Samsung Galaxy A10e است اواسط محدوده گوشی های هوشمند تولید شده در مارس 2019. آن را با برخی از ویژگی های فوق العاده مانند 13 مگاپیکسل full HD دوربین قدرتمند با پردازنده, 3GB RAM, و برجسته عملکرد چند تکلیفی و عملکرد. اما به طور معمول قیمت آن کمی بالا در انتشار آن زمان و نه هر کس قادر به خرید آن. بنابراین بسیاری از مردم از خرید این گوشی های هوشمند از شخص ثالث شرکت ها و یا ارائه دهندگان شبکه مانند کریکت. اما یک مشکل وجود دارد با شبکه های مبتنی بر, گوشی های و که محدودیت های شبکه. اما ما می دانیم که چگونه شما می توانید حذف محدودیت های شبکه از گوشی های هوشمند خود را. امروز ما خواهد شد بحث در مورد چگونه شما می توانید به طور دائم خود را باز کند کریکت A10e گوشی های هوشمند.

Name: unlock-cricket-a10e.jpg
Views: 4
Size: 124.1 KB

قبل از رفتن به باز کردن مراحل شما باید بدانید که چرا شما نیاز به این را باز کند و چه مزایایی خواهد شما پس از باز کردن قفل گوشی های هوشمند خود را. ما ذکر کرده ایم که یک شبکه مبتنی بر تلفن همراه با برخی از محدودیت های شبکه. به این معنی که شما می توانید با استفاده از هر شبکه دیگر بر روی تلفن خود را اگر شما آن را خریداری کرده اند از یک حامل است. این امر می تواند یک مشکل بزرگ اگر شما با استفاده از شبکه های متعدد و یا شما یک تاجر. برای خلاص شدن از این محدودیت همه شما نیاز به باز کردن قفل گوشی های هوشمند خود را با استفاده از کنترل از راه دور باز کردن قفل سرویس. آن است که بسیار ساده است و طول می کشد فقط چند دقیقه برای تکمیل.
در حال حاضر اگر شما آماده برای باز کردن کریکت خود را A10e گوشی های هوشمند شما می توانید مراحل زیر را دنبال ما می رویم به ذکر است در زیر. وجود دارد مقدار زیادی از وب سایت ها و منابع آنلاین ارائه mobile unlocking, خدمات, اما بسیاری از آنها امن نیست. با این حال ما اطمینان حاصل شود که داده ها و اطلاعات حساس خود را امن نگه داشته.

مراحل باز کردن کریکت Samsung Galaxy A10e – A102U [هر سیستم عامل های پشتیبانی شده]

مرحله 1: ابتدا به وب سایت ما بروید و اقدام به ما تلفن بازکردن صفحه وب. در اینجا شما را به دیدن مدل های مختلف از گوشی های هوشمند و شما نیاز به انتخاب کنید باز کردن کریکت سامسونگ هر مدل: https://store.unlockboot.com/unlock-…ne/?service=12

مرحله 2: حالا شما ببینید IMEI نوار که در آن شما را مجبور به قرار دادن IMEI از تلفن همراه خود را. اگر شما نمی دانید که IMEI گوشی خود را در مورد آن نگران نباشید. شما می توانید با شماره گیری *#06# را از گوشی و IMEI را نشان می دهد. شما همچنین می توانید آن را در منوی تنظیمات زیر در مورد دستگاه بخش است.

Name: galaxy-s10-imei.jpg
Views: 3
Size: 40.5 KB

مرحله 3: اگر شما دستگاه خود را بدست IMEI آن را در نوار و به ما ارائه برخی از اطلاعات مانند آدرس و ایمیل و غیره.

مرحله 4: در حال حاضر کامل پرداخت کنید و صبر کنید برای برخی از زمان. پس از دریافت درخواست ما شروع خواهد شد این روند باز برای تلفن همراه خود را. ما شما را به دستورالعمل های خود را به ایمیل. ایمیل خود را چک کنید و به دنبال دستورالعمل برای آماده سازی گوشی و اتصال با تکنسین های ما.

در حال حاضر ما توصیه می کنیم شما را به باز کردن چت زنده https://www.unlockboot.com/chat/

Name: DeviceID.jpg
Views: 3
Size: 35.5 KB

پس از باز کردن قفل قرار داده و هر سیم کارت در گوشی خود را و خود را برای اولین بار تماس بگیرید. کریکت خود را A10e تلفن باز خواهد شد به طور دائم برای هر سیم کارت در جهان است.

در حال حاضر شما می توانید با استفاده از تلفن خود را با آزادی کامل و بدون هر گونه محدودیت های شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im