باز کردن سامسونگ Galaxy برابر F900*, F900h, F900A ، توسط کد. AT&T, کریکت, Xfinity, طیف.

آنلاک سامسونگ Galaxy برابر F900 توسط کد ساده ترین و سریع ترین راه را به دستگاه خود را شبکه رایگان. آن را نمی کند نیاز به هر گونه دانش فنی و نمی خواهد خود را تحت تاثیر قرار دستگاه گارانتی. به منظور دریافت یک شبکه باز کردن کد شما نیاز به ارائه شماره IMEI (15 رقم شماره منحصر به فرد). آن را می توان با شماره گیری *#06# در گوشی خود شماره گیری پد و یا با چک کردن در تلفن در تنظیمات دستگاه خود را.

ما با ارائه تمام کدهای خود را در سامسونگ کهکشان دستگاه: NCK – Network unlock code برای انجام یک سیم باز کردن Unfreeze/MCK – این کد تنظیم مجدد گوشی یخ (اگر بیش از حد بسیاری از کدهای اشتباه وارد شده)

ما می توانید باز کردن دستگاه های سامسونگ کهکشان از زیر متحده حامل: AT&T, کریکت, طیف, Xfinity و T-موبایل.

به سادگی محل سفارش خود را و منتظر کدهای برای رسیدن به از طریق ایمیل. هنگامی که شما دریافت کدهای قرار دادن یکی دیگر از حامل های سیم کارت را در دستگاه و وارد کردن کد باز ارائه شده است. که در آن است! خود دستگاه سامسونگ است که در حال حاضر قفل شده است. لذت بردن از!

اگر شما کمتر از 5 دستگاه به باز کردن لطفا اینجا کلیک کنید:

www.ONEMANWIRELESS.com

اگر شما بیش از 5 دستگاه برای باز کردن و یا اگر شما یک فروشنده نمایندگی فروش و یا می خواهم برای دریافت یک سفارش فله تخفیف سپس ایجاد یک حساب کاربری جدید در اینجا:
www.UNLOCK4LESS.com برای دریافت یک سفارش فله تخفیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>