بسیار گیج کننده

هی بچه ها

وجود ندارد فقط یک حامل ساده است به درک برای کسی که آهسته به درک چیزهایی مثل من ؟

اینجا چیزی است گیج کننده به من. برخی از حامل اجازه خواهد داد که شما را به دستگاه خود را بیاورید اما هر حامل متفاوت است که در احترام به عنوان به خوبی. برخی اجازه خواهد داد که ویژگی های خاصی مانند wifi تماس VoLTE اما تنها اگر شما خرید تلفن های خود را و برخی از شما اجازه می دهد این ویژگی حتی اگر شما نمی خرید تلفن های خود را. چگونه شما واقعا می دانم تا زمانی که شما ثبت نام کنم ؟

برخی از افراد دارای این ویژگی ها با یک تلفن خرید در جای دیگر در حالی که دیگران نمی, آنها نیاز به استفاده از یک مارک تلفن به آنها را دریافت کنید. پس از آن واقعا تلخه ، اپل به نظر می رسد قادر به دریافت این امکانات بیشتر از آندروید است که چرا ؟

پس از آن وجود دارد برنامه. پس از داده های خاص حد رسیده است که این سرعت معمولا متوقف شده. برخی از حامل گاز بیش از دیگران و در برخی از داده های محدود. گیج کننده!

پس از آن وجود دارد به اصطلاح “برنامه داده نامحدود” اما آنها نه واقعا “نامحدود” آنها که پس از برخی داده ها حد رسیده است که آنها نیز متوقف شده. پس چگونه آنها می توانند آنها را “نامحدود”? سردرگمی بیشتر.

اکثر حامل انجام این کار است. آنها تبلیغ یک طرح نامحدود و در برخی از محدودیت داده می شود محدود طرح است.

پس از آن بچه ها بزرگ دائمی و اعتباری های همراه و برنامه های. معمولا اگر آنها به شما یک معامله در یک گوشی برنامه های در حال راه بیش از حد گران است و شما باید به پست پرداخت می شود. این منطقه نیز گیج کننده به عنوان بسیاری از مردم درک نمی کنند و تفاوت بین سیم کارت دائمی و اعتباری.

وجود دارد هر یک حامل است که در واقع یک “نامحدود” برنامه است که به طور کامل فضای مجاز: نامحدود بدون محدودیت که نمی دریچه گاز بعد از یک حد خاصی رسیده است که اجازه می دهد تا شما به ارمغان می آورد خود را قفل دستگاه و اجازه می دهد تا شما را به استفاده از ویژگی های مانند wifi تماس VoLTE? آندروید و اپل?

من حتی رفتن به نقاط داغ و عملکرد داخلی.

ببخشید بچه ها فقط نیاز به دریچه کمی این یک.m………

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma