Veraki شامل تجسم حضور ذهن و عمل برنامه ریزی را به یکی از آسان و سرگرم کننده برای استفاده و رشد شخصی نرم افزار. شما باید قدرت انتخاب زندگی است که شما می خواهید به زندگی می کنند! دیدن چشم انداز خود را. به اشتراک گذاری آن. و اقدام است.

این Veraki هیئت مدیره چشم انداز و تمرینات روزانه کار برای تغییر طرز فکر خود را خاموش و بر روی خلبان اتوماتیک هدفمند تصمیم گیری که منجر به بهترین خود شما است. با تقویت ارتباط بین مغز و احساسی/فیزیکی بدن – آموزش مغز خود را برای دیدن آنچه که شما می خواهید برای رسیدن به – تغییرات مورد نظر آسان تر به پیاده سازی. Veraki پشتیبانی از شما را از طریق مراحل اقدام برای کمک به دستیابی به زندگی شما برای خودتان را ببینید.

تجسم و تمرین دیدن و احساس بینایی خود را

• در حالی که Veraki است خیلی بیشتر از یک هیئت مدیره چشم انداز رشد شخصی شروع می شود با یک چشم انداز. با استفاده از یک هیئت مدیره چشم انداز شما کمک می کند تا خود را تیز داخلی لنز و حرکت شما به عمل خود را به سمت هدف, هدف و یا هدف.

• ایجاد چشم انداز خود را از هیئت مدیره و ویرایش آن را هر زمان که شما می خواهید. استفاده از تجسم ضبط شده به روشن شدن و تقویت چشم انداز خود را. تغییر راه ذهن خود واکنش نشان می دهد به زندگی خود را فقط با مشاهده خود را در هیئت مدیره چشم انداز روزانه.

یاد بگیرند که چگونه به بهترین استفاده از ابزار دریافت تجسم راهنمایی & کلاهبرداری و اتخاذ رفتارهای جدید است که حمایت خود را از خواسته

• شیرجه رفتن به ابزار و شیوه های خاص مورد نیاز برای رشد شخصی خود و هدف محور مراحل عمل.

• با Veraki سریع تمرینات روزانه شما می توانید صرف به عنوان کوچک که پنج دقیقه با هر بازدید و هنوز هم با شتاب به سمت هدف خود. سازگار عمل در یک سرگرم کننده و آسان به شیوه ای کمک می کند تا مغز می خواهید به دوباره برای اطلاعات بیشتر. قبل از اینکه شما آن را می دانم جدید مسیرهای ایجاد شده در مغز, و شما در حال اجرای رفتارهای جدید که پشتیبانی از خواسته های خود را.

اتصال و احساس حمایت از دیگران که او نیز نسبت به زندگی آنها عشق با Veraki خصوصی کاربر-فقط اجتماعی هیئت مدیره.

• به دریافت الهام از طریق مثبت اجتماعی مدیره به سوخت موفقیت خود را در حالی که داشتن سرگرم کننده! Veraki هفتگی شروع گفتگو کمک راهنمای جامعه نسبت به بتن مراحل عمل.

• خودتان را احاطه کرده با افراد همفکر و یکدیگر را حمایت برنده در طول راه. احساس متصل به چیزی بزرگتر از شما. با هم ما می توانیم تغییرات بزرگ است. دریافت الهام, انگیزه ماندن و احساس متصل شده و اقدام همه در یک امن فضای اجتماعی.

همیشه در ارتباط ماندن, ماندن الهام گرفته و اقدام در جهت هدف خود را روزانه است. پیوستن به در سرگرم کننده است.

همانطور که شما در ادامه سفر خود از ابزارهای جدید و روزانه تمرینات اضافه خواهد شد. ما در حال رشد سریع با چشم انداز ما درست مثل شما با شماست. اجازه دهید این کار را با هم!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im