده از این گوشی با Verizon اما من نمی دانم که در نهایت می تواند مشکل را حل کند! چگونه می توانم پیدا کردن که آن را قفل شده است ؟is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب