Verizon, Verizon راه اندازی جدید LTE ‘در خانه,’ سرویس اینترنت

نوشته اصلی توسط dtv757 من حدس می زنم آن بستگی دارد که چه بخشی از VA . من در VBVz قلم من دفتر مرکزی برا

توسط HALOHEKAYATHA در 9 مرداد 1399
Quote نوشته اصلی توسط dtv757 View Post
من حدس می زنم آن بستگی دارد که چه بخشی از VA . من در VB
Vz قلم من دفتر مرکزی برای fios بنابراین هیچ fios

من چک من و آدرس جدید LTE صفحه اصلی در دسترس نیست. گفت: DSL 3.0 MBps بود در دسترس برای $69 (با نامحدود تلفن خانه خشک حلقه/اینترنت تنها در دسترس نیست )

و من تا به حال DSL برای 10 سال و 0 قطع. قابل اعتماد تر از کابل های پهنای باند من به رنج می برند اما بیش از حد "آهسته" برای مدرن جریان دوران .

من بین سی و ریچموند چند مایل خاموش I95. حتی اگر من نسبتا روستایی وجود دارد FIOS در اینجا. من نه روشن از کابل به FIOS در عین حال حتی اگر من مس خط تلفن رفت و مرده یک زن و شوهر از سال پیش. من شده اند قادر به کار کردن شور و شوق به نصب انجام می شود. من کابل با این نسخهها کار به خوبی در حال حاضر. آن متناوب چند سال پیش و آنها را در زمان ماه به رفع آن است. مشکل این بود که نه در خانه من بود.

IIRC ورایزون متوقف استقرار جدید FIOS چند سال پیش.

من تنها به بررسی در دسترس بودن سرویس های جدید از کنجکاوی. من به آن نیاز نیست. من در حال حاضر یک فضای مجاز: نامحدود AT&T LTE کانون است که geofenced.

وجود دارد قابل توجهی نیاز به اینترنت بی سیم وجود دارد. ما می بینیم مردم به دنبال آن تقریبا هر روز در HoFo و پاسخ این بوده است که هیچ چیزی در دسترس است که شما می توانید به درمان مانند اینترنت سیمی برای ترابایت در ماه است.

ما در مورد شروع سال تحصیلی با حدود 80 درصد از دانش آموزان آنلاین تنها. من به تماشای جلسات هیئت مدیره مدرسه. حدود 20 درصد از خانواده ها در این شهرستان نیست و باید پهنای باند اینترنت. برخی از است که بیش از حد ضعیف برای آن پرداخت*. برخی فقط هیچ سیمی در دسترس است.

شهرستان خریداری شده است Chromebooks برای همه دانشجویان و استادان. من شنیده ام آنها خرید و یا با توجه به برخی از نقاط بی سیم برای توزیع به عنوان مورد نیاز است. یک دوست و یک معلم است. من را دیده اند خود را Chromebook. این یک POS که نمی توانید یک گوگل دیدار و قابل اعتماد برای بیش از نیم ساعت. آنها نیاز به استفاده از آن مجاز به استفاده از تجهیزات شخصی.

هر کسی که مراقبت به حدس و گمان آنچه اتفاق می افتد در روز اول مدرسه آنلاین هنگامی که از 30000 دانش آموزان و معلمان تمام آمار اینترنت در خانه خود پهن باند سیمی یا بی سیم به صورت ویدئو کنفرانس همه در همان زمان ؟ که فقط من شهرستان. در سراسر کشور وجود خواهد داشت ده ها میلیون نفر. پرتاب در یک و یا دو کار از خانه و تمام کالج ها انجام آنلاین تنها.

اینترنت ساخته شده است و به صورت میانگین با استفاده از برخی ظرفیت اوج . من فکر می کنم ما باید دستور غذا برای فاجعه به ویژه بی سیم. Google دیدار با نیاز به 2.5 مگابیت در ثانیه به بالا و پایین و با استفاده از حدود 1.5 GB در هر ساعت. که خواهد بود 264 ترابایت یک روز فقط برای من شهرستان. من خوش شانس برای دریافت 2.5 مگابیت در ثانیه در من کانون در یک روز خوب.

*آنها حتی نمی تغذیه کودکان خود را و بستگی به مدارس و امور خیریه به آنها غذا. است که 20 درصد. آن است که بیشتر شبیه به 50 درصد است. شهر فقط داد تا در تلاش برای مرتب کردن آنها را فراهم می کند و رایگان ناهار مدرسه برای همه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب