Verizon, Verizon دائمی Note 8 "ناسازگار" IMEI

سلام شما HoFos من امیدوارم که این جای حق من جستجو برای یک جای خوب برای پست اما ندیدم دقیق مناسب.. همچنین جستجو

توسط HALOHEKAYATHA در 6 مرداد 1399
سلام شما HoFos

من امیدوارم که این جای حق من جستجو برای یک جای خوب برای پست اما ندیدم دقیق مناسب.. همچنین جستجو مرجع تخصصی برای این موضوع است. نمی تواند به آسانی پیدا کردن هر چیزی...

نسخه کوتاه:
((tl;dr من گران دائمی note 8 (SM-N950U)Verizon نمی خواهد کار با Verizon بر اساس VMNOs یا Verizon اعتباری در حال حاضر همه از ناگهانی. و من نمی توانم خوب "چرا" پاسخ از هر یک از آنها. اما نشان می دهد برای کار با AT&T, T-Mobile, کریکت و MetroPCS صفحه به علاوه با وارد کردن IMEI مربوطه چکرز.))

گرفتن یک قهوه و استراحت این یکی کمی طولانی.. در اینجا داستان من... به خاطر من ذهن من یک نویسنده.. LOL عفو من نقطه گذاری و غیره.

بازگشت در ماه دسامبر 2019 من کوتاه در پول و دیر در VZW دائمی لایحه و آنها تصمیم به تعطیل کردن 3 روز قبل از کریسمس. من تا به حال شده است در اواخر قبل و آنها به من اجازه سوار شدن تا 2 ماه.. اما این بار نه.. به هر حال من کمی ناراحت و فقط رفت و فعال قدیمی من Note 4 "مجموع بی سیم." با استفاده از من پسر من گوشی به عنوان فعال تلفن. من هم به روز من نوت 4 سامسونگ کامپیوتر به گوشی, ابزار, من را فراموش کرده ام نام در حال حاضر بود اما با Kies... این در واقع اضافه شدن HD ویژگی های تماس به من توجه داشته باشید 4. آن کار می کرد اما عمر باتری تلخه حتی با یک باتری جدید نصب شده... سریع به جلو به Feb. من بازپرداخت مالیات و پس از آن پرداخت می شود پسر من من گوشی من Note 8 از VZW و درخواست من توجه داشته باشید 8 بود "باز شده است." من سپس من TW سیم کارت در من Note 8 و آن کار بی وقفه برای 4 روز.
سپس یک روز من به ذکر من "4GLTE" آیکون خاکستری از. من می تواند calls اما هیچ داده ای... (prob میزد CDMA پشتیبان گیری.) من سعی کردم همه نوع apn ها توصیه می شود اما اکثر آنها 2-3 سال است.

من به نام TW و از آنها خواسته برای من شماره IMEI.. و بازگشت به می گویند ما متاسفانه گوشی شما سازگار نیست با این شبکه است. (این یک SM-N950U) تبصره 8 که فقط با پرداخت بیش از $355 به پرداخت کردن و باز کردن. (سیم کارت دائمی تلفن) من تلاش برای تماس با VZW بپرسید اگر آن را باز و آنها به من گفت: بله زمانی که آن را پرداخت کردن آن را به طور خودکار قفل شده است. من آنها را به حال بررسی آن است. Yes را کلیک کنید.

من پس از آن شروع به تحقیق در شبکه.. Google بازگشت هیچ نتیجه من می توانم با استفاده از... VZW نگهداری انتقال من به دیگر depts رفتن هیچ جایی. TW تا به حال هیچ نشانه و من به سختی می تواند درک خود را از زبان انگلیسی.

من به در و خرید TW سامسونگ A20 و این که من راننده روزانه در حال حاضر. من در واقع عاشق, فاکتور شکل بهتر از من داشته باشید اما آن را نمی کردم قدرت CPU و یا در ذخیره سازی گوشی من N8 است. (من باس بزرگ بازیکن دست LOL.)

بنابراین واقعا عجیب و غریب بخشی است Verizon نمی خواهد به من اجازه استفاده از این Note 8 در سیم کارت های اعتباری شبکه/VMNOs در عین حال آنها نمی تواند و یا نمی خواهد به یک رضایت همین دلیل است. "آن سازگار نیست" به اندازه کافی خوب است پس از گذراندن نزدیک به 1000 $در مجموع برای این دستگاه (که در شرایط جدید ،

اگر من می تواند یک مقام رسمی دلیل مثل: "با عرض پوزش اما این سیستم عامل بر روی این گوشی است که برای ارسال پرداخت می شود و نمی خواهد کار بر روی یک سیم کارت اعتباری شبکه" من خوشحال خواهد بود. اما آن را به نوک دست و اجازه دهید من می دانم که VZW اعتباری و VMNO مشتریان کلاس دوم شهروندان می کنم.

من کاملا دریافت که این نرم افزار می تواند متفاوت و دائمی ممکن است بیشتر ویژگی های آنها نمی تواند قفل کردن و....

بخش خنده دار این است که من فکر می کنم آنها کنترل دسترسی با IMEI در حال حاضر به تنهایی.

من به یاد داشته باشید که اگر گوشی خود را گران و در at&T u می تواند خرید ارزان "برو تلفن" و مبادله سیمز و نگه داشتن رفتن...
من prob از تاریخ چگونه این همه کار می کند. از آنجایی که CDMA/GSM مسائل در حال تغییر است به راست داده.

در اینجا ضربه زن من IMEI را نشان می دهد آن را به کار خوب با: صفحه پلاس, T-Mobile, Metro PCS AT&T, کریکت.. تنها مشکل این است که VZW بهترین حامل اینجا در منطقه روستایی (آنها 3 برج در اینجا در قصبه/شهرستان) پس از آن هیچ brainier به استفاده از این شبکه. من نمی دانم که در صفحه شبکه به همراه اجرا می شود هر چند. این 5mb کلاه زحمت نیست من به عنوان من در 100mbit wifi 90% از روز من.

Ok اگر شما از آن ساخته شده این دور با كمبود نوشتن تبریک! شاید کسی اینجا بوده از طریق قبل از این.

با تشکر برای خواندن امیدوارم کسی می تواند توضیح دهد این کار به من.

یک روز بزرگ!
ریک

P. S. Howard هیچ Note 8 آواتار!! و یا من می تواند پیدا کنید. آن را یک توطئه!! J/Ktinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن