باز کردن T-موبایل کهکشان S20 فوق العاده 5G, S20 Plus 5G & S20 5G از راه دور [فوری]

سامسونگ به تازگی منتشر شده گوشی های مختلف در مجموعه ای از کهکشان S20. برخی از معروف ترین گوشی های این سری عبارتند از کهکشان S20 فوق العاده 5G, S20+ 5G و کهکشان S20 5G (G988U, G988U1, G986U, G986U1, G981U & G981U1). این همه گوشی ها راه اندازی شد در شروع ماه از سال 2020. این گوشی دارای ابعاد بزرگ و شگفت انگیز رزولوشن گوشی. همچنین شما می توانید با استفاده از آن با کیفیت بالا و چهار دوربین عملکرد GPU و سریعترین شارژ. شما همچنین می توانید استفاده از ویژگی های دیگر از جمله سنسورهای مختلف بزرگ داخلی ذخیره سازی و حفاظت از صفحه نمایش.

Name: unlock-tmobile-s20.jpg
Views: 0
Size: 37.8 KB

شما مطمئنا پیدا کردن همه از این گوشی به عنوان بهترین گوشی های پیشرفته برای نیازهای روزانه خود را. در میان تمام این چیزهایی که شما نیاز به یاد داشته باشید که قیمت این گوشی ها بالاتر است. هزینه بالاتر است که با توجه به آخرین سیستم عامل پیشرفته GPU و بسیاری دیگر از ساخته شده است در ویژگی های. بنابراین اگر شما می خواهید برای خرید Galaxy S20 فوق العاده 5G, S20+ 5G یا Galaxy S20 5G در کمتر هزینه, شما نیاز به خرید این از هر ارائه دهنده خدمات شبکه.

اگر شما خرید Samsung Galaxy S20 فوق العاده 5G, S20+ 5G یا Galaxy S20 5G از ارائه دهندگان شبکه مانند T-Mobile از آن خواهد شد هزینه کمتر از قیمت واقعی. وجود خواهد داشت برخی از محدودیت ها از جمله گوشی های. این محدودیت ها وجود دارد که بر روی هر گوشی که شما خرید از ارائه دهندگان شخص ثالث. برخی از محدودیت عمده زیر داده می شود.

  • با T-موبایل کهکشان S20 فوق العاده 5G, S20+ 5G یا Galaxy S20 5G شما می توانید با استفاده از هر شبکه دیگر بر روی تلفن خود را. شما نیاز به باز کردن گوشی خود را به استفاده از هر شبکه دیگر بر روی آن.
  • اگر گوشی خود را قفل شده است و شما می توانید آن را به فروش در یک قیمت خوب. گوشی تلفن به فروش می رسد در قیمت بهتر نسبت به قفل گوشی های.
  • اگر گوشی خود را قفل شده است و سپس شما مجبور به پرداخت هزینه رومینگ هر زمان که شما بازدید از یک دولت جدید و یا کشور است.
  • وجود دارد متعدد دیگر محدودیت در قفل شده گوشی. شما می توانید با استفاده از همه نوع از برنامه ها و ویژگی های ارائه شده توسط شبکه های مختلف ارائه می کنند. به همین دلیل مهم است که برای باز کردن قفل تلفن.

مراحل باز کردن T-موبایل کهکشان S20 فوق العاده 5G, S20 Plus 5G یا Galaxy S20 5G با USB

در حال حاضر ما اطلاع رسانی به شما در تمام مراحل برای باز کردن قفل تمام گوشی های سری Samsung Galaxy S20. ما خود را آنلاک Galaxy S20 گوشی از طریق USB روش. شما فقط باید به دنبال تمام مراحل اساسی زیر ذکر شده و گوشی خود را باز خواهد شد به طور دائم.

مرحله 1: اول از همه وب سایت ما بازدید و رفتن به باز کردن قفل صفحه از کهکشان S20 فوق العاده 5G, S20+ 5G یا Galaxy S20 5G – https://store.unlockboot.com/unlock-…ne/?service=16

مرحله 2: در حال حاضر ارائه IMEI گوشی خود را. ما با استفاده از IMEI گوشی خود را برای باز کردن قفل گوشی خود را.

Name: imei-s20.jpg
Views: 0
Size: 65.8 KB

مرحله 3: در این مرحله لطفا ایمیل خود را که ما استفاده کنید برای تماس با شما.

مرحله 4: در حال حاضر پرداخت برای امن آنلاک روند.

مرحله 5: پس از آن ما خواهد شد ایمیل خود تماس بگیرید و شروع روند باز در برابر گوشی خود را IMEI. ما همچنین به شما ارسال دستورالعمل های باقی مانده.

مرحله 6: شما باید برای راه اندازی USB debugging. باز redirector در سیستم شما و تماس با ما به عنوان ما به ذکر در ایمیل. ارتباط با ما زندگی می کنند چت https://www.unlockboot.com/chat

Name: usb-repair-remote.jpg
Views: 0
Size: 41.2 KB

یکی از کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار و باز کردن گوشی خود را در چند دقیقه.

پس از تایید شما باید به راه اندازی مجدد گوشی خود و قرار دادن هر شبکه دیگر سیم. شما گوشی تلفن را قبول کند که شبکه های جدید سیم کارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>