7 قدم آسان برای یک استراتژی اسباب بازی بادی برنده

آخرین اطلاعات مربوط به رویدادها ، فروش و پیشنهادات را دریافت کنید. مدلهای معرفی شده در سایت دقیق شو ضمن داشتن

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

آخرین اطلاعات مربوط به رویدادها ، فروش و پیشنهادات را دریافت کنید. مدلهای معرفی شده در سایت دقیق شو ضمن داشتن کیفیت مناسب، فروش خوبی را تجربه کرده اند و رضایتمندی خوبی از آنها به ثبت رسیده است. فدراسیون پنج گانه مدرن چین چهار ورزشکار (۲ مرد و ۲ زن) را معرفی کرد که در این رشته شرکت کردند. در این رشته در بخش مردان تیم زیر ۲۳ سال و در بخش بانوان تیم اصلی شرکت میکند. یکی از مهمترین ویژگی و مزیت سرسره بادی بدنه بسیار مقاوم و با کیفیت آن هاست به عنوان مثال در بررسی های انجام شده از سه شرکت اینتکس ( intex ) ، بست وی (bestway ) , اینتایم ( intime ) مشاهده شد که بیشتر سرسره بادی موجود در بازار از جنس پی وی سی ( pvc ) و وینیل ( vinyl ) ساخته شده است. هرچه قلعه بادی از لایه های بیشتری تشکیل شده باشد و به عبارتی ضخیم تر باشند، دارای بدنه مقاوم تری خواهند بود . تمامی سرسره بادی های موجود در فروشگاه ما استاندارد بوده و کاملا مطمعن هستند. امروزه در بازار سلاح های اسباب بازی زیادی از قبیل کلاشینکف، هفت تیر، کلت، مسلسل و…  Th​is data w᠎as w​ritten with GSA C on​tent G​en erat or D em᠎ov᠎ersion!

اسباب بازی کودک و لوازم بادی بهترین گزینه جهت بازی کردن و سرگرمی کودکان در منزل و مهد کودک ها میباشد . اینتکس یک برند آمریکایی است اما تولید محصولات آن در کشور چین صورت می گیرد. اگر در حمام شما وان وجود نداشته باشد میتوانید با خرید یک استخر بادی محیط حمام را برای کودکتان جذاب کنید. استفاده از وسایل بازی بادی در مهد کودک ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به دلیل این که وجود این تجهیزات، شخصیت اجتماعی کودک را شکل میدهد و هم چنین نظم و سازش را در او به وجود می آورد. کمک کند. همچنین شما با این وسایل میتوانید خانه خود را به یک محل پر از نشاط و انگیزه برای فرزند خود تبدیل کنید. می توانید با خرید یک استخر توپ بادی کوچک به طور دائمی یک استخر توپ هیجان انگیز برای کودکتان در اتاق خودش درست کنید. ۳ این ورزشکاران فقط در مرحله گروهی شرکت کردند.

تولید کنندگانی مانند زرین تویز ، نیکو تویز ، تک تویز که اسباب بازی پلاستیک مانند ماشین پلاستیکی و اسباب بازی ساختنی تولید میکنند پیشرو این صنعت در کشور هستند و دارای محصولات با کیفیت طراحی و ساختار خوبی هستند. این محصول منحصر به فرد چند کاره محصول شرکت اینتکس می باشد که یکی از پر طرفدارترینها در بین محصولات بادی کودک می باشد و دیواره این جامپینگ ها از پرتاب شدن کودک به روی زمین هنگام بازی و پرش ، جلو گیری می نماید . در حقیقت انعطافی که این ماده دارد، میتواند به خوبی به عنوان یک ضربه گیر عمل کند. این استخر ها تنها برای استفاده کودکان نمی باشد و افراد بزرگسالی به شنا علاقه دارند می توانند با خرید استخرهای بادی که اندازه ی آنها نسبت به مدلهای دیگر بزرگتر است، یک استخر ویژه برای خود داشته باشند. این محصول دارای ارگونومی ساخت گرد و دایره ای شکل، استاندارد برای افراد 2 تا 4 سال تولید گشته تا بتوانند با استفاده از این بستر پر از آب، بازی و سرگرمی های فوق العاده ای را تجربه کنند. کودکان زیر شش سال نباید در سرسره بادی بازی کنند.

وجود اسباب بازیهای بادی نیز به صورت مجزا در کنار محصول هم از دیگر ویژگیهای این دسته از محصولات به شمار خواهد رفت. چین در این رشته، در بخش زنان شرکت کرد و در گروه A قرار گرفت. ۲ این ورزشکاران فقط در مرحله گروهی شرکت کردند و مدال هم دریافت کردند. اما در داخل و لبه های این استخر اشکال و اسباب بازی های بادی طراحی شده و به همراه خود چند توپ پلاستیکی کوچک دارد که برای سرگرمی فرزندانتان بسیار مناسب خواهد بود.برای خرید این استخر بادی به نمایندگی اینتکس مراجعه نمایید. فروشگاه اسباب بازی پیشوا محصولات مختلفی ازاین شرکت از جمله استخرهای بادی، تیوپ، صندلی بادی و سرسره را در اختیار شما قرار داده است. در قصر بادی کودکان دریچه های پلاستیکی وجود دارد که سبب ورود هوا به داخل آن خواهد شد و با استفاده از پمپ باد، سرسره، پر از باد می شود. این محصول بادی intex قابلیت استفاده در فضاهای داخلی ، برروی چمن و روی آب را دارد ، برای ثابت ماندن این محصول روی آب دو کیسه اطرف این دروازه بادی تعبیه شده است که با قرداد دادن جسمی سنگین داخل آن و انداختن به داخل آب ، از حرکت دروازه روی آب جلوگیری می ماند .

آخرین مطالب