یوتیوب پخش زنده بیش از کانون

تا به هر کسی که سعی در زنده جریان به یوتیوب با استفاده از hotspot در گوشی خود را از طریق کریکت?

من می تواند مناسب و معقول به اندازه کافی سرعت آپلود من وقتی hotspot – معمولا بین 5 و 7mbps نیست اما باید به اندازه کافی برای جریان.

زنان را نشان می دهد من uplink با سرعت به هر دو جریان یوتیوب سرور در اطراف 500kbps. یک بار من قادر به انجام یک جریان زندگی من بود و نه سازگار 3مگابیت در ثانیه اما پس از آن یک پس از آن تلاش و بسیاری از تلاش های بعدی پس از آن هیچگاه به بالا, 1.4 مگابیت در ثانیه (که یک بار اتفاق افتاده است که معمولا آن را بین 0 و 500kbps).

من تست این تفکر که یک Cricket Wireless 20GB یا 40GB داده ها تنها طرح ممکن است کار را برای این پروژه است. اما در حال حاضر من با داشتن شک و تردید در مورد آن است.

بهترین نتیجه من می آمد تا با است که کریکت انتخابی محدود کردن سرعت برای یوتیوب پخش زنده. و در صورتی که مورد, من نمی دانم اگر یک اختصاص داده شده hotspot دستگاه و برنامه واقعا کمک کند. شاید اگر هر کس دیگری دیده است علائم مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>