Wierd عذاب با S8 و اطلاعات محتکر

یک دوست قدیمی را خریداری S20 سال گذشته و در نهایت به/قرض/? من خود موجود S8. او آن را با یک سیم کارت جدید و همه چیز خوب کار می کرد. او هنوز هم تا به حال همه قدیمی خود را ناخواسته بر آن شد اما در عجله برای دریافت این انجام می شود (به علاوه او hoards داده های ناخواسته و نمی تواند تحمل به بخشی با آن — آن است که مجنون*).

پس از حدود یک ماه من شروع به گرفتن کاملا با چکش شب و روز (از 2 تا 4 هستم!) با هیستریک اطلاعیه از سامسونگ برای ورود به “حساب من” است که بیکار نشسته برای تقریبا دو سال است. من نمی توانم پیدا کردن یک راه را که افتضاح سر و صدا متوقف کردن در هر نقطه بر روی هر منو.

از آن بدتر می شود. او به من می دهد رمز عبور خود را و من سعی می کنم برای ورود به, اما من می توانم از طریق این حرف بی ربط و متفاوت با شماره تلفن و…. و…. بنابراین “این حساب معلق است.” خوب من نمی تواند مراقبت کمتر در مورد آن…اما آن را نگه می دارد noisily hassling من برای ورود به سیستم حتی در این دور از دسترس “معلق” حساب! روز و شب ظاهرا برای همیشه آمین.

به طوری که گوشی خاموش است و تا زمانی که من دریافت یک راه حل است.

آیا من می توانم غیر فعال کردن هر چیزی در منوها را به این چرندیات فقط از بین برود حتی بدون قطعنامه ؟

دیگر درمان این است که اگر من می توانید دریافت متون خوب است من قابلیت ارسال متون به طرز مرموزی متوقف می شود تا برخی از نسبتا معمول تابع تنظیم مجدد انجام شده است هر چند من به یاد داشته باشید آنچه در آن است.

بسیاری از تشکر برای هر گونه راه حل!

*این مرد واقعا یک تغییر ناگهانی عجیب و غریب. زمانی که من برای اولین بار ملاقات او بیست و دو سال پیش او تا به حال دو پا از ایمیل های ناخواسته stashed در سالن گنجه. با ظهور اینترنت و او شروع به جمع اوری همه چیز را که در راه او آمد و هر دادن پیام برای ویاگرا, هر زودگذر ایمیل و یا متن هرچیز. هیچ چیز حذف شده تا کنون. او تا به حال این همه ذخیره شده بر روی سرور های دیگر در قابل توجهی هزینه تا ارزان سازی و Cloud وارد شده است. من فکر می کنم او به من این گوشی به خاطر آن بود که تقریبا کامل است و او نمی تواند تحمل به فکر تمیز کردن آن اگر آن را احتمالا در سامسونگ ابر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>