کامل ساعت هوشمند برای آندروید وجود ندارد

اگر شما علاقه مند در جفت شدن یک فانتزی پوشیدنی برای تلفن همراه آندروید خود را, در اینجا برخی از خبر خوب وجود دارد: یک میزبان از گزینه های در دسترس تقریبا همه از آن خواهد شد قابل اعتماد تصویب در اطلاعیه از تلفن خود (با عرض پوزش Fitbit).

خبر بد—با توجه به این ساعت هوشمند علاقه مندان در حداقل است که با پوشیدن هر کدام از آنها شامل نوعی از سازش. عمر باتری? راحتی ؟ قابل خواندن صفحه نمایش در خارج از منزل? مطمئن انتخاب کنید هر دو… و اگر شما من را باور نمی چرخش چرخ ناقص smartwatches زیر—است که شروع در هر مدل و چرخه را از طریق. سرگرم کننده هرگز متوقف نمی شود!

Name: sm01-fossil.jpg
Views: 6
Size: 184.7 KB

فسیلی Gen 5 / ورزشی

به عنوان پرچم حامل برای پوشیدن سیستم عامل, Fossil watches ارائه هر ویژگی که یک ساعت هوشمند کاربر می تواند درخواست برای: کنترل رسانه های عملی اطلاعیه مچ مبتنی بر پرداخت آن را همه در اینجا. قیمت پرداخت می شود و در عمر باتری, به خصوص اگر شما علاقه مند به شخص ثالث دیده بان مواجه است. من نصب این ساده صورت آنالوگ بر روی فسیلی ورزش و ناگهان باتری من حتی نمی تواند آن را به پایان روز.

Name: sm02-casio.jpg
Views: 5
Size: 154.7 KB

Casio WSD-F21HR / F30

کاسیو ruggedized smartwatches باید در استفاده نشان داد حدود دو برابر استقامت کمتری می پوشند سیستم عامل ساعت. بخشی از این امر به احتمال زیاد با توجه به منحصر به فرد خود را دو لایه نمایش; در حالی که فسیلی cranks روشنایی برای خوانایی بهتر در خارج از منزل Casios یک transflective لایه به طوری که صفحه نمایش خود را ندارد و به نور بالا در همه است. اما در حالی که این چیزها هستند و دوام آنها نیز بسیار سنگین و کاملا ناراحت کننده پس از چند ساعت بر روی مچ دست است.

Name: sm03-xiaomi.jpg
Views: 5
Size: 58.6 KB

Xiaomi Mi Band 4

من این ادعا گروه تناسب اندام در هوی و هوس در نیوزیلند تنها Xiaomi فروشگاه در تابستان گذشته. چه چیزی شما را برای حدود $50 CAD کاملا شگفت انگیز—یک پوشیدنی بسیار سبک است که من در واقع فراموش نکنید که من آن را پوشیده و در عین حال با یک باتری است که طول می کشد تا به مدت سه هفته و هنوز موفق به قدرت کامل رنگ صفحه نمایش AMOLED. متاسفانه که نمایش تمام شده است اما قابل خواندن در نور خورشید.

Name: sm04-amazfit.jpg
Views: 5
Size: 42.2 KB

Amazfit Bip

و در اینجا ما در حال بازگشت به اولین تعویض برای محبوب من نقش ونگار ریگی دادن. این Bip را transflective نمایش فقط به عنوان قابل خواندن در زیر آفتاب داغ به عنوان Pebble e-ink صفحه نمایش های قدیم است. عمر باتری حتی بهتر است—در تاریخ همتراز با Mi Band و به همین ترتیب نور در مچ دست است. متاسفانه هیچ موجود بر روی بورد کنترل موسیقی. برای تابستان من می توانید با استفاده از دکمه بر من از earbuds اما هنگامی که آن را سرد و جوانه ها دریافت مدفون در زیر کلاه و هود من ممکن است مجبور به بازگشت به پوشیدن سیستم عامل. شما به پایان رسیده در حال حاضر شروع دوباره.

به طور جدی هر کسی 100% مبارک با ساعت هوشمند خود? بود صادق…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>