جهان ساده ترین سبزیجات کبابی

ارسال شده توسط Kalyn دنی در ژوئیه 10 سال 2020 جهان ساده ترین کبابی سبزیجات آسان سبزیجات گریل شده من تمام تا

توسط HALOHEKAYATHA در 20 تیر 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در ژوئیه 10 سال 2020

جهان ساده ترین کبابی سبزیجات آسان سبزیجات گریل شده من تمام تابستان طولانی و این پست به شما نشان دهد که چگونه به طبخ سبزیجات در کوره!

پین ساده ترین در جهان سبزیجات گریل شده به آنها را امتحان کنید بعد!

World's Easiest Grilled Vegetables grilled vegetables on plate

کباب فصل فرا رسیده است و من نمی تواند شادتر در مورد آن! چند سال پیش من این فوق العاده-دستور العمل ساده برای ساده ترین در جهان سبزیجات گریل شدهو این تبدیل به آسان کبابی سبزیجات ظرف سمت من تمام تابستان طولانی است. و من در حال حاضر برداشت برخی از کدو سبز از باغ من ساخته شده و آن را در این سال با کدو سبز باغ که تنها باعث می شود آن را بهتر!

خواباندن سبزیجات در یک خریداری سرکه بریزید که ترفند ساده که باعث می شود این سبزیجات wow و من فکر می کنم انتخاب پانسمان بسیار مهم است. اگر شما یک کم کربوهیدرات خوار یا کسی که در تلاش برای جلوگیری از شکر مطمئن باشید برای انتخاب یک پانسمان با بیش از 2 گرم قند در هر وعده. که نمی تواند سخت برای پیدا کردن, اما شما همچنین نیاز به انتخاب یک پانسمان با نفت به عنوان اولین عنصر. من ترجیح می دهم پانسمان که چرب تر از خامه زمانی که من با استفاده از آن به عنوان یک ترشی; من با استفاده از نیومن خود دستور اصلی روغن زیتون و سرکه پانسمان برای این دستور غذا است که یکی از دلایل آن را همیشه در یخچال.

اگر شما در حال تلاش برای خوردن مقدار زیادی سبزیجات و من امیدوارم که شما لذت بردن از این دستور غذا را آسان برای کبابی و سبزیجات به اندازه من! و بررسی دستور برای سایر سبزیجات ترکیب شما می توانید با استفاده از این روش.

من با استفاده از یک کوره تابه گریل سبزیجات:

من طبخ این آسان کبابی و سبزیجات کباب تابه ای با سوراخ (لینک های وابسته) است که نشسته است در بالای کوره های. وجود تنوع بی پایان برای سبزیجات شما می توانید در یک ظرف شبیه به این, اما اغلب من با استفاده از این ترکیب کدو سبز, شیرین, پیاز و فلفل قرمز. شما می خواهید به برش سبزیجات در همان اندازه قطعات کاملا 2 اینچ در اندازه.

How to Make World's Easiest Grilled Vegetables process shots collage

چگونه به ساده ترین سبزیجات کبابی:

(پایین برای تکمیل دستور العمل از جمله اطلاعات تغذیه ای.)

 1. قطع کردن هر چه سبزیجات شما انتخاب به همان اندازه قطعات.
 2. قرار دادن برش سبزیجات به یک پستی-loc کیسه یا یک ظرف پلاستیکی با یک ضربه محکم و ناگهانی-درب تنگ) بریزید و فقط به اندازه کافی, ایتالیایی, سس سالاد به کت سبزیجات و سپس اجازه دهید آنها را در آن بخیسانید و در یخچال به مدت 4-6 ساعت (یا بیشتر) قبل از شما آنها را طبخ. من همیشه استفاده از نیومن خود دستور اصلی روغن زیتون و سرکه پانسمان (لینک های وابسته).
 3. مطمئن شوید که برای تخلیه سبزیجات قبل از تخلیه آنها را به تابه گریل یا نفت در پانسمان را شعله در کوره.
 4. باید کوره خود را از قبل گرم شده به متوسط به بالا قبل از اینکه شما شروع به طبخ سبزیجات تابه گریل نشسته در کوره های.
 5. سپس سبزیجات را در تابه داغ و گسترش آنها را در اطراف به طوری که به عنوان بسیاری که ممکن است در حال لمس کردن سطح تابه.
 6. شروع به طبخ سبزیجات با درب بسته در کوره.
 7. من سبزیجات هم بزنید در مورد هر 5 دقیقه و طبخ آنها را به مدت 15-20 دقیقه بسته به چه نوع از سبزیجات من با استفاده از.
 8. من آن را دوست دارم زمانی که این آسان کبابی سبزیجات کمی سوخته, اما شما ممکن است ترجیح می دهند شما یک کمی کمتر به خوبی انجام می شود.
 9. فصل را با کمی نمک و تازه فلفل سیاه و سفید و لذت ببرید!

دیگر ترکیبات گیاهی من می خواهم برای کباب:

 • کدو سبز, کدو زرد پیاز شیرین
 • ضربه محکم و ناگهانی قند و نخود فرنگی و فلفل قرمز شیرین و پیاز
 • ضربه محکم و ناگهانی قند و نخود فرنگی Par-جوشانده هویج و پیاز شیرین (جوش هویج برای 2-3 دقیقه و تخلیه قبل از شما در آن بخیسانید)
 • سیب زمینی شیرین کدو و پیاز شیرین (marinate سیب زمینی شیرین به طور جداگانه و طبخ آن را در حدود 5 دقیقه قبل از اضافه کردن سبزیجات دیگر به پان)
 • مارچوبه, قرمز, فلفل, پیاز شیرین (برش مارچوبه به نسبتا کوتاه قطعات برش در قطر)
 • بادمجان کدو و فلفل قرمز
 • بادمجان, فلفل قرمز, پیاز شیرین

World's Easiest Grilled Vegetables close-up photo of grilled vegetables

بیشتر خوشمزه کبابی سبزیجات:

بادمجان کبابی با سیر, زیره سبز, سرکه بریزید فتا و سبزی از Kalyn آشپزخانه
سبزیجات کبابی با Piment d' Espelette سس از کامل آشپزخانه
مارچوبه کبابی با پنیر پارمسان از Kalyn آشپزخانه
کبابی تابستان سالاد سبزیجات از Cookin' Canuck

مواد تشکیل دهنده

 • 2 متوسط کدو
 • 1 پیاز شیرین بزرگ
 • 1 بزرگ فلفل قرمز
 • 1/2 فنجان سس سالاد ایتالیایی
 • خرج کردن از گیاهان دارویی مانند آویشن و پونه کوهی و زمین رازیانه یا ریحان خشک شده (اختیاری; من به ندرت اضافه کردن گیاهان)
 • نمک و تازه فلفل سیاه و سفید به سبزیجات فصل پس از کباب

دستورالعمل

 1. برش به پایان می رسد کردن کدو و سپس در نیمی از طول برش و برش به برش کاملا 2 اینچ ضخامت دارد.
 2. پوست پیاز قطع به پایان می رسد در نیمه قطع و سپس شکستن از هم جدا و به لایه های فردی و برش هر یک به همان اندازه قطعات.
 3. برش فلفل قرمز در نیم برش دانه و ساقه و برش را به قطعات هم اندازه پیاز و کدو سبز است.
 4. قرار دادن سبزیجات به کیسه Ziploc یا ظرف پلاستیکی با درب محکم انتخاب کوچکترین اندازه شما می توانید به همه جا سبزیجات به طوری که آنها به خوبی پوشش داده شده با ترشی.
 5. پور در کافی پانسمان به کت و سبزیجات حدود 1/2 فنجان. اضافه کردن گیاهان خشک شده و سپس بستن کیسه یا ظرف و در آن بخیسانید و در یخچال به مدت 4-6 ساعت (و یا در تمام طول روز خوب است اگر شما در محل کار هستید.)
 6. وقتی که شما آماده به طبخ سبزیجات قرار داده تابه گریل را روی رنده کوره و کوره پیش گرم (و پان) حرارت متوسط به بالا. (شما فقط می توانید دست خود را نگه دارید وجود دارد برای چند ثانیه در گرما است.)
 7. تخلیه سبزیجات را در یک صافی قرار داده شده در نزول و اجازه دهید سس تخلیه کردن در حالی که شما پیش گرم کردن کوره. (این بسیار مهم است برای جلوگیری از شعله ور شدن یو پی اس زمانی که شما اضافه کردن سبزیجات را به تابه گریل.)
 8. وقتی گریل و تابه داغ بریزید در سبزیجات و گسترش آنها را در اطراف به طوری که به عنوان بسیاری که ممکن است در حال لمس کردن سطح تابه.
 9. طبخ با جلو پنجره درب بسته تکان دهنده سبزیجات هر 5 دقیقه یا تا مطمئن شویم که آنها به آرامی browned در همه طرف.
 10. طبخ حدود 15-20 دقیقه یا تا زمانی که سبزیجات پخته شده اما هنوز هم کمی ترد و شروع به کاراکتر بر روی لبه. (من از ذهن نیست اگر مال من کمی سوخته اما نگه داشتن چشم در آنها را اگر شما می خواهم آنها را کمتر browned.)
 11. خدمت گرم با نمک و تازه فلفل به فصل.

یادداشت

من دوست دارم نیومن خود روغن زیتون و سرکه پانسمان (لینک های وابسته)برای خواباندن سبزیجات; مطمئن شوید که به استفاده از قند پانسمان با نفت به عنوان اولین عنصر.

اگر شما مانده کبابی, سبزیجات, آنها, بهترین رنگ برای چند دقیقه در یک ماهی تابه داغ.

دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

4

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 146مجموع چربی: 7 گرمچربی اشباع شده: 1 گرمچربی اشباع نشده: 5 گرمکلسترول: 0mgسدیم: 467mgکربوهیدرات: 9.4 گرمفیبر: 4 gشکر: 12gپروتئین: 3g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

How to Make World's Easiest Grilled Vegetables square thumbnail photo

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
این آسان سبزیجات کبابی و سبزیجات ظرف فوق العاده برای رژیم غذایی ساحل جنوبی و یا دیگر کم کربوهیدرات خوردن برنامه. نگاه برای یک پانسمان بیش از 2-3 گرم شکر در هر وعده اگر شما در حال ساخت این ساحل جنوبی و یا رژیم غذایی کم کربوهیدرات. با تایید سس سالاد, این ترکیبی از سبزیجات کبابی نیز می تواند سرخپوشان.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از دستور العمل های کباب برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. استفاده از رژیم غذایی نوع شاخص برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

Pinterest image of World's Easiest Grilled Vegetables (How to Cook Vegetables on the Grill)

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن