چه متوسط هزاره بدهی نگاه مانند?

از نظر مالی بیشتر Millennials – کسانی که متولد شده بین سال های 1981 و 1996 – هستند ، به طور متوسط آنها کسب تنه

توسط HALOHEKAYATHA در 29 فروردین 1399

millennial debt

از نظر مالی بیشتر Millennials – کسانی که متولد شده بین سال های 1981 و 1996 – هستند ، به طور متوسط آنها کسب تنها بیش از $35,500 یک سال و ارزش خالص خود را صرف $8,000. بدهی نقش مهمی در کم ارزش خالص اعداد. و از آنجایی که درآمد نیست افزایش در نرخ شبیه به آنچه که جمعیتی و نسل Xers دیدم بسیاری از آنها در تلاش برای نگه دارید تا. اگر شما تعجب آنچه بدهی تصویر به نظر می رسد در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد متوسط هزاره بدهی.

هزاره بدهی کل

با توجه به داده ها از فدرال رزرو وای مدیون بیش از 1 تریلیون دلار بدهی دارد و در مجموع. که در تمام بدهی های مربوط به دسته ها از جمله کارت های اعتباری, وام مسکن و انواع وام.

بدهی وام دانشجویی برای وای – مجموع آنچه بدهکار حدود 43 میلیون هزاره وام – حد جلبک نسل های قبلی در این رده است. آن را بیش از 300 درصد بیشتر از آنچه Gen X پردازد ،

اما وای تمایل دارند که کمتر در کارت های اعتباری و بدهی های وام مسکن از نسل X. عدم بدهی های وام مسکن است که بخشی از یک نشانه ای از دشواری های این نسل است وقتی که می آید به ورود به بازار مسکن. همانطور که برای کارت اعتباری بدهی آن را یک محصول جانبی از Millennials' general گریزی به بدهی.

کارت اعتباری بدهی

اغلب بدهی کارت اعتباری معمولا همراه با نرخ بهره بالاتر از بسیاری از انواع دیگر بدهی. در حالی که Millennials بیشتر بدهی های گریز از نسل های مختلف وقتی که می آید به کارت های اعتباری خود مانده اند در حال افزایش است. در طی یک سال متوسط تعادل رشد 7 درصد است. به عنوان به طور متوسط برای تعادل که ضربه $4,712.

مسن وای تمایل به بالاتر تعادل کارت اعتباری خود را جوانتر بود. برای کسانی که به نوبه خود 39 در سال 2020 (قدیمی ترین Millennials) خود را دمای تعادل $بود 6,675. جوانترین وای – هر کسی عطف 24 در سال 2020 – آمده است در $2,288 به طور متوسط.

بدهی های وام مسکن

در حالی که بسیاری از Millennials شده اند قادر به خرید خانه مناسب و معقول تعدادی از برادران خود scooped تا خواص. متوسط Millennials با وام مسکن بدهکار حدود 222,211 در Q1 2019. که 5 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به طور متوسط.

Millennials در حال رشد توسط Gen X وقتی که می آید به طور متوسط. ژنرال Xers در آمد در $237,753 به طور متوسط. اما وای به طور متوسط در حال رشد سریع تر از تقریبا هر نسل دیگر. تنها استثنا این است که Gen Z است که 15 درصد نرخ رشد. اما Gen Z, کاهش دمای تعادل نشستن در $138,193.

وام خودرو بدهی

برای وام خودرو Millennials دارای سریعترین رشد در هر نسل است. به طور متوسط آنها مدیون $18,201 (از Q2 2019) به نمایندگی از 28 درصد افزایش تنها در یک دوره هفت ساله.

Gen Z آمده با خودرو پایین تر بدهی به طور متوسط در $14,272. هر دو Gen X و جمعیتی بالاتر به طور متوسط در آینده در $21,570 و $18,759, احترام.

قیمت جدید خودرو باید به طور عمده در حال رشد است. به طور متوسط یک نور وسیله نقلیه (ماشین SUV غیر تجاری کامیون و وانت و دیگر رفت و آمد به سبک چهار چرخ وسایل نقلیه) هزینه $38,948. به عنوان افزایش قیمت وام, اندازه تمایل به دنبال.

بدهی وام دانشجویی

بدهی وام دانشجویی بوده است غل برای بسیاری از Millennials. هزینه کالج است که بیش از دو برابر آنچه در آن بود در سال 1980 و Millennials تا حد زیادی گفته شده است که گرفتن مدرک است یا کلید موفقیت یا آشکار ضرورت است.

مقدار کل بدهی وام دانشجویی در حال حاضر کاکل $1.6 تریلیون. در طول Q2 2019 وام بین 25 و 34 سال سن (بخش بزرگی از هزاره فارغ التحصیلان) بدهکار به طور متوسط در حدود $33,000 در بدهی وام دانشجویی.

در نهایت Millennials اغلب بدهی های قابل توجهی بار و اغلب از نظر مالی مانع وام های دانشجویی خود را. اما آنها قطعا نه تنها نسل مبارزه در برابر بدهی.

آیا شما فکر می کنم بدهی Millenial بدهی است که شما را عقب نگه داشتن? آیا شما هر گونه راهنمایی که می تواند کمک به Millennials تسخیر خود بدهی ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را در نظرات زیر.

ادامه مطلب:

اگر شما لذت بردن از خواندن نوشته های وبلاگ و می خواهم به سعی کنید دست خود را در وبلاگ نویسی ما یک خبر خوب برای شما; شما می توانید انجام دقیقا همان است که در صرفه جویی در مشاوره. فقط اینجا را کلیک کنید برای شروع.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن