linked savings account

آیا شما خود را در حساب جاری و حساب پس انداز با همان بانک ؟ اگر چنین است, سپس شما ممکن است بخواهید به دنبال به ارتباط حساب های پس انداز. نیز نامیده می شود بسته بندی شده حساب این به این معنی است که حساب پس انداز خود را که مرتبط با یکی دیگر از حساب مانند حساب جاری خود را. شما باید هر دو حساب از طریق همان بانک ارائه مزایای متعددی برای راحتی شما.

مرتبط با حساب های پس انداز ساده کردن امور مالی

ارتباط خود را چک کردن و حساب های پس انداز تمایل به ساده کردن امور مالی خود را. به جای دریافت دو جداگانه اظهارات ماهانه مستقل از بانک ها دریافت خواهید کرد یک بیانیه نشان معاملات و تعادل از هر دو (یا همه) حساب. به همین ترتیب هنگامی که شما را به انجام خود را در بانکداری آنلاین شما باید همه چیز را در یک پورتال است.

مرتبط با حساب های پس انداز تسهیل نقل و انتقال پول سریع

من را به یک پس انداز و حساب جاری با همان بانک. بنابراین من آن را بسیار آسان برای انتقال پول بین حساب های. من راه اندازی خودکار صرفه جویی به طوری که هر دو هفته یک مقدار خاصی از پول حرکت از چک کردن به من حساب پس انداز. دیگر مردم انتخاب کردن به این روش راه مخالف از قرار دادن تمام پول خود را پس انداز و سپس خودکار سپرده به چک کردن به پرداخت صورتحساب در هر ماه.

من هم یک کارت اعتباری با بانک است. این ارتباط حساب های پس انداز اجازه می دهد تا به راحتی انتقال پول از پس انداز و یا جاری به کارت اعتباری که پرداخت به علت است. اگر من پول کم من به راحتی می توانید دسترسی به یک پیشرفت پول نقد با انتقال پول از کارت اعتباری خود به سایر حساب های بانکی. پس همه چیز مربوط به نقل و انتقالات اتفاق می افتد تقریبا بلافاصله. بدون تاخیر وجود دارد که من منتظر پول را به حرکت از یک حساب به دیگری.

ارتباط حساب می تواند به شما در کسب منافع با بانک

بانک خود را کسب و کار است. آنها می خواهند به نگه داشتن شما به عنوان یک مشتری. بنابراین مانند ارتباط حساب های پس انداز. پس از همه, آنها ترجیح می دهند که شما انجام تمام امور بانکی خود با آنها را در یکی دیگر از بانک. آنها اغلب ارائه مشوق برای ارتباط حساب های پس انداز. برای مثال در حساب پس انداز خود را ممکن است با نرخ بهره بالاتر اگر شما نیز باید یک حساب جاری با همان بانک. یکی دیگر از نفع مشترک است که به صورت خودکار اضافه برداشت برای حفاظت از حساب های مرتبط.

هر گونه اشکالاتی وجود دارد به لینک کردن حساب ؟

شخصا, من فکر می کنم که به راحتی از کارآمد سیستم حساب سود زیادی با چند اشکالاتی است. وجود دارد قطعا چیزهایی باید آگاه باشند که با توجه به اینکه آیا یا نه شما می خواهید به لینک حساب.

برای مثال شما می توانید دریافت نرخ بهتری در جای دیگر? من نیز جداگانه با بهره بالا حساب پس انداز. من فروشگاه بیشتر از من پول وجود دارد برای دریافت بهترین نرخ بهره. من فقط نگه داشتن یک کمی از پول من به من مرتبط حساب پس انداز. اگر شما می توانید یک معامله بهتر برای هر دو حساب در بانک دیگر و سپس ایجاد ارتباط بین تمام حساب های خود را به یک بانک ممکن است مفید ترین گزینه برای شما است.

علاوه بر این برخی از مردم ترجیح می دهند برای تنوع بخشیدن به حساب های خود را برای امنیت. آنها می خواهم به کار با بانک های مختلف به جای داشتن یک شرکت بزرگ در شارژ از تمام پول خود را. این است که به سادگی یک ترجیح شخصی است. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند شما و سپس حساب های مرتبط ممکن است مناسب.

شما چه فکر می کنید ؟ آیا شما در ارتباط حساب های پس انداز?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im