در حالی که پیش شاید اواسط سال 2019 من اخراج کردن من بازنشسته Novatel T1114 از من VZW روز بیشتر به نگه داشتن باتری در صدر. تصمیم گرفت که اگر همه چیز به نوبه خود ترش, جایی که من زندگی شاید من می تواند نگاه به استفاده از T1114 در کل بی سیم. خریداری شد از طریق پول نقد به جلو در یک VZW فروشگاه و تا به حال نشده است استفاده می شود برای حدود 4 سال دیگر از شارژ باتری و VZW نیست درخواست برای تعهدات در آن است. گفتگو با کل بی سیم پشتیبانی آنلاین چت و گفته شد که باید آن را قادر به فعال یک بار تغییر سیم کارت برای یک TW BYOP کارت. تشکر از حمایت فرد و بسته کردن این ایده به عنوان مرجع در آینده.

سریع به جلو به هفته گذشته و در حال حاضر من ممکن است نیاز به نقل مکان بنابراین اجازه می دهد تا دوباره این ایده. خرید BYOP سیم کارت در زمان T1114 از هم جدا تعویض سیم کارت از VZW و در کل بی سیم BYOP سیم به آن است. بوت از T1114 هیچ مسائل نمایش داده می شود شماره تلفن های قدیمی نمایش داده نمی شود پس اجازه می دهد به جلسه چت با کل بی سیم و ببینید چه کلمه است در مورد گرفتن آن فعال می شود. واژه های جدید از چت و پشتیبانی است که جواب منفی نمی تواند فعال کردن دستگاه. اشاره کردم به چت کسی است که این در حال حاضر به من گفته به عنوان امکان پذیر است لطفا نگاه نکنید. آنها خود را بررسی ‘ردیف 1 پشتیبانی’ و کلمه باقی مانده جواب منفی نمی تواند فعال شود.

من احتمالا می تواند زندگی بدون T1114 از آنجایی که من در حال حاضر TW در یک نقطه داغ قادر به گوشی (LG فیستا 2) اما در حال حاضر من می خواهم به جای 2 دستگاه و 2 برنامه ای برای ایمن در رویداد بعدی اقامت نیاز به همراه دیتا به من ارائه اینترنت من. و T1114 پشتیبانی از خارجی جهت آنتن بنابراین یک به علاوه اگر من نیاز بیشتر همراه سیگنال. سعی کنید که بر روی یک تلفن همراه!

هر کسی هر تجربه انجام یک خود را به ارمغان بیاورد T1114 کانون ” بر روی کل بی سیم? یا یکی دیگر از خدمات اعتباری? با تشکر در پیشبرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im