تلویزیون های شهری چگونه می توانند گرما را دفع کنند؟

تلویزیون های شهری چگونه می توانند گرما را دفع کنند؟ با توجه به آب و هوا و عملکرد خود، صفحه نمایش بزرگ LED یا

توسط مدیر سایت در 3 تیر 1402

تلویزیون های شهری چگونه می توانند گرما را دفع کنند؟

با توجه به آب و هوا و عملکرد خود، صفحه نمایش بزرگ LED یا تلویزیون شهری پس از کار مداوم به مدت 30 دقیقه مقدار مشخصی گرما تولید می کند. اگر تلویزیون شهری برای مدت طولانی در دمای بالا کار کند، منبع تغذیه، led  های ماژول ها ، تراشه های درایو و سیم کشی ها  را داغ می کنند و در نتیجه خطر کوتاه شدن عمر تلویزیون شهری وجود خواهد داشت  و میزان خرابی بالا را به دنبال خواهد داشت.

رویکرد صحیح، انجام اقدامات تهویه و خنک کننده برای تلویزیون شهری LED بزرگ است. توصیه می شود زمانی که تلویزیون شهری شما outdoor  است یعنی در فضای بیرون نصب می شود ، کولر گازی نصب کنید. در صورت نامناسب بودن نصب تهویه مطبوع، باید دو فن جریان محوری برای همرفت هوا تعبیه شود. در مورد صفحه نمایش بزرگ LED ستون بیرونی یا صندلی رو به شرق و غرب، به دلیل تابش نور خورشید و گرمایش صفحه در تابستان، توصیه می شود برای محافظت در برابر حرارت، هر چهار ساعت نیم ساعت خاموش شود. استاندارد نصب تلویزیون شهری در فضای باز نصب یک کولر گازی  در هر 20 متر مربع است.

 

در زمینه گرما ، تلویزیون شهری indoor  و ویدئو وال وضعیت بهتری نسبت به تلویزیون شهری outdoor  دارد  زیرا در معرض آفتاب قرار نمی گیرد و موقعیت نصب تلویزیون  نیز محلی است که افراد اغلب در آن راه می روند. به طور کلی، تهویه مطبوع برای خنک کردن وجود خواهد داشت. برای تلویزیون شهری های بزرگ indoor  ، باید به حفظ محیط خشک و جلوگیری از پاشش مایع روی سطح تلویزیون توجه شود.منبع