ترکیه کاهو بپیچید Tacos

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 3 ژوئن 2020

ترکیه کاهو بپیچید Tacos کامل کم کربوهیدرات شام; شما می تواند در خدمت tacos با خریداری پیکو د گالو یا Guacamole به آن را آسان تر!

پین ترکیه کاهو بپیچید Tacos به آنها را امتحان کنید بعد!

Turkey Lettuce Wrap Tacos text overlay photo of two finished tacos on plate

این دستور غذا را برای ترکیه کاهو بپیچید Tacos آغاز شده در توییتر هنگامی که Marisa از مواد غذایی در کوزه بود صحبت کردن در مورد در مورد ترکیه کاهو بپیچید تاکو سال پیش و زمانی که من چک دستور من نمی توانستم صبر کنید به آن را امتحان کنید. پس چه چیزی باعث ترکیه tacos داستان به خصوص سرگرم کننده است که چند سال بعد من Marisa در SXSW و تا به حال زمان زیادی را به چت با او در فرد است. ما هنوز هم دوستان در رسانه های اجتماعی و سریع به جلو چند سال بعد و من ساخته شده این ترکیه tacos و بیش از بیش. از طریق این سالها من روشن به خوردن بوقلمون مخلوط با ترد کاهو هر چند شما قطعا می توانید با استفاده از هر نوع کاهو شما ترجیح می دهید.

و البته من هرگز به نظر می رسد به یک دستور درست مثل آن نوشته شده است, بنابراین من اضافه شده برخی از پیاز سبز (و خیلی بیشتر گشنیز) به ترکیه مخلوط و من استفاده می شود یک مقدار سخاوتمندانه از گوجه فرنگی سالسا آووکادو. این ادویه با chiles, زیره و گشنیز خرد شده که فصول ترکیه است که باعث می شود این tacos خیلی خوشمزه و باور من این ترکیه tacos در حال کامل حافظ, چیزی است که شما را بیش از و بیش از.

این دستور باعث می شود یک مقدار سخاوتمندانه از ترکیه, مخلوط, اما شما نمی خواهد ذهن داشتن یک بیت از این تاکو مخلوط گوشت را در سمت چپ به خوردن روز بعد. این را حفظ خواهد کرد یک روز یا دو روز به خوبی در یخچال و یا قطع این دستور در نیمی اگر شما می خواهید یک مقدار کوچکتر. و شما قطعا می توانید این tacos با گوشت چرخ اگر شما یک زمین ترکیه فن.

من عاشق گوجه فرنگی سالسا آووکادو من در اینجا استفاده می شود اما زمانی که من تا به حال مانده ترکیه و سالسا مخلوط رفته بود من لذت بردم از این خدمت با پیکو د گالو از یک شیشه و من فکر می کنم tacos خواهد بود شگفت انگیز با خریداری guacamole به عنوان به خوبی به طوری که قطعا یک گزینه اگر شما می خواهید یک نسخه که کمی ساده تر!

می خواهید خوشمزه تر می پیچد?

اگر شما از طرفداران بزرگ پیچد مثل من اتمام کم کربوهیدرات پیچد برای بسیاری خوشمزه تر ایده ها از جمله یک چند پیچد ساخته شده با collards یا کلم به عنوان به خوبی.

Turkey Lettuce Wrap Tacos process shots collage

چگونه می توان از ترکیه کاهو بپیچید Tacos با گوجه فرنگی-سالسا آووکادو:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. حرارت روغن زیتون را در ماهی تابه بزرگ و طبخ چیلس و ادویه جات ترشی جات برای چند دقیقه.
 2. سپس اضافه کردن زمین ترکیه و طبخ را روی حرارت متوسط به بالا تا زمانی که تمام مایع تبخیر و ترکیه است که به سادگی browned. (اکثر ترکیه بسیار کمی از آب پس صبور باشید; این ممکن است چند دقیقه طول بکشد.)
 3. در حالی که ترکیه, آشپز, ریز ریز کردن, گشنیز و برش پیاز سبز.
 4. زمانی که ترکیه browned به شهوت و میل خود را هم بزنید در پیاز سبز خرد شده و طبخ برای یک دقیقه یا بیشتر. سپس شعله را خاموش کنید و هم بزنید و در بقیه گشنیز خرد شده و 2 T آب آهک.
 5. در حالی که ترکیه آشپز پوست و تاس آووکادو و مخلوط کردن با آب آهک. ریز ریز کردن گوجه فرنگی و سپس مخلوط آووکادو و گوجه فرنگی 1/4 فنجان گشنیز خرد شده و روغن زیتون را سالسا. فصل را با نمک را به طعم و مزه.
 6. برش کاهو نصف و برش هسته سپس برش به چهارم. اگر به آن نیاز دارد از آن من می خواهم با استفاده از یک سالاد عنکبوتی که تار میتند (لینک های وابسته) به ترد کاهو (و یا مطمئن شوید که آن را تمیز می کند.) فقط جست و خیز این مرحله اگر کاهو خود را نمی نیاز به شستشو.
 7. من می خواهم به استفاده از قیچی آشپزخانه (لینک های وابسته) را به فنجان را پر کنید با تاکو گوشت اما پیرایش کاهو است که قطعا اختیاری!
 8. پر کردن فنجان کاهو با ترکیه و مخلوط بالا را با مقدار سخاوتمندانه از گوجه فرنگی سالسا آووکادو; یام!

Turkey Lettuce Wrap Tacos close-up photo of two tacos on plate

آن را یک کم کربوهیدرات وعده غذایی:

این tacos خواهد بود خوشمزه با Marisa است, زیره سبز, کلم, سالاد کلم و یا تند مکزیکی, سالاد کلم, اگر شما می خواهید یک ظرف جانبی برای کم کربوهیدرات وعده غذایی.

بیشتر ایده های خوشمزه با کاهو پیچد:

بهترین اجاق گاز آهسته یا فوری گلدان پیچد ~ آرام پز یا پلوپز
کم کربوهیدرات پیچد ~ Kalyn آشپزخانه
بهترین های فوری گلدان پیچد ~ آرام پز یا پلوپز

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک گروه جدید به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته!

مواد تشکیل دهنده

برای Tacos:

 • 2 قاشق چایخوری. روغن زیتون
 • 1 قاشق چایخوری. سیر خرد (یادداشت کنید)
 • 1 4 اونس است. می توانید تکه های سبز چیلس (یادداشت کنید)
 • 1 1/2 قاشق چایخوری. زیره زمین
 • 1/4 قاشق چایخوری. زمین Chipotle یا فلفل هندی
 • 2 پوند. زمین ترکیه
 • 1 قاشق چایخوری. نمک (بیشتر یا کمتر به سلیقه)
 • 1/2 فنجان نازک پیاز سبز
 • 1 فنجان گشنیز خرد شده (یادداشت کنید)
 • 2 T آبلیمو
 • 2 سر کوه یخ (یادداشت کنید)

برای سالسا:

 • 2 متوسط, آوکادو, تکه
 • 1 پیمانه ریز خرد شده گوجه فرنگی گیلاس
 • 1/4 فنجان گشنیز ریز خرد شده
 • 2 T آبلیمو
 • 2 T روغن زیتون (اختیاری)
 • دریای نمک طعم

دستورالعمل

 1. حرارت روغن زیتون در ماهی تابه روی حرارت متوسط به بالا و سپس اضافه کردن سیر خرد شده و تکه های سبز چیلس و طبخ حدود 1 دقیقه.
 2. اضافه کردن زیره سبز و زمین chipotle یا کاین و طبخ حدود 1 دقیقه بیشتر.
 3. و سپس اضافه کردن ترکیه و نمک و طبخ تا زمانی که تمام آب تبخیر شده و ترکیه شروع به آرامی قهوه ای, شکستن از هم جدا با پشت ترنر آن را به عنوان آشپز. این می تواند چند دقیقه طول بکشد اما نمی راش قهوه گام.
 4. در حالی که ترکیه آشپز نازک برش پیاز سبز و کنار بگذارید سپس بشویید, گشنیز, چرخش خشک و یا خشک با حوله کاغذی و بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن گشنیز.
 5. پوست و تاس آووکادو را در لیوان و یا کاسه پلاستیکی و پرتاب را با آب آهک.
 6. هم بزنید در خرد شده, گوجه فرنگی خرد شده, گشنیز و روغن زیتون فصل به طعم و مزه با نمک.
 7. قطع ریشه پایان کاهو و برش دور هسته. دور دشوار برگ های بیرونی و سپس برش کاهو به چهارم برای ایجاد “فنجان” برای پر کردن با تاکو گوشت. (صرفه جویی کوچک درونی قطعات دیگر استفاده کنید.)
 8. زمانی که ترکیه به آرامی browned, اضافه کردن قطعه قطعه شده پیاز سبز و طبخ یکی دیگر از 1-2 دقیقه.
 9. حرارت را خاموش کنید و سپس هم بزنید و در 1 فنجان گشنیز خرد شده و 2 T آب آهک.

به جمع آوری tacos:

 1. قاشق 2-3 قاشق بزرگ از ترکیه مخلوط را در هر قطعه از کاهو.
 2. بالا مخلوط گوشت با سالسا. (شما همچنین می توانید خدمت tacos, بوسیدن, چاق, سالسا و/یا guacamole از فروشگاه اگر شما می خواهید یک نسخه راحت تر.)
 3. شما همچنین می تواند خوردن این مخلوط در داخل گندم چیپس یا pitas یا حتی چیپس ذرت اگر شما در حال تماشای کربوهیدرات. اگر شما در حال غذا خوردن نیست همه از این در یک بار من را خنک ترکیه کاهو و سالسا مخلوط به طور جداگانه; سپس reheat ترکیه در یک ماهی تابه وقتی که شما آماده برای خوردن باقی است.

یادداشت

من استفاده می شود سیر خرد از یک شیشه اما سیر تازه خواهد بود حتی بهتر است. استفاده از تکه های سبز چیلس نه Jalapenos مگر اینکه شما آن را می خواهم واقعا تند. من استفاده می شود در حدود 1 1/4 فنجان گشنیز خرد شده 1 فنجان در tacos و 1/4 فنجان سالسا. استفاده بیشتر یا کمتر از گشنیز به طعم و مزه. هر گونه استفاده از کاهو به شما ترجیح می دهند مانند romaine, بوستون, کاهو یا کره کاهو

دستور اقتباس از مولی واتسون ترکیه Tacos کشف از طریق توییتر از Marisa اما این دستور غذا است که دیگر آنلاین.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

10

اندازه خدمت:

1
مقدار در هر وعده: کالری: 358کل چربی: 26 گرمچربی اشباع شده: 6gاشباع نشده چربی: 18 گرمکلسترول: 96mgسدیم: 385mgپروتئین: 10 گرمفیبر: 5 گرمقند: 4gپروتئین: 25g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Turkey Lettuce Wrap Tacos thumbnail image of two tacos on plate

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
این tacos ساخته شده با گوشت بوقلمون و خدمت در داخل کاهو یک غذای مناسب برای هر مرحله از اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی و یا هر گونه دیگر کم قند یا کم کربوهیدرات در برنامه غذایی حتی Keto. گوجه فرنگی-سالسا آووکادو اضافه کردن برخی از کربوهیدرات اما آنها هر دو دارای فیبر بنابراین کربوهیدرات خالص بسیار کم است.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از کاهو کاری ادامه داده اند برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

یادداشت های تاریخی برای این دستور:
ترکیه کاهو بپیچید Tacos با گوجه فرنگی-سالسا آووکادو برای اولین بار ارسال شده در مارس 2009; این دستور آخرین به روز رسانی ژوئن 2020.

Pinterest image of Turkey Lettuce Wrap Tacos

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>