سالاد تن ماهی و کاهو پیچد

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 18 سال 2020

سالاد تن ماهی و کاهو پیچد کامل کم کربوهیدرات ناهار و یا شام سبک, و این است که بسیار سریع و آسان!

پین سالاد تن ماهی و کاهو پیچد به آنها را امتحان کنید بعد!

Tuna Salad Lettuce Wraps three lettuce wraps on plate with text overlay

آن بود که بیش از هشت سال پیش که من برای اولین بار ساخته شده و تن ماهی سالاد کاهو پیچد برای وبلاگ و برای مدت زمان طولانی این دستور تا به حال شده است در لیست بزرگ از دستور العمل های که نیاز به یک عکس به روز رسانی! و پس از آن زمانی که من شروع به ساخت تن پیچد به گرفتن عکس های جدید متوجه شدم که من در خارج از کرفس. به علاوه وجود یک آووکادو در یخچال بود که تماس با نام من, بنابراین دستور بدل به یک کمی-نسخه به روز شده از این ظرف های مورد علاقه من است. در صورتی که شما لازم نیست که آووکادو و یا شما می خواهید که شامل کرفس (یا یک فن از نسخه اصلی) در اینجا چاپ دستور العمل های اصلی برای سالاد تن ماهی و کاهو پیچد من ساخته شده بسیاری از بار!

علاوه بر علاوه بر این از گوجه فرنگی و آووکادو وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهای مهم است که دست انداز این تا به طور منظم از ماهی ساندویچ. یکی با استفاده از یک خوش طعم ماهی تن و من قطعا از طرفداران تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون به صورت یک دستور شبیه به این. اما هر چه ماهی شما انتخاب می کنید مطمئن شوید که آن را با کیفیت خوب سفید ماهی تن برای بهترین عطر و طعم.

ماهی تن مخلوط با یک پانسمان که شامل مایو, خردل دیژون آب لیمو دانه کرفس (لینک های وابسته) و کمی نمک و یا سبزیجات-Sal (لینک های وابسته). که در ترکیب با تن ماهی علاوه کیپر شوید ترشی رغبت و نازک ورقه شده پیاز سبز. این باعث می شود یک تن ماهی سالاد مخلوط است که یک ترکیب کامل با ترد کاهو. تکه گوجه فرنگی و آووکادو اختیاری هستند و شما ممکن است بخواهید کمتر گوجه فرنگی و آووکادو اگر شما می خواهم حتی کمتر کربوهیدرات اما من فکر کردم آنها اضافه شده خوب پشت سر هم از عطر و طعم فوق العاده.

اگر شما یک پیچد فن مثل من, شما ممکن است مانند دیگر گزینه های موجود در این مجموعه کم کربوهیدرات پیچد! و یا چک کردن مورد علاقه من کم کربوهیدرات غذاها با ماهی تن برای بیشتر رفتار با کنسرو تن ماهی!

آنچه که کنسرو تن ماهی را استفاده کنم ؟

من از طرفداران بزرگ از جنوا تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون (لینک های وابسته) به طوری که چیزی است که من همیشه می خواهم برای استفاده از این دستور غذا. برای چند سال در حال حاضر من شده اند قادر به پیدا کردن Genova تن ماهی در بازار من, بنابراین من شروع به خرید آن مورد از Amazon.com. من خرید هر دو کوچک 3 اونس. قوطی و 5 اونس است. قوطی و این چیزی است که همیشه در شربت خانه من! (و این شرکت نیست به من پرداخت می شود به ترویج خود تن به فقط در مورد هر کسی است تعجب!)

Tuna Salad Lettuce Wraps process shots collage

چگونه به سالاد تن ماهی و کاهو پیچد:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. در اینجا یک عکس از جنوا تن ماهی که من خیلی دوست دارم و من دوست دارم آسان-باز کردن قوطی به عنوان به خوبی.
 2. هر چه ماهی تن استفاده می کنید مطمئن شوید که آن را به خوبی خشک قبل از اینکه شما شروع به مخلوط کردن در ادویه.
 3. من با هم مخلوط مایو, دیژون آب لیمو (یا آبلیمو), دانه کرفس و سبزیجات-Sal (لینک های وابسته).
 4. سپس ریز ریز کردن گوجه فرنگی و آووکادو و خلال پیاز سبز.
 5. مخلوط آووکادو را با یک قاشق غذاخوری لیمو (یا آهک) آب و سپس هم بزنید در گوجه فرنگی.
 6. مخلوط سس را به تن برای اولین بار مطمئن شوید که آن را به خوبی توزیع شده است. سپس هم بزنید در سس گوجه فرنگی ترشی خرد شده (لینک های وابسته) کیپر و قطعه قطعه شده پیاز سبز.
 7. من استفاده می شود آلی کاهو, اما شما می توانید با استفاده از یخ یا کره کاهو به بسته بندی سالاد تن ماهی.
 8. پر کردن هر یک از قطعه های شسته شده و خشک شده کاهو با یک زن و شوهر از سخاوتمندانه قاشق تن ماهی مخلوط.
 9. سپس هر یک از کاهو بپیچید با آووکادو و گوجه فرنگی گیلاس مخلوط کنید و بخورید!
 10. تن مخلوط را در یخچال برای چند روز اما شما ممکن است بخواهید برای برش, تازه, آووکادو و گوجه فرنگی زمانی که شما در حال خوردن باقی است.

Tuna Salad Lettuce Wraps close-up photo of three lettuce wraps on plate

پیدا کردن دستور العمل های خوشمزه برای پیچد:

بهترین اجاق گاز آهسته یا فوری گلدان پیچد ~ آرام پز یا پلوپز
کم کربوهیدرات پیچد ~ Kalyn آشپزخانه
بهترین های فوری گلدان پیچد ~ آرام پز یا پلوپز

مواد تشکیل دهنده

 • دو 5 اونس است. قوطی های خوب با کیفیت کنسرو ماهی تن (یادداشت کنید)
 • 1/4 فنجان مایو
 • 1 قاشق چایخوری. خردل دیژون
 • 2 T آب لیمو تازه تقسیم (یادداشت کنید)
 • 1/2 قاشق چایخوری. دانه کرفس
 • نمک یا سبزیجات-Sal به طعم و مزه
 • 2 T شوید ترشی خرد
 • 2 T کیپر
 • 1/4 فنجان نازک پیاز سبز (بیشتر یا کمتر به سلیقه)
 • 8 بزرگ برگ کاهو شسته شده و خشک شده (یادداشت کنید)
 • 1 فنجان خرد شده گوجه فرنگی (اختیاری)
 • 1 بزرگ آووکادو خرد شده کوچک (اختیاری)

دستورالعمل

 1. کمپرسی تن به جریمه-مش صافی قرار داده شده در نزول و اجازه دهید آن را به خوبی تخلیه.
 2. در حالی که تن تخلیه هم بزنید با هم
 3. مایو دیژون آب لیمو (یا آبلیمو), دانه کرفس و سبزیجات-Sal (لینک های وابسته) و یا نمک.
 4. ریز ریز کردن گوجه فرنگی و آووکادو و خلال پیاز سبز.
 5. مخلوط آووکادو را با یک قاشق غذاخوری لیمو (یا آهک) و آب هم بزنید در گوجه فرنگی.
 6. هنگامی که ماهی را تخلیه کرده است آن را در یک کاسه (با یک ضربه محکم و ناگهانی-درب تنگ اگر شما نمی شود خوردن آن همه در یک بار.)
 7. مخلوط سس را به تن برای اولین بار مطمئن شوید که آن را به خوبی توزیع شده است. سپس هم بزنید در سس گوجه فرنگی ترشی خرد شده (لینک های وابسته) کیپر و قطعه قطعه شده پیاز سبز.
 8. برش کاهو سر جدا و انتخاب کردن 8 برگ بزرگ است. (من با استفاده از دو سر romaine نگه داشته و کوچکتر درونی برگ برای سالاد سبز.)
 9. شستن کاهو و چرخش خشک در سالاد عنکبوتی که تار میتند و یا خشک با حوله کاغذی در صورت نیاز.
 10. پر کردن برگ کاهو با دو سخاوتمندانه قاشق تن ماهی مخلوط چاشنی زدن با گیلاس گوجه فرنگی و آووکادو مخلوط و غذا خوردن با دست های خود را.

یادداشت

من عاشق Genova تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون (لینک های وابسته) برای این دستور غذا است اما استفاده از هر گونه خوب-کیفیت تن ماهی شما ترجیح می دهید. شما می توانید با استفاده از لیمو یا آبلیمو هر کدام شما; من می خواهم به استفاده از منجمد تازه لیمو و آب آهک. کاهو یا کره کاهو را نیز برای این کار می کنند.

اطلاعات تغذیه ای است که برای دو پیچد همان چیزی است که من فکر می کنم اکثر مردم را در نظر به عنوان یک خدمت.

این دستور اقتباس شده بود سال پیش از نهایی کم کربوهیدرات آشپزی (لینک های وابسته) توسط Mary B. Johnson و نسخه فعلی اقتباس شده است و حتی بیشتر با Kalyn.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

4

اندازه خدمت:

2 پیچد
مقدار در هر وعده: کالری: 314کل چربی: 24gچربی اشباع شده: 3.8 گرمچربی ترانس: 0گرمچربی اشباع نشده: 18.3 گرمکلسترول: 36 ميلي گرمسدیم: 559mgکربوهیدرات: 8.5 گرمفیبر: 5 گرمقند: 2.2 گرمپروتئین: 19g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Tuna Salad Lettuce Wraps square thumbnail image of three lettuce wraps on plate

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
سالاد تن ماهی و کاهو پیچد خواهد بود برای هر فاز اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی اگر شما با استفاده از خوب زهکشی تن و نور مایو. این یک دستور عالی برای دیگر رژیم غذایی کم کربوهیدرات در برنامه و رژیم های غذایی کم کربوهیدرات قطعا استفاده از به طور منظم مایو. اگر شما با استفاده از تایید مایو دستور نیز می تواند سرخپوشان و یا کل 30. بسیار کم کربوهیدرات یا Keto شما ممکن است بخواهید به استفاده کمتر از گوجه فرنگی و آووکادو.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از کاهو کاری ادامه داده اند برای دیدن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

Pinterest image for Tuna Salad Lettuce Wraps

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>