تی موبایل T-Mobile حملات 600 مگاهرتز طیف اجاره در 8 از 10 بالا در بازار

https://www.fiercewireless.com/opera…10-top-markets

Name: IMG_0153.JPG
Views: 0
Size: 113.2 KB

T-Mobile است برای اعمال فوری طیف اجاره با کانال 51 مجوز شرکت و LB مجوز شرکت. به اجاره 600 مگاهرتز طیف در تعدادی از بازارهای عمده از جمله هوستون شیکاگو و لس آنجلس و بوستون, New Orleans, St. Louis, سان فرانسیسکو, دالاس و آتلانتا و سیاتل در میان دیگران.

اجاره ترتیبات قرار داده خواهد شد T-Mobile بیش از طیف مالکیت حداکثر مقدار در درصد کمی از شهرستانهای استان در دالاس و شیکاگو است. اما استدلال می کند که دسترسی فوری به بین 10 مگاهرتز و 30 مگاهرتز اضافی 600 مگاهرتز طیف تا سه سال “را ترویج هدف از T-Mobile ایالات متحده سریع buildout از آن 5G شبکه در همان شیوه ای به عنوان دسترسی به 600 مگاهرتز مجوز که ظرف موافقت کرده است که برای مذاکره با حسن نیت به اجاره به T-Mobile ایالات متحده”

حامل است که هنوز هم انتظار برای مذاکره 600 مگاهرتز اجاره با ظرف. طرفین توافق کردند که برای انجام این کار به عنوان بخشی از حکم نهایی در با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile/ظرف معامله است.

در اخیر آن پر کردن FCC با کانال 51 مجوز شرکت و LB مجوز شرکت ، T-موبایل می گوید: 600 مگاهرتز طیف از این شرکت ها اجازه خواهد داد که آن را برای دیدار با همان هدف به عنوان با ظرف “اما در یک سریع تر جدول زمانی.”

ارسال شده از آی فون با استفاده از HoFo

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de