باز کردن سامسونگ Galaxy S10 S10+, Note10, Note9 و دیگران توسط کد. AT&T, کریکت, Xfinity, طیف.

آنلاک سامسونگ Galaxy S10 S10+, Note10, Note9 توجه داشته باشید 8, تب و دیگران با کد ساده ترین و سریع ترین راه را به دستگاه خود را شبکه رایگان. آن را نمی کند نیاز به هر گونه دانش فنی و نمی خواهد خود را تحت تاثیر قرار دستگاه گارانتی. به منظور دریافت یک شبکه باز کردن کد شما نیاز به ارائه شماره IMEI (15 رقم شماره منحصر به فرد). آن را می توان با شماره گیری *#06# در گوشی خود شماره گیری پد و یا با چک کردن در تلفن در تنظیمات دستگاه خود را.

ما با ارائه تمام کدهای خود را در سامسونگ کهکشان دستگاه: NCK – Network unlock code برای انجام یک سیم باز کردن Unfreeze/MCK – این کد تنظیم مجدد گوشی یخ (اگر بیش از حد بسیاری از کدهای اشتباه وارد شده)

ما می توانید باز کردن دستگاه های سامسونگ کهکشان از زیر متحده حامل: AT&T, کریکت, طیف, Xfinity و T-موبایل.

به سادگی محل سفارش خود را و منتظر کدهای برای رسیدن به از طریق ایمیل. هنگامی که شما دریافت کدهای قرار دادن یکی دیگر از حامل های سیم کارت را در دستگاه و وارد کردن کد باز ارائه شده است. که در آن است! خود دستگاه سامسونگ است که در حال حاضر قفل شده است. لذت بردن از!

اگر شما کمتر از 5 دستگاه به باز کردن لطفا اینجا کلیک کنید:

www.ONEMANWIRELESS.com

اگر شما بیش از 5 دستگاه برای باز کردن و یا اگر شما یک فروشنده نمایندگی فروش و یا می خواهم برای دریافت یک سفارش فله تخفیف سپس ایجاد یک حساب کاربری جدید در اینجا:
www.UNLOCK4LESS.com برای دریافت یک سفارش فله تخفیف.

Galaxy Tab Pro S J10 J20, A50, M01, A21s J2, هسته, یک, کوانتوم, A71 5G, A51 5G تب S6, مطلب, M11, A31, A41, XCover pro, J6, J4 A8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>