چیزی که امروز اتفاق افتاده است در شمال کالیفرنیا. متوجه شدم که گوشی من گفت: “گسترش شبکه LTE” که به نظر می رسید عجیب و غریب به من پس معمولا آن را فقط می گویند تمدید LTE اگر من متصل به Verizon LTE و تمدید 1×.

من رفتم برای چک کردن آنچه که من متصل شد به و شد شگفت زده برای دیدن گروه 12! من رفتم و قرار دادن یک تماس به صورت تصادفی غیر فعال و تعداد آن متصل خوب است اما هنوز هم بازی های برگزار شده Verizon پیام خطا.

من هم فرار یک Speedtest که از طریق رفت و خوب هر چند نه بسیار چشمگیر است.

من می دانم که Verizon آغاز شده اجازه می دهد برخی از CDMA-کمتر دستگاه به پرسه زدن در at&T 3G و LTE اما من با استفاده از CDMA آیفون 8+, بنابراین من فکر نمی کنم دستگاه من دارای برچسب است که اجازه می دهد من به پرسه زدن در at&T. یک توضیح برای این می تواند باشد که من قفل شده گوشی من به LTE فقط برای کمی (من جیل بریک شده) وجود دارد و ممکن است تنها CDMA در آن منطقه پس از آن پرسه می زدند در at&T LTE اما آن را هنوز هم به نظر می رسد عجیب و غریب پس من فکر کردم فقط CDMA-کمتر دستگاه می تواند با استفاده از AT&T رومینگ. می تواند به این معنی است که Verizon شروع به اجازه می دهد AT&T LTE رومینگ برای تمامی دستگاه ها در برخی از مناطق ؟

چیز دیگری که به یاد داشته باشید این است که چند دقیقه بعد آن را روشن به Verizon LTE و تلاش به صورت دستی سوئیچ شبکه “شبکه گسترده” (AT&T) در تنظیمات کار نمی کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de