ترخون سالاد مرغ

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 24 ژوئن 2020 جالب عطر و طعم از ترخون چیزی است که من دوست داشتم پس از اولین بار

توسط HALOHEKAYATHA در 4 تیر 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 24 ژوئن 2020

جالب عطر و طعم از ترخون چیزی است که من دوست داشتم پس از اولین بار من سعی کردم آن را و آن را شگفت انگیز در این ترخون سالاد مرغ.

پین ترخون سالاد مرغ به آن را امتحان کنید بعد!

Tarragon Chicken Salad finished salad in serving bowl

هفته گذشته من به اشتراک گذاشته شده عکس های جدید برای مرغ گریل شده با خردل ترخون, ترشی و صحبت در مورد چگونگی فرانسه از ترخون پر رونق است در باغ گیاه. و امروز من به روز رسانی عکس برای این ترخون سالاد مرغ که یکی از طولانی-زمان دستور العمل های مورد علاقه را با ترخون. در واقع حتی اگر من برای اولین بار سعی کردم این سالاد بیش از ده سال پیش من به وضوح به یاد داشته باشید که چگونه این دستور العمل که به من معرفی, فرانسوی, ترخون!

در آن زمان تازه ترخون چیزی بود که من هرگز مورد استفاده در دستور العمل و قطعا تا به حال رشد در باغ گیاه اما این سالاد قطعا من شروع به آزمایش با ترخون و به زودی من در حال رشد آن است. و اگر من تا به حال تصور که چگونه من می خواهم سقوط سر بیش از پاشنه در عشق با طعم ترخون تازه من می خواهم که سعی رشد آن خیلی دیر! در حال حاضر پخت و پز با ترخون چیزی است که من نگاه به جلو به هر تابستان این گیاه دارای یک مکان دائمی در باغ حتی در بسیار کوچکتر باغ گیاه در خانه جدید است.

هنگامی که شما سعی می کنید, فرانسوی, ترخون, شما باید یاد بگیرند که آن را باید با صرفهجویی و یا عطر و طعم قوی غلبه خواهد کرد ظرف. و آن را احتمالا طعم به دست آورد اما اگر شما از طرفداران از کمی رازیانه طعم که خیلی متمایز و به اندازه کافی خوش شانس برای گرفتن دست خود را در برخی از فرانسوی, ترخون, این سالاد یک راه فوق العاده برای استفاده از آن!

فرانسوی ترخون سخت به رشد می کنند ؟

من خوشحالم که به گزارش فرانسوی ترخون یک گیاه مقاوم می آید که سال به سال و به معنای واقعی کلمه رشد می کند مانند یک علف هرز (حتی در خانه من است که در کنار کوه که از آن می شود واقعا سرد!) انواع مختلفی وجود دارد از ترخون, اما شما می خواهید تا مطمئن شوید که به خرید ترخون و اگر شما می خواهید به گیاه برخی از شما نیاز به خرید یک کارخانه به دلیل آن را نمی توان از دانه رشد کرده است.

چه فرانسوی ترخون طعم بود ؟

فرانسوی, ترخون دارای عطر و طعم است که شبیه به ریحان با اما با بیشتر طعم شیرین بیان و آن را قوی تر از ریحان بنابراین شما فقط نیاز به یک مقدار کوچک ترخون تازه خرد شده برای اضافه کردن مقدار زیادی از عطر و طعم به یک دستور غذا.

Tarragon Chicken Salad process shots collage

چگونه می توان ترخون سالاد مرغ:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. حذف نخود از فریزر حدود 30 دقیقه قبل از اینکه شما برنامه را به سالاد.
 2. نوار ترخون برگ از ساقه ها و شستشو و خشک در سالاد عنکبوتی که تار میتند (لینک های وابسته) اگر شما با استفاده از باغ ترخون.
 3. من نیاز به یک قاشق غذاخوری اما از آنجایی که من می دانم که شما می توانید یخ ترخون من خرد شده کمی بیشتر و قرار دادن اضافی در این زیپ قفل کیسه برای رفتن در فریزر.
 4. ماهوت پاک کن زدن با هم مایو, آب لیمو, خردل دیژون, مرغ, ادویه, و خرد, فرانسوی, ترخون را پانسمان.
 5. تخلیه نخود فرنگی منجمد در همان سالاد عنکبوتی که تار میتند.
 6. بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن کمی پیاز قرمز و ریز ریز کردن تا یک فنجان کرفس خرد شده.
 7. من استفاده می شود دوار جهت کباب کردن مرغ سینه مرغ است که می آید در یک بسته از Costco به این سالاد فوق العاده آسان برای آماده سازی. (نگاه کنید دستور زیر اگر شما نیاز به طبخ مرغ.)
 8. ریز ریز کردن تا به اندازه کافی مرغ به 4 فنجان تکه سینه مرغ.
 9. ترکیب خرد شده و مرغ و کرفس خرد شده و خرد شده پیاز قرمز.
 10. سپس مخلوط به اندازه کافی در پانسمان است که تمام مواد تشکیل دهنده به آرامی پوشش داده شده با سس. به آرامی مخلوط را در نخود فرنگی.
 11. اگر شما می توانید خنک سالاد به مدت 30 دقیقه اجازه دهید به طعم توسعه است که به بهترین نتایج.
 12. خدمت کمی سرد و لذت ببرید!

Tarragon Chicken Salad close-up of finished salad in bowl

بیشتر فرانسوی ترخون دستور العمل برای از خواب بیدار Tastebuds خود را:

مرغ گریل شده با خردل ترخون, ترشی از Kalyn آشپزخانه
مرغ کبابی با گوجه فرنگی-سس ترخون را به سادگی از دستور
نخود فرنگی پخته با تخفیف ویژه در ماست و پسته از 101 Cookbooks

مواد تشکیل دهنده

 • 4 فنجان تکه مرغ پخته (یادداشت کنید اگر شما نیاز به طبخ مرغ)
 • 1 فنجان کرفس خرد شده
 • 1/2 فنجان پیاز قرمز خرد شده
 • 1 فنجان نخود فرنگی منجمد آب و تخلیه چاه
 • نمک و تازه فلفل را به طعم و مزه

پانسمان و مواد لازم:

 • 1/2 فنجان سس مایونز
 • 1 تی آب لیمو تازه
 • 2 قاشق چایخوری. خردل دیژون
 • 1/4 قاشق چایخوری. مرغ ادویه
 • 1 T ریز خرد شده تازه ترخون فرانسوی

دستورالعمل

 1. حذف یک فنجان نخود فرنگی منجمد از فریزر حدود 30 دقیقه قبل از اینکه شما برنامه را به سالاد.
 2. نوار ترخون برگ از ساقه ها و شستن در یک سالاد عنکبوتی که تار میتند (لینک های وابسته) و چرخش خشک در صورت نیاز. (از آنجا که شما می توانید یخ ترخون من می خواهم به ریز ریز کردن تا چند قاشق غذا خوری در یک زمان قرار داده و اضافی را در فریزر در یک زیپ-loc کیسه.)
 3. ماهوت پاک کن زدن با هم مایو, آب لیمو, خردل دیژون, مرغ, ادویه, و خرد, فرانسوی, ترخون را پانسمان.
 4. تخلیه نخود فرنگی منجمد در همان سالاد عنکبوتی که تار میتند شما استفاده می شود برای شستن ترخون.
 5. بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن کمی پیاز قرمز و ریز ریز کردن تا یک فنجان کرفس خرد شده.
 6. ریز ریز کردن تا به اندازه کافی مرغ به 4 فنجان تکه سینه مرغ.
 7. ترکیب خرد شده و مرغ و کرفس خرد شده و خرد شده پیاز قرمز.
 8. سپس مخلوط به اندازه کافی در پانسمان تا تمام مواد به آرامی پوشش داده شده با سس. به آرامی مخلوط را در نخود فرنگی.
 9. اگر شما می توانید خنک سالاد به مدت 30 دقیقه اجازه دهید به طعم توسعه است که به بهترین نتایج.
 10. این سالاد را در یخچال نگه دارید برای یک یا دو روز اگر شما می توانید مدیریت به نگه داشتن آن را در اطراف برای مدت طولانی.

یادداشت

اگر شما لازم نیست که precooked دوار جهت کباب کردن مرغ, مرغ شما می توانید اب پز کردن مرغ به سالاد. شروع با سه یا چهار کوچک سینه مرغ. اصلاح چربی های قابل رویت و نامطلوب از قطعات سینه مرغ, سپس در یک ظرف که در آن آنها می توانند مناسب در یک لایه. قرار دادن در به اندازه کافی سهام مرغ برای پوشش مرغ و کمی مرغ ادویه و سپس مرغ را به جوش نوبه خود تا زمانی که آن را در کم بجوش و خروش آمدن و طبخ را روی حرارت بسیار کم در حدود 6 دقیقه است. حرارت را خاموش کنید و اجازه دهید مرغ نشستن در سهام را برای حدود 15 دقیقه بیشتر. اجازه دهید مرغ سرد و قطع کردن برای استفاده در دستور العمل.

این دستور در اصل اقتباس از لمونی سالاد مرغ با ترخون در Champaign طعم اما این دستور غذا است که دیگر آنلاین.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

6

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 361کل چربی: 26 گرمچربی اشباع شده: 5 گرمچربی ترانس: 0گرمچربی اشباع نشده: 19gکلسترول: 92mgسدیم: 365mgکربوهیدرات: 8gفیبر: 2 گرمقند: 3gپروتئین: 24g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Tarragon Chicken Salad large thumbnail image of finished salad

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
ترخون سالاد مرغ یک ظرف بزرگ برای رژیم های غذایی کم کربوهیدرات. اگر کسی تعجب در مورد نخود فرنگی وجود دارد 18 کربوهیدرات از نخود فرنگی در 6 وعده سالاد و شما قطعا می توانید استفاده کمتر از نخود فرنگی اگر شما ترجیح می دهند. این سالاد فقط برای فاز 2 و یا 3 از اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی با توجه به نخود و ساحل جنوبی ترجیح می دهند نور مایو.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از سالاد شاخص برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

یادداشت های تاریخی برای این دستور:
ترخون سالاد مرغ اولین بار ارسال شده در 2007 به عنوان یک سهم برای آخر هفته, گیاهان دارویی, وبلاگ نویسی, میزبانی که هفته توسط یک وبلاگ که دیگر حاضر! این دستور العمل به روز شد با عکس های جدید و کمی ساده تر دستورالعمل در ماه ژوئن سال 2020 است.

Tarragon Chicken Salad Pinterest image

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب