قابل مشاهده شبکه ارتقاء مارس 8 تا 21 مه سال 2020

از چت با رویت

در صورت مشاهده بخشی از ماموریت ما این است که به شما اعضای ما به بهترین شکل ممکن تجربه شبکه و امکانات همین دلیل است که ما در حال انجام یک شبکه ارتقا از مارس 8-21, 2020.

متاسفانه اطلاعات ممکن است کمی کندتر طی برنامه ریزی تعمیر و نگهداری دوره اما مهندسان ما را هر تلاش برای جلوگیری از اخلال در خدمات خود را با انجام ارتقاء یک شبه.

ما را در رسیدن به خروج قبل از هر یک از این احتمالی از طریق متن هشدار از طریق فشار و/یا ایمیل به شما سر بالا. شما ممکن است نیاز به هواپیما ضامن (با نام مستعار روشن کردن حالت هواپیما روشن و خاموش) یا چرخه قدرت (با نام مستعار راه اندازی مجدد گوشی خود را). همچنین این امکان وجود دارد که اگر شما در یک تماس بین 2:00-8:00 AM شرقی در دو ویژه شب تماس بگیرید ممکن است رها کردن. ما به شما اجازه شما می دانید قبل از شب.
قابل مشاهده است

وجود خواهد داشت ارتقاء به ارائه سرعتهای بالاتر!

آنها به طور خاص کار بر روی بهبود با شبکه سرعت. قابل مشاهده است و دو شبکه هاب و یک تعطیل خواهد شد در یک زمان انجام این تغییرات را می توان ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>