چه جوانب مثبت و منفی از اوایل 401(k) خروج?

early withdrawal of 401(k)

هر 401(k) طرح قرار است برای خدمت به یک هدف خاص. این یک حساب بازنشستگی است که می تواند شما را به یک منبع درآمد هنگامی که شما را ترک نیروی کار است. به عنوان یک نتیجه 401(k) نیست و از لحاظ فنی با طراحی اولیه برداشت در ذهن است. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید کشیدن برخی از پول است. اگر شما بدانم که آیا این یک حرکت هوشمند در اینجا جوانب مثبت و منفی از اوایل 401(k) خروج.

401(k) خروج زود هنگام قوانین

قبل از اینکه شما تمرکز بر جوانب مثبت و منفی از یک عقب نشینی مهم است به درک که آنها تنها مجاز تحت شرایط خاص. محدودیتهایی وجود دارد که IRS در جای خود قرار داده و شما را مجبور به رعایت این قوانین است.

اگر شما حداقل 59 ½ سال, تا آنجا که IRS نگران است شما تنها می توانید پول از 401(k) است که اگر مشکلات مالی, استخدام, فسخ, فسخ طرح بازنشستگی از کار افتادگی یا مرگ. اما این نیز مهم است به یاد داشته باشید که کارفرما می تواند برای تحمیل محدودیت های اضافی محدود کردن توانایی خود را به جلو و بودجه و حتی بیشتر.

جوانب مثبت از اوایل 401(k) خروج

معمولا تنها نرم افزار ساخت اولیه 401(k) برداشت آن ممکن است به شما اجازه می دهد برای رسیدگی به وضعیت مالی که در غیر این صورت تواند ویرانگر باشد. اگر شما در حال تجربه قابل توجهی سختی نیست نیاز به دسترسی به پول می تواند منجر به عواقب جدی است.

برای مثال اگر پزشکی غیر منتظره و اضطراری منجر به گسترده صورتحساب بیمارستان و ناتوانی در پرداخت هزینه می تواند فوق العاده مشکل است. این حساب می تواند در نهایت در مجموعه, از بین بردن اعتبار خود را. شما می توانید شکایت کرد برای بازپرداخت و یا به فایل برای ورشکستگی به خودتان رایگان از بدهی.

اگر شما به اندازه کافی در خود 401(k), شما ممکن است قادر به استفاده از پول برای رسیدگی به این لایحه. برای بسیاری از که ممکن است آن را مفید به اندازه کافی.

منفی خروج زود هنگام

وجود مجازات های اولیه 401(k) برداشت حتی تحت شرایطی که در آن آنها مجاز است. اول پول است که می رود به 401(k) است pretax. به عنوان یک نتیجه زمانی که شما کشیدن پول شما مدیون مالیات بر روی آن. با توجه به براکت است که می تواند هزینه های قابل توجهی.

علاوه بر این شما می توانید مدیون 10 درصد جریمه برای ساخت برداشت. که همیشه صدق نمی, اما آن را می تواند رخ دهد. به عنوان یک نتیجه, این مهم است که به بررسی قوانین IRS برای دیدن اینکه آیا آن را اعمال می شود.

در نهایت زمانی که شما گرفتن پول از 401(k) آن کاهش می یابد پس انداز خود را بالقوه است. که پول در حال رشد بود مالیات معوق. با از بین بردن آن در حال حاضر شما در حال بدست گرفتن درآمد خود را بالقوه به دور است. اگر شما جوان تر هستند, شما به احتمال زیاد کاهش دراز مدت تعادل حساب خود را قابل ملاحظه ای است.

این درست است به خصوص اگر حساب خود را به کمک قوانین به اوایل 401(k) خروج. برخی از حساب های نوار کسانی که حذف پول از ساخت جدید مشارکت برای یک دوره, جلوگیری از آنها را از تقویت تعادل خود را برای یک زمان. در دراز مدت ارزش حساب آسیب به عنوان یک نتیجه.

جایگزین برای اوایل 401(k) خروج

اگر شما نیاز به شیر ارزش خود را از 401(k) شما لزوما مجبور به خروج. به جای 401(k) وام ممکن است یک احتمال است. هر IRS قوانین شما می توانید قرض کمتر از $50,000 یا نیمی از ارزش حساب. با این روش شما لازم نیست که برای مقابله با جریمه یا مالیات در پول زمانی که شما آن را بکشید. به علاوه علاقه به شما پرداخت می رود به حساب کاربری خود. اما پول قرض شما نخواهد بود واجد شرایط برای هر بازار سود به طوری که می تواند به کاهش درآمد خود را در حالی که قدرت آن است که بازپرداخت.

علاوه بر این, شما باید بدانید که برخی از کارفرمایان اجازه نمی دهد 401(k) وام. آنها لازم نیست به اجازه می دهد این نوع از تامین مالی, حتی اگر آن را در برابر قوانین IRS. اما اگر شما آن می تواند ارزش کاوش در آن را به عنوان ممکن است کار برای شما بهتر از اولیه 401(k) خروج بسته به وضعیت شما.

شما می توانید فکر می کنم از هر جوانب مثبت و یا منفی از اوایل 401(k) خروج? به اشتراک گذاری افکار خود را در نظرات زیر.

ادامه مطلب:

اگر شما لذت بردن از خواندن نوشته های وبلاگ و می خواهم به سعی کنید دست خود را در وبلاگ نویسی ما یک خبر خوب برای شما; شما می توانید انجام دقیقا همان است که در صرفه جویی در مشاوره. فقط اینجا را کلیک کنید برای شروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>