$400+ اعتبار - چه گزینه های من هستند ؟

من مادر مسن خود را از دست باستان فلیپ تلفن است که در ورایزون اعتباری. او هرگز آن را در, آن را فقط برای اورژان

توسط HALOHEKAYATHA در 30 خرداد 1399
من مادر مسن خود را از دست باستان فلیپ تلفن است که در ورایزون اعتباری. او هرگز آن را در, آن را فقط برای اورژانس تماس های صوتی. ما استفاده می شود به آن بالا یک بار در سال برای حفظ دقیقه تا زمانی که انتقال تلفن به ماهانه 5 دلار شارژ. من فکر تعویض او را به ارزان ترین صفحه به همراه طرح توجیهی اما ظاهرا شماره تلفن فعلی به 400 $+ تعادل اعتباری هنوز هم بر آن از دست خواهد رفت اگر پرداخت نشود هر ماه به Verizon پیش پرداخت.

1) پس از خواندن برخی از نظرات من فکر LG کلاسیک تلنگر تلفن است که من می خواهم به او به جای در فروشگاه گزینه های در ورایزون. اگر من منظور از این Tracphone فروشگاه بی می من این را ظاهرا "حامل قفل شده است" Tracphone به یک فروشگاه ورایزون و جایگزینی سیم کارت و نگه داشتن همان $5 طرح/400 دلار اعتبار ؟ من منجر به این باور است توسط یک زن و شوهر از اپراتورهای Verizon و یک موضوع و یا دو در اینجا, اما من فقط می خواستم به بررسی قبل از این من تلفن حمل می شود.

اگر آنها من را به تغییر به 30 دلار در ماه طرح من احتمالا رها اعتباری و فقط شروع تازه در صفحه پلاس و یا یکی دیگر از خاک ارزان طرح است. من می خواهم به ماندن در شبکه ورایزون است. من باز به ایده های دیگر.

2) آیا راهی برای استفاده از $400+ تعادل اعتباری مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت مداوم لایحه وجود دارد و یا گزینه دیگری برای دسترسی به این بودجه ؟ آن را بسیار بعید است که این اعتبار را همیشه مورد استفاده قرار گیرد در هر زمان به زودی به عنوان آن را در حال حاضر شده است وجود دارد برای سال.

با تشکر در پیشبرد برای هر گونه کمک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب