Quote نوشته اصلی توسط VVivian
View Post
Densification بود و دقیق و بلند مدت حرکت می کند.

ساختمان متراکم تر همراه سایت شبکه سخت و طولانی و گران قیمت کار می کنند اما آن را نشانی از یک کار خیلی بهتر از تضمین کاربر سازگار تجارب و آن را آماده شبکه میلیمتر موج استقرار. Verizon می دانست که می تواند خرید طیف و به راحتی استقرار آن به بعد است که اثبات واقعی با CBRS و C-Band مزایده.

بدون densification بالا باندهای فرکانسی خواهد بود خام. ورایزون استراتژی = درد کوتاه مدت برای طولانی مدت به دست آورید.

من زندگی می کنند در نزدیکی یک 5G بازار است. در هابوکن NJ آنها حدود 23 گره ها در سراسر طول 15 بلوک . من نمی 5G تلفن اما اگر شما در mmW که مجدد شبکه LAA و 4×4 MIMO ارائه اوج سرعت و یا 375 مگابیت در ثانیه به علاوه. در اینجا یک بیانیه از Verizon امروز به نظر می رسد مانند آنها هل دادن mmW به 500 متری در حال حاضر !

به طور کلی 5G فوق العاده پهنای باند شبکه را سیگنال می تواند تا رسیدن به 1500 فوت بدون مانع است. Verizon است اعمال نفوذ سلول کوچک فن آوری به ارائه کمک بیشتر 5G سیگنال است که به طور مستقیم باعث افزایش پوشش دهی و سرعت شبکه می باشد. این به این معنی 5G سلول های کوچک مستقر خواهد شد و در غلظت های بالا در 5G-فعال مناطق.

با توجه به حجم بالاتر از سلول های کوچک مستقر در 5G Ultra Wideband منطقه خود را روز به روز خواهد شد به احتمال زیاد شامل سرعت سریع تر و توانایی انجام کارهایی مانند دانلود فیلم در ثانیه به جای دقیقه است. 5G محض با سرعت و ظرفیت کمک خواهد کرد که کمک بیشتری اتصال در بالا و تراکم مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im