energy saving reminders

همه ما می تواند با استفاده از چند صرفه جویی در انرژی یادآوری در حال حاضر. پس از همه, با تشکر از قرنطینه و پناهگاه در محل قوانین بسیاری از ما در خانه در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از. به عنوان یک نتیجه, ما به احتمال زیاد با استفاده از تا کنون بیشتر خانه انرژی از ما فقط چند ماه پیش. حتی در حالی که خانه در قرنطینه وجود دارد بسیاری از چیزهای کوچک است که ما می توانید انجام دهید برای کاهش اتلاف انرژی است.

چرا صرفه جویی در انرژی یادآوری مهم هستند در حال حاضر

صرفه جویی در انرژی در خانه ممکن است آخرین چیزی که شما می خواهید به فکر می کنم در مورد حق در حال حاضر. و یا حداقل آن را ممکن است بسیار کم در لیستی که وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که شما نگران هستند. بین مدرسه در منزل بچه ها گرفتن ایمن مواد غذایی آماده و بدانند چگونه به نگه داشتن حیوانات خانگی سرگرم زمانی که سگ در پارک بسته شده, شما فقط ممکن است احساس مانند شما دارای انرژی روانی به نگرانی در مورد چیزهایی مانند صفحه اصلی انرژی است. اما این مهم است.

این صرفه جویی در انرژی و یادآوری موضوع در حال حاضر به دلیل:

 • صرفه جویی در انرژی در خانه به معنی صرفه جویی در پول در خانه. پول به طور فزاینده ای تنگ برای همه. اگر شما نگران هزینه های مالی در حال حاضر و یا در آینده نزدیک پس از آن شما می خواهید برای صرفه جویی در هر پنی که شما می توانید. صرفه جویی در مصرف انرژی موجب صرفه جویی در کسانی که سکه.
 • صرفه جویی در انرژی در خانه می تواند انجام شود در یک راه است که تقویت معمول است. برای مثال اگر شما همیشه چراغ خاموش در خانه وقتی که خورشید روشن می شود در ظهر آسمان و سپس انجام این کار بخشی از جدید خود را معمول است. داشتن یک جدید در زندگی روزمره می تواند کمک بسیاری با خلق و خوی هنگامی که شما در خانه در تمام طول روز هر روز.
 • شما می توانید کنترل انرژی خود را استفاده کنید. بسیاری از مردم پیدا کرده اند که اضطراب خود را در تمام زمان بالا. شما می توانید جهان را تغییر دهید. شما به تنهایی نمی خواهید به حل COVID-19. اما شما می توانید کنترل کمی کوچک قطعات از محیط زیست خود را. این می تواند کمک به اضطراب خود را. بنابراین اجرای این صرفه جویی در انرژی یادآوری ممکن است به شما کمک کند احساس کمی بهتر به طور کلی.
 • شما خواهید بود ایجاد عادات خوب. اینکه آیا یا نه شما در حال حاضر صرفه جویی در انرژی است برنامه در محل شما می تواند با استفاده از یک. که ممکن است یک یا یک نیشگون گرفتن و کشیدن به یک شرکت است که روال خود را متفاوت است. این عادات خوب برای خودتان و فرزندان خود و تمام خانواده است. درس های آموخته شده در حال حاضر خواهد داشت.

اینها فقط تعداد کمی از دلایل که صرفه جویی در انرژی در خانه در ادامه به ماده حتی اگر آن را ممکن است احساس بی اهمیت در مواجهه با چالش های بزرگتر در حال حاضر.

چگونه صرفه جویی در انرژی در الکترونیک استفاده کنید خوب است برای سلامت روان

به عنوان فوق, راه اندازی یک روال در اطراف خانه خود را خوب است برای شما. افرادی که به طور ناگهانی خود را در خانه در تمام طول روز با اعضای خانواده خود را به راحتی ممکن است شروع به احساس هم بزنید ، معمول است که یکی از بهترین راه برای به ساختار به روز. صفحه اصلی انرژی خود را با استفاده از می توانید بخشی از آن معمول است.

به طور خاص, شما می توانید با استفاده از صرفه جویی در انرژی یادآوری اطراف الکترونیک استفاده برای کمک به ساختار روال خود را در راه است که به شما می دهد خرابی از تمام دستگاه های. این یک نفع برای سلامت روان خود را. آن را قطعا وسوسه انگیز به از دست رفته در یک Netflix شراب خواری هر روز در حال حاضر. وجود دارد هیچ چیز با آن اشتباه بودن بخشی از روال خود را. فقط به یاد داشته باشید که زمان بیشتری را صرف خیره شدن به صفحه نمایش بیشتر از شما در معرض خطر افسردگی و اضطراب است. در نظر گرفتن صفحه نمایش شکسته برای انجام غیر الکترونیکی فعالیت های خوب برای سلامت روان خود را. آن را خوب است برای تمام خانواده است. و البته این خوب است برای لایحه انرژی خود را.

در اینجا برخی از صرفه جویی در انرژی یادآوری اطراف کاهش الکترونیک استفاده کنید:

 • تنظیم زمان از روز که صفحه نمایش-رایگان خود را در خانه. نه شارژ دستگاه در طول این زمان.
 • تنظیم تایمر در WiFi خود را به طوری که کل صفحه اصلی اینترنت خاموش در ساعات خاص.
 • در خصوص کاهش یا از بین بردن صفحه نمایش زمان در این ساعت قبل از خواب. این زمانی است که شما به احتمال زیاد به اتلاف انرژی در صفحه نمایش بی فایده فعالیت است. علاوه بر آن وقفه خواب خود را.
 • استفاده از انرژی پایین تنظیمات بر روی دستگاه های که شما می توانید. اگر شما در صفحه اصلی در ظهر در نور روشن و سپس روی صفحه نمایش کامپیوتر شما نمی نیاز به تنظیم شود به حداکثر روشنایی.
 • از خودتان بپرسید “آیا من می توانم انجام این کار بدون دستگاه؟” دریافت خلاق است.

امکان استفاده از بهار

آن است که فصل بهار در بسیاری از نقاط جهان (و سقوط در نیم دیگر). در بسیاری از اماکن این به معنی آب و هوا برای بسیاری از روز است. علاوه بر این به این معنی است که وجود دارد بعد از ساعات روز. استفاده از این را به نفع خود به کاهش انرژی صفحه اصلی استفاده کنید.

برای مثال باز کردن ویندوز. شما لازم نیست که به نوبه خود بر طرفداران و یا تهویه مطبوع اگر نسیم در حال آمدن است از خارج. اگر شما در جایی زندگی می کنند که هنوز سرد, شما ممکن است نگه داشتن پنجره ها بسته شود جز در بهترین قسمت روز است. اما پوشیدن لباس زنانه به جای روشن کردن بخاری.

با استفاده از افزایش در ساعات روز به نگه داشتن خانه خود را چراغ خاموش برای به عنوان بسیاری از روز را به عنوان ممکن است. خود را سربار لامپ احتمالا نیازی به تبدیل شده است. حرکت و کار خود را/بازی فضاهای در طول روز به شکار خورشید است. به عبارت دیگر کار خود را در شرق رو به اتاق در صبح و غرب رو به عنوان اتاق خورشید شروع به تنظیم.

دیگر انرژی-صرفه جویی در یادآوری در طول قرنطینه

در اینجا برخی از اضافی صرفه جویی در انرژی یادآوری است که می تواند کمک به شما اقامت سبز و کاهش صورتحساب ابزار هزینه ها در طول این زمان:

 1. چسبیدن به لباس خود را به خشک. جلوگیری از هزینه های در حال اجرا کن.
 2. آنچه در مورد خشک کردن ظروف خود را با دست ؟ بله شما باید انجام دهید که بیش از حد. اما شما نباید آنها را با دست بشویید; زیست محیطی مرکز توضیح می دهد که به طور معمول ماشین ظرفشویی استفاده کمتر از انرژی از دست شستن ظروف خود را.
 3. شستن لباس با استفاده از آب سرد است. البته اگر شما شده است با استفاده از آب داغ به دلیل مایع که قابل درک است. اما به صورت عادی رختشویی بارهای سرد استفاده.
 4. آه و دستهای خود را با آب سرد بیش از حد. شهروندان سودمند مدیره توضیح می دهد که آن را فقط به عنوان امن به شستشو با آب سرد با آب گرم, اما آن را موجب صرفه جویی در همه از آن خانه انرژی است. نگه دارید که در ذهن از آنجا که شما احتمالا شستن دست های خود را بسیار بیشتر از این روزها.
 5. زحمت اتو کردن لباس های خود را. اگر شما نمی خواهید به کار نمی با استفاده از آهن است.
 6. حرکت آینه خود را در اطراف. شما می توانید محل آنها را استراتژیک برای به حداکثر رساندن نور طبیعی به طوری که شما لازم نیست که به نوبه خود چراغ در.
 7. استفاده از شمع و یا شومینه خود را در شب. نگه داشتن چراغ خاموش و یا کم نور. این شانس را به آغوش coziness از ماندن در خانه است.
 8. نزدیک پرده در شب و باز کردن آنها را در طول روز. این باعث می شود بهترین استفاده از طبیعت برای گرمایش و سرمایش.
 9. خود را بررسی کنید و دریچه های هوا. آنها مسدود شده توسط مبلمان ؟ آنها تحت پوشش توسط پرده است ؟ تنظیم مجدد بر این اساس به طوری که آنها کار کارآمد.
 10. استفاده از لوازم تنها زمانی که آنها کامل است. نیست به عنوان مثال اجرای یک ماشین ظرفشویی است که تنها دارای سه ظرف در آن است. نگه داشتن شستن بار در لوازم خانگی به عنوان کوتاه به عنوان لازم برای دریافت کار انجام می شود.
 11. قرار دادن محدودیت در زمان دوش. بیشتر شما را از آب داغ بیشتر انرژی شما در خانه استفاده کنید.
 12. صحبت که به نوبه خود آبگرمکن. فقط به نوبه خود آن را چند درجه و شما خودتان را ذخیره کنید یک تکه از تغییر در لایحه انرژی.
 13. کاهش زمان پخت و پز. آیا همه از پخت و پز خود را برای این هفته در یک بار. خوردن به بسیاری از خام/سرد وعده های غذایی به عنوان امکان پذیر است. استفاده از لوازم خانگی کوچک مانند یک توستر به جای بزرگ لوازم خانگی مانند اجاق گاز خود را.
 14. در همین راستا خاص غذا و اسنک بار. فقط به خاطر اینکه شما تمام خانه در تمام طول روز به این معنا نیست که کسی باید باز و بسته شدن درب یخچال و فریزر هر چند دقیقه.
 15. را جدا کنید. ما در حال حاضر گفت: اما ما دوباره آن را می گویند. را جدا کنید. اجازه ندهید که خود را به دستگاه های شارژ در تمام طول روز هر روز. نگاهی به یک استراحت و نه فقط با استفاده از آنها بلکه به معنای واقعی کلمه از داشتن آنها متصل شوید.
 16. فراموش نکنید که به نوبه خود همه چیز را خاموش هنگامی که شما خانه را ترک. شما احتمالا نمی خروج از خانه بسیار این روزها که می تواند شما را فراموش کرده ام خوب صرفه جویی در انرژی عادات در آن روز است که شما را سر در خارج از منزل. مطمئن شوید که شما خاموش تمام چراغ دستگاه و حرارت/سیستم های خنک کننده.

بررسی خود را با شرکت انرژی برای گزینه های

اگر شما به خودتان پیدا کنید مشکل از پرداخت لایحه انرژی خود را در طول این زمان, دریغ نکنید برای پیدا کردن آنچه که کمک در دسترس است. شرکت های انرژی در حال ارائه به مردم به عنوان کمک های مورد نیاز در طول این زمان. آنها ممکن است کمک به شما در پرداخت مناسب طرح دیدن اگر شما واجد شرایط برای کمک های مالی و یا کمک به شما در صرفه جویی در انرژی و تغییرات را به خانه خود را.

علاوه بر این نگاه برای برنامه های که به شما کمک کند صرفه جویی در پول و انرژی خود را استفاده کنید. برای مثال من با استفاده از OhmConnect که به من می دهد مقدار کمی از پول را زمانی که من ملاقات انرژی-صرفه جویی در اهداف. این را به یاد من به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در انرژی.

می خواهید برای دیدن اگر دانش خود را از صرفه جویی در انرژی است تا پر? نگاهی به خانواده ما استفاده از انرژی صرفه جویی در پول امتحان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im