ثبت آگهی تبلیغاتی برای کسب و کار شما حیاتی است. یاد بگیرید چرا!

در کنار لینک اختصاصی و بخش معرفی کسب و کار، شما میتوانید بنرهای تبلیغاتی مورد نظر خود را در صفحه فروشگاهتان ق

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

در کنار لینک اختصاصی و بخش معرفی کسب و کار، شما میتوانید بنرهای تبلیغاتی مورد نظر خود را در صفحه فروشگاهتان قرار دهید. در تمامی آگهی ها شما قادر خواهید بود لینک ویدئو خود در سایت آپارات را قرار دهید تا در صفحه آگهی شما نمایش داده شود. با مشاهده سیل سایت های مختلف با اهمیت این موضوع بیشتر آشنا خواهید شد. این یعنی پیک شیپور در زمان تعیین شده، کالا را از شما تحویل میگیرد و به خریدار تحویل میدهد. سایت شیپور از مرداد ماه سال ۱۳۹۱ تا کنون با هدف اصلی میانجیگری و ایجاد ارتباط میان خریدار و فروشنده به صورت مستقیم به فعالیت پرداخت و به یکی از قویترین پلتفرمهای خرید و فروش محصولات نو و دستدوم تبدیل شده است. را جستجو می کنند و چون ایران مدرس در صفحه اول نتایج گوگل قرار دارد به صورت مستقیم به سمت آگهی شما هدایت می شوند. راه های دیگری هم به جز تبلیغات مستقیم وجود دارد که می توان در آنها به رایگان دست به تبلیغ زد. در این راهنمای آموزشی قصد داریم به طور کامل پاسخ به این سوال را ارائه کرده تا کاربران بتوانند به راحتی در گوگل تبلیغ کنند. در این صفحه تنها آگهیهای محصولات شما نمایش داده میشود و مثل یک سایت فروشگاه آنلاین تک صفحهای عمل میکند با این تفاوت که شما را از دردسرهای کدنویسی و هزینههای زیاد برون سپاری طراحی سایت رها میکند و دیگر شما نیازی به تبلیغات و سئو روی صفحه فروشگاهتان نخواهید داشت چرا که شیپور این کار را برای شما انجام میدهد.

شاید این سوال برای شما مطرح باشد که چرا درج آگهی بهترین راه برای تبلیغات است؟ بیش از ۲۴% از جمعیت کشور در این سایت فعالیت میکنند و ۲۰ میلیون کاربر فعال این سایت روزانه بیش از ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ بار در آگهیهای این سایت گشت و گذار میکنند. به همین دلیل، ثبت فروشگاه در شیپور میتواند به راحتی و کاملاً رایگان، برند شما و محصولاتتان را به ۲۰ میلیون نفر نشان دهد و شما را معرفی کند. از لینک زیر استفاده کنید و وارد صفحه ورود ( لاگین فرم ) می شوید و بعد به راحتی می توانید آگهی های خود را ثبت کنید . 9- این موضوع را به یاد داشته باشید که با متن آگهی تبلیغاتی شما نباید برای خواننده سرگرمی ایجاد کنید . برای مشاهده بر روری لینک هر یک از آنها کلیک نماید. خیر. شما می توانید هر سفارشی که کاملا برای شرایط شما مناسب بود بپذیرید و خود را به مشتری معرفی کنید. شما حتی اگر در یک شهر کوچک سکونت دارید و در شهر محل سکونت شما متقاضی زیادی برای تدریس خصوصی وجود ندارد، می توانید از طریق اینترنتی برای خدمات تدریس خودتان تبلیغ کنید و از تهران، کرج و یا هر جای دیگر ایران شاگرد خصوصی به صورت آنلاین جذب نمائید.

در بخش “درباره کسب و کار”، میتوانید برندتان را به درستی، آن طور که میخواهید به مشتریان معرفی کنید و برای جلب نظر و اعتماد مشتریان تلاش کنید. با کمی هوشمندی می توانید آگهی های نیازمندی را آنالیز کرده و با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید. با جستجو در نیازمندی ها با افراد فعال در این زمینه ارتباط برقرار کنید. آگهی خود را برای افراد متخصص در صنعت ساختمان به نمایش بگذارید. از دیگر امکانات، میتوانیم به بنرساز اتوماتیک و بید شناور اشاره کنیم که میتوانید با کمک آن، قیمت کلیک بیشتری برای برخی سایتها مشخص کنید تا تبلیغ شما شانس بیشتری برای نمایش در آنها داشته باشد. این موتور جستجو با بیش از 2 میلیارد جستجو در روز می تواند بهترین روش برای به دست آوردن مشتری و نشان دادن محصولات و خدمات شما باشد. بخش پشتیبانی VIP شیپور برای فروشندگان و فروشگاههای ثبتشدهای است که به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته نسبت به کمک و خدماترسانی به فروشندگان حاضر هستند. در حال حاضر تنها راه ساخت فروشگاه در شیپور استفاده از آدرس زیر و پر کردن فرم مربوطه است. در ادامه دیگر سایت های ثبت آگهی را که البته بازدید بسیار کمترین نسبت به موارد معرفی شده در بالا دارند، تنها معرفی می کنیم و از ارائه توضیحات در مورد آنها صرف نظر می کنیم.

از سوی دیگر گران بودن تبلیغات به معنای موفقیت بیشتر آن تبلیغ در جذب مشتری نمی باشد و باید جنبه های زیادی را در نظر گرفت. با وجود تمام مزایایی که شیپور برای بازاریابی و برندسازی دارد، اما ذکر این نکته بسیار مهم است که هیچ فروشگاهی نمیتواند سایت اینترنتی خود را در شیپور تبلیغ کند و لینک فروشگاه را در عنوان یا توضیحات محصولات خود قرار دهد. برنامه شیپور این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند نسبت به ثبت آگهی برای فروش کالا و خدمات خود اقدام کنند و یا کالای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری کنند. چنین محدودیتی، با قابلیتهای بازاریابی فروشگاهها تناقض دارد و میتواند یکی از عیبهای بزرگ برای کسبوکارهای تازهکاری باشد که میخواهند محصولات خود را به فروش برسانند. در حقیقت برای آنکه بتوانید از رقبای خود در امر تبلیغات و برندینگ پیشی بگیرید همواره بازارهای جدید با حجم وسیعی از مخاطبین را از دست ندهید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کلیک لطفا از صفحه ما بخواهید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402