8 برنامه مفید به حرکت Coronavirus

Coronavirus شیوع تا تغییر زندگی روزمره توده ها. همه چیز از امور مالی ما به خانواده ما زمان را به چیزی تبدیل حق

توسط HALOHEKAYATHA در 5 اردیبهشت 1399

apps for navigating coronavirus

Coronavirus شیوع تا تغییر زندگی روزمره توده ها. همه چیز از امور مالی ما به خانواده ما زمان را به چیزی تبدیل حق از sci-fi رمان. مرور این وضعیت منحصر به فرد چالش برانگیز است به خصوص برای کسانی که تحت stay-at-home سفارشات. وجود دارد برنامه های متعدد است که می توانید آن را آسان تر است. در اینجا نگاهی به هشت برنامه مفید به حرکت شیوع کروناویروس.

  1. اخبار گوگل یا اپل اخبار

بسته به نوع بر روی پلت فرم گوشی های هوشمند, اخبار گوگل یا اپل اخبار می تواند هر یک حکیم علاوه بر. آنها مقرون به صرفه نیست یک سکه و اطمینان حاصل شود شما می توانید به آخرین داستان. علاوه بر این شما می توانید اخبار توسط دسته ها به شما توانایی به تمرکز بر روی انواع خاصی از اطلاعات است.

با استفاده از این خدمات نیز شما را قادر به پیگیری اخبار از منابع متعدد. شما محدود به یک خروجی اخبار و یا آنلاین ناشر. در زمان این می تواند کاربران را جامع تر از نظر یک وضعیت داده شده به عنوان آنها می توانید بررسی چند دیدگاه از یک برنامه واحد.

  1. Pocketcasts

اگر شما عشق پادکست Pocketcasts باعث می شود آن را آسان به نگه دارید تا با علاقه مندی های شما. همه صوتی خود را در یک محل است که فوق العاده راحت است.

به علاوه جستجو برای جدید-به-شما پادکست نیز یک نسیم است. شما می توانید پیدا کردن خبری از انواع عمده نشریات از جمله نیویورک تایمز, CNBC ، این می تواند یک راه بسیار خوبی برای پیگیری اطلاعات جدید در طول زمان هنگامی که خواندن مناسب نیست.

  1. لبخند ذهن برنامه برای کمک به حرکت Coronavirus

برای بسیاری از این بیماری همه گیر کوروناویروس موجب شده است تا سطح استرس خود را به موشک وار رفتن. شیوع اساسا تغییر در زندگی روزانه و منجر به بیکاری گسترده. همه که اضطراب را افزایش می دهد.

لبخند ذهن یک برنامه رایگان است که بر تمرکز حواس و کاهش استرس است. این گزینه است که می تواند کمک به بزرگسالان و کودکان حرکت روزانه تنش با سهولت بیشتری از جمله تأملات.

  1. مارکو پولو

ماندن متصل با عزیزان می تواند چالش برانگیز در طول زمان مانند این. با مارکو پولو می توان آن را بسیار آسان تر به خصوص برای کسانی که نمی تواند متوقف به چت در یک لحظه متوجه. این برنامه اجازه می دهد تا کاربران برای ضبط و ارسال پیام های ویدئویی. آن را اساسا تصویری-چت اما نه در زمان واقعی است.

بهره مند است که مردم می توانند فرد را ببینید و سپس پاسخ را با یک پیام ویدئویی در اوقات فراغت خود. علاوه بر این پیام ها را می توان ذخیره بنابراین شما همیشه می توانید به عقب و rewatch مورد علاقه خود را.

  1. CDC

بله مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) خود برنامه. اگر شما می خواهید اطلاعات است که می تواند و نگه داشتن خانواده خود را سالم تر و آسان تر آن را به یک گزینه عالی. محتوای همه علمی و به روز رسانی خودکار اطمینان حاصل شود که شما دسترسی به بحرانی عمومی اطلاعات سلامت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

  1. زوم

این تبادل نظر نرم افزار ویدئو کنفرانس برای کسب و کار است و هم عالی برای استفاده شخصی است. راه اندازی تماس های خصوصی در نسیم است و دانلود آن را به طور کامل رایگان است. به علاوه این گروه تصویری جلسات می توانید تا 100 نفر در یک بار. که یک تن از ظرفیت.

  1. COVID Symptom Tracker

اگر شما می خواهید برای کمک به پیگیری گسترش coronavirus دریافت راهنمایی در مورد چگونه به آن را کاهش و یا محلی منطقه برآورد COVID ردیاب علائم می تواند کمک به شما انجام درست آن. به علاوه شما می توانید با ارائه جزئیات است که می تواند کمک به سیستم بهداشت و درمان پیگیری همه گیر و آماده حصول اطمینان از مناطق می تواند درخواست تجهیزات مناسب زمانی که مورد نیاز است.

داده های کاربر می دهد دانشمندان پا در مبارزه با کروناویروس. علاوه بر این اطلاعات شما می تواند اطمینان حاصل شود که دیگران که ممکن است در معرض خطر شناسایی می شوند هر چه زودتر حمایت از اوایل مداخله.

  1. دکتر در تقاضا

مجازی بازدیدکننده داشته است دکتر کمک به نگه داشتن جوامع امن تر, کاهش خطر ابتلا به بیماران و پزشکان و دیگران در منطقه محلی است. دکتر تقاضا می سازد مجازی قرار ملاقات ساده است. شما می توانید مراقبت های فوری, کمک, حمایت عاطفی و مراقبت از شرایط مزمن. حتی پیشگیرانه نگرانی های سلامت را می توان به همه از راحتی از خانه خود را.

دکتر تقاضا در یک طیف گسترده ای از بیمه. علاوه بر این کسانی که بدون بیمه فقط با پرداخت 75 دلار هزینه تخت پزشکی (و نه از جمله روانپزشکی) بازدیدکننده داشته است.

شما می توانید فکر می کنم از هر گونه برنامه های دیگر به حرکت coronavirus شیوع? اگر به ما بگویید در مورد آنها را در نظرات زیر.

ادامه مطلب:

اگر شما لذت بردن از خواندن نوشته های وبلاگ و می خواهم به سعی کنید دست خود را در وبلاگ نویسی ما یک خبر خوب برای شما; شما می توانید انجام دقیقا همان است که در صرفه جویی در مشاوره. فقط اینجا را کلیک کنید برای شروع.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن