stimulus check

حدود 80 میلیون آمریکایی خود را دریافت محرک چک نیز نامیده می شود تاثیر اقتصادی پرداخت برای کمک به آنها را با پرداخت صورتحساب در طول COVID-19 چالش است. که برگ های زیادی از ما دریافت کرده اند که ما چک. من در تلاش برای غار به محرک بررسی اضطراب. با این وجود من خودم بدانم “چرا من محرک بررسی نشده است؟” از همه مهمتر وقتی که من?

دلایل من ممکن نیست که من دریافت محرک چک کنید

دلایل بسیاری وجود دارد که مردم خود را دریافت نمی پرداخت نشده است. من فکر کردم که من پوشیده شده بود چرا که من در زمینه هر دو 2018 و 2019 مالیات و من نسبتا خاصی است که من پرداخت مستقیم اطلاعات بر روی فایل. اما معلوم می شود که ممکن است مورد بوده است. در اینجا من بهترین حدس برای چرا من دریافت 1200 دلار تاثیر اقتصادی پرداخت و در عین حال:

من در زمینه مالیات من با استفاده از TurboTax.

به نظر می رسد که حتی اگر آنها من واریز مستقیم اطلاعات در فایل این امکان وجود دارد که IRS خود را ندارد که اطلاعات. من دقیقا نمی فهمم که چرا این است اما من به عنوان خوانده شده مقالات متعددی نشان می دهد که این به احتمال زیاد دلیل دریافت نکردهام من سپرده.

من تنها به تازگی ظ من 2019 مالیات است.

تحقیقات من نشان می دهد که اگر شما در زمینه مالیات تنها به تازگی پس شاید آنها نبوده و پردازش نشده است. این تاخیر می توانید بررسی کنید. من در زمینه درست قبل از 15 آوریل. (بله, من می دانم که تشکیل پرونده مالیاتی پسوند بودند اتوماتیک, این سال, اما من تصمیم به گرفتن معدن از راه.) با توجه به TurboTax من تشکیل پرونده پذیرفته شد. شاید آن پردازش نشده هنوز. این باعث می شود من تعجب می کنم که: “اگر من تا به حال در زمینه مالیات من را گرفته اند تا محرک را بررسی کنید؟”

وجود قطعی در این سیستم.

هنگامی که من سعی کردم به استفاده از IRS “دریافت و پرداخت” ابزار برای کشف کردن که چرا من تا به حال دریافت پرداخت من من به برخی از مشکلات. اولین سیستم غرق شد چرا که البته میلیون ها نفر از مردم دیگر در حال تعجب همان چیزی است که من هستم. دوم زمانی که من در آن گفت که آنها نمی تواند تعیین واجد شرایط بودن من.

این می تواند به دلیل بالا دو دلیل. و یا آن را فقط ممکن است یک قطعی در سیستم. من تصور می کنم که آنها در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن سیستم و در حال اجرا به عنوان دقیق که ممکن است. با این وجود تعداد مطلق از مردم دسترسی به یک سیستم بود که به محل قرار داده تا به سرعت به این معنی است که وجود دارد در حال برگزاری است.

دلایل دیگر مردم دریافت نکرده اند, چک

در اینجا برخی از دلایل دیگر که مردم ممکن است بدست خود پرداخت و در عین حال اگر چه آنها اعمال نمی به من:

  • کسب درآمد به اندازه کافی پول برای واجد شرایط برای بررسی
  • شکست در پرونده مالیات در دو سال گذشته
  • دریافت و امنیت اجتماعی و یا کمک های دیگر; کسانی که چک به زودی
  • این سیستم نمی تواند هویت خود را تایید کنید

آنچه من انجام می دهند به من محرک چک کنید

در حال حاضر من فقط نگه داشتن چشم در همه چیز. هنوز هم وجود دارد پرداخت جدید به زودی. بسیاری از این خواهد شد از طریق پست به عنوان کاغذ چک به جای رفتن را از طریق واریز مستقیم. من قصد دارم به نگه کردن, جلوگیری از اضطراب در مورد وضعیت و صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد. بسیاری از مردم در همان قایق است. ما این را بفهمند.

آنچه شما انجام می دهند خود را با محرک های پرداخت اگر شما در حال حاضر دریافت یک ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de