https://www.cnet.com/news/t-mobile-t…w-york-in-may/

با حداکثر سرعت دویدن کاربران شده اند قادر به پرسه زدن در T-موبایل شبکه 4G LTE از ماه مارس به عنوان بخشی از توافق برای کمک به نگه داشتن کاربران متصل در طول coronavirus بیماری همه گیر. با ادغام بین این شرکت ها در حال حاضر نهایی که رومینگ ادامه خواهد داد.

بخشی از دلیل این حرکت این است که با حداکثر سرعت دویدن را 5G دستگاه های لازم نبود مودم برای اتصال به T-Mobile 600MHz کم باند 5G شبکه یک تراشه است که نبود در دسترس ساخته شده تا اواخر سال گذشته است.

T-Mobile گفت: CNET در تابستان گذشته است که آن را اجازه می دهد کهکشان S10 5G به فروش می رسد با حداکثر سرعت دویدن به کار با T-Mobile میلیمتر موج شبکه یک بار حامل ادغام پاک شد و آن نسخه از S10 5G خواهد بود قادر به کار با مستقر با حداکثر سرعت دویدن midband طیف.

که دیگر نمی خواهد در این مورد برای هر دو دستگاه. این S10 5G فاقد قابلیت شیر به LTE لنگر باند 2.5 GHz 5G که T-Mobile با استفاده از یک گروه ترکیبی است که متفاوت از آنچه با حداکثر سرعت دویدن انجام می شود. این ترکیب نیاز به طوری که انتقال نمی خواهد ضربه با حداکثر سرعت دویدن کاربرانی که متصل به midband طیف برای 4G LTE. (T-Mobile S10 5G خواهد شد اما هنوز هم قادر به استفاده از آن میلیمتر موج شبکه که در آن در دسترس است.)

T-موبایل می گوید: این برنامه ریزی برای هشدار به افرادی که خرید با حداکثر سرعت دویدن 5G تلفن های مورد نیاز برای دستگاه های جدید است. از آن خواهد شد تعدادی از پیشنهادات برای تشویق صاحبان این به روز رسانی به یک کهکشان S20 با ارائه کمی متفاوت بسته به چه مقدار از آنها در حال پرداخت هر ماه.

کسانی که در حال حاضر خود را اجاره و یا پرداخت در 7 Pro 5G (256GB), S10 5G (256GB), V50 ال جی (128GB) و پرداخت کمتر از $10/mo. خواهد شد, سامسونگ Galaxy S20 5G برای $0/mo. پس از $41.67/mo. اعتباری با 18 ماه اجاره.
کسانی که در حال حاضر اجاره و یا پرداخت در 7 Pro 5G (256GB), S10 5G (256GB), V50 ال جی (128GB) و پرداخت بیش از 10 $/mo. خواهد شد, سامسونگ Galaxy S20 5G برای $10/mo. پس از $31.67/mo. اعتباری با 18 ماه اجاره.
کسانی که خریداری HTC 5G Hub در یک برنامه نصب را دریافت اعتباری از $12.50/mo. باقی مانده از مدت. اگر آنها خریداری شده hotspot آشکار T-Mobile آنها را یک بار اعتباری از $300 اعمال شده به صورتحساب خود را.

حامل امیدوار است در نهایت ترکیب آن شبکه با حداکثر سرعت دویدن در طی سه سال آینده یک فرایند است که Kuoppamaki می گوید در مسیر حتی در میان همه گیر.

همانطور که برای آینده 5G midband شهرستانها Kuoppamaki نمی خواهد نشان می دهد که حامل آینده هر چند او می گوید آن را “حرکت سریع است.”

“ما در حال حرکت به همان سرعتی که ما می توانیم این همان چیزی است که همواره ما,” او گفت:, و اضافه کرد که حامل “5G برای همه” شعار “نه یک شعار بدون ماده ما واقعا ایستادن در پشت آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im