نحوه استفاده از قهوه گانودرما سوپریم برای لاغری

سفارش قهوه گانودرما سوپریم در حال حاضر مغذی ترین قهوه گانودرما، قهوه فوری سوپریم یا کافه سوپریم است. همانطور

توسط HALOHEKAYATHA در 1 تیر 1401

سفارش قهوه گانودرما سوپریم

در حال حاضر مغذی ترین قهوه گانودرما، قهوه فوری سوپریم یا کافه سوپریم است. همانطور که از نام آن پیداست، مصرف این نوشیدنی می تواند انرژی و همچنین متابولیسم را در بدن افزایش دهد، در نتیجه در صبح زود یا در اواسط روز احساس شادابی خواهید کرد.

 

ترکیب خواص جینسینگ در کافه سوپریم با قارچ گانودرما باعث افزایش اثربخشی خواص گانودرما و ویژگی های دوگانه بیشتر در این محصول شده است.

 

روش مصرف قهوه فوری سوپریم این است که به سادگی پودر آن را در یک فنجان آب جوش بریزید.

 

قیمت قهوه فوری گانودرما سوپریم با احتساب تخفیف رسمی شرکت با قیمت 398000 تومان تقدیم شما عزیزان می شود.

قیمت قهوه فوری عالی دکتر بیز و خواص قهوه سوپريم گانودرما

قیمت قهوه فوری دکتر بیس سوپریم (روی جلد) 398000 تومان. علیرغم اینکه در برخی از سایت های ناشناس (که به صورت مستقل یا با سایت های واسطه فعالیت می کنند) قیمت قهوه سوپریم گانودرما زیر 300000 تومان اعلام می شود، البته این تقلبی یا دستکاری است که در صورت دستکاری عملا تشخیص آن غیرممکن است. همچنین لازم به ذکر است که قیمت قهوه فوری دکتر بیز سوپریم در تاریخ 10 اردیبهشت 1401 از 340000 تومان به 398000 تومان افزایش یافته است.

مواد تشکیل دهنده قهوه عالی دکتر بیز موجود در فروشگاه آریوکالا

ترکیبات اصلی قهوه گانودرما سوپریم عبارتند از: گانودرما، قهوه و جینسنگ. وجود جینسینگ با گانودرما و قهوه، علاوه بر دوبرابر شدن خواص اولیه گانودرما، خواص بسیار جدیدی را نیز به آن اضافه می کند.

 

از طرفی ارتباط این دو گیاه با خواص بالا، ارزش غذایی قهوه فوری سوپریم را به میزان قابل توجهی افزایش داده و این نوشیدنی را به منبعی بسیار غنی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن تبدیل کرده است.

 

خواص جینسینگ

جینسینگ گیاهی شناخته شده و دوست داشتنی با طبع گرم و خشک است که به دلیل خواص فراوان سالیان متمادی مورد استفاده قرار می گیرد. زادگاه این گیاه شرق آسیا و آمریکای شمالی است. خوب است بدانید که مهمترین قسمت گیاه جینسینگ ریشه آن است که فواید دارویی زیادی دارد. از مهمترین خواص جینسینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

بهبود عملکرد حافظه

کاهش استرس

آرامش

بهبود اختلالات جنسی

درمان ناتوانی جنسی، انعطاف پذیری و سایر علائم خستگی و پیری

سطح قند و کلسترول خون را کاهش می دهد

افزایش سن

 

موارد منع مصرف سوپر قهوه

به طور کلی قهوه فوری سوپریم برای افراد مبتلا به فشار خون بالا یا بیماری های قلبی عروقی توصیه نمی شود و این افراد می توانند به جای قهوه سوپریم از دو طعم دیگر قهوه گانودرما استفاده کنند. با توجه به افزایش جریان خون در بدن پس از مصرف قهوه سوپریم، خوردن آن به هیچ عنوان توصیه نمی شود و به کسانی که از انواع مشکلات قلبی عروقی مانند گرفتگی عروق، نارسایی قلبی، فشار خون بالا و ... رنج می برند هشدار می دهد.

 

 

آخرین مطالب