باز با حداکثر سرعت دویدن کهکشان S20 فوق العاده 5G, S20 5G & S20 Plus 5G از طریق USB به طور دائم

رسمی خدمات از راه دور برای باز کردن با حداکثر سرعت دویدن کهکشان S20 فوق العاده 5G, S20 Plus 5G یا S20 5G فورا

توسط HALOHEKAYATHA در 24 فروردین 1399
رسمی خدمات از راه دور برای باز کردن با حداکثر سرعت دویدن کهکشان S20 فوق العاده 5G, S20 Plus 5G یا S20 5G فورا از طریق کابل USB و استفاده از آن با هر سیم بر روی سیاره زمین است. Samsung Galaxy S20 آخرین نسخه توسط سامسونگ. آن پیشرفته 5G تلفن است که دارای تمام ویژگی های فوق العاده. مختلف حامل خرده فروشان از جمله با حداکثر سرعت دویدن در حال ارائه این گوشی برای خرید. آن تقاضا در حال افزایش است روز به روز به دلیل کیفیت عالی دوربین, نتایج RAM, و پر زرق و برق دیگر مشخصات. این یک 64MP دوربین ارائه می دهد و اپتیکال 3x و همچنین 30x زوم دیجیتال. آن 12 GB RAM به اندازه کافی برای حمایت از هر نرم افزار پیشرفته و اجرای برنامه های مختلف فورا. آن را دارای یک حافظه داخلی 128 گیگابایت است. آن است که ارزان تر از دیگر آخرین Samsung Galaxy S سری 5G گوشی های.
Name: sprint-s20-unlock.jpg
Views: 13
Size: 237.5 KB

در حال حاضر اگر شما با حداکثر سرعت دویدن سامسونگ کهکشان S20 شما در حال حاضر ممکن است بدانید در مورد ویژگی های آن است اما نیاز به آن را باز کند. باز کردن قفل خود را با حداکثر سرعت دویدن کهکشان S20 می تواند مفید باشد برای شما در راه های مختلف. آن را به حذف تمام محدودیت های اعمال شده توسط با حداکثر سرعت دویدن بر روی تلفن خود را. شما قادر خواهید بود به استفاده از هر نرم افزار و هر گونه خدمات شبکه در آن است. امروز ما به اشتراک گذاری تمام مراحل برای باز کردن S20 با حداکثر سرعت دویدن از طریق USB در یک راه امن است. اولین, شما نیاز به دانستن مزایای استفاده از با استفاده از یک گوشی تلفن.

چرا شما باید خود را باز کند با حداکثر سرعت دویدن کهکشان S20 فوق العاده 5G, S20 Plus 5G یا S20 5G?

بررسی تمام مزایای زیر را برای باز کردن قفل تلفن خود را امروز. ما همیشه باز کردن قفل گوشی به طور دائم و با استفاده از امن راه برای تکمیل روند باز.

  • اگر شما صاحب یک گوشی تلفن, آن را قادر می سازد شما را به استفاده از هر شبکه بر روی آن با توجه به نیازهای.
  • اگر شما بازدید از مناطق مختلف از زمان به زمان شما می توانید شبکه سیم درآمده است. هیچ هزینه رومینگ خواهد شد وجود دارد اگر شما با استفاده از هر شبکه جدید بر روی تلفن خود را.
  • خود را قفل S20 گوشی را بالاتر از ارزش فروش و تقاضای بیشتر در بازار.
  • یک گوشی تلفن می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از شبکه اتهامات و تعادل زیرا شما باید آزادی برای استفاده از برنامه های مقرون به صرفه ارائه شده توسط شبکه های مختلف. بدون نیاز به تکیه بر فقط یکی از خدمات شبکه.

تکمیل مراحل برای باز کردن با حداکثر سرعت دویدن سامسونگ کهکشان S20 فوق العاده 5G, S20 Plus 5G یا S20 5G از طریق USB فورا

جزئیات و مراحل ذکر شده در زیر. خود را با حداکثر سرعت دویدن S20 خواهد بود unlcoked در 10 تا 20 دقیقه است.

مرحله 1: در ابتدا ما بازدید باز کردن صفحه و با کلیک بر روی یک لینک برای باز کردن با حداکثر سرعت دویدن سامسونگ کهکشان S20 https://store.unlockboot.com/unlock-...ne/?service=16

مرحله 2: ارائه IMEI گوشی خود را. گوشی شما سریال 15 رقمی شماره منحصر به فرد که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن قفل گوشی خود را. شما می توانید خود را IMEI گوشی با شماره گیری *#06#.

Name: imei-s20.jpg
Views: 12
Size: 65.8 KB

مرحله 3: ارائه برخی از اطلاعات لازم را در زمینه های ورودی. مطمئن شوید که شما نیز ارائه خود را فعال ایمیل برای تماس با شما.

مرحله 4: در حال حاضر پرداخت امن برای سریع باز کردن فرآیند از طریق USB.

مرحله 5: پس از پرداخت ساخته شده است یکی از تکنسین های ما در ارتباط با شما با استفاده از یک صفحه نمایش به اشتراک گذاری برنامه بر روی دسکتاپ سیستم.

Name: usb-repair-remote.jpg
Views: 13
Size: 41.2 KB

مرحله 6: فعال کردن اشکال زدایی USB و اتصال گوشی خود به کامپیوتر (ویندوز تنها).

گام 7: لطفا تماس با ما در چت زنده https://www.unlockboot.com/chat یا Facebook https://m.me/unlockboot

گام 8: آن را چند دقیقه برای باز کردن قفل گوشی خود را با ما به پایان رسید. پس از آن شما می توانید با استفاده از یک سیم کارت جدید در گوشی تلفن.


در حال حاضر شما گوشی تلفن را قبول همه شبکه سیم کارت. شما می توانید با قرار دادن سیم کارت جدید خود را برای اولین بار تماس بگیرید. این است دائمی و کارخانه باز کردن - شما می توانید به روز رسانی تنظیم مجدد فلش دستگاه و غیره. آن باقی خواهد ماند سیم کارت-رایگان برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب