تی موبایل T-Mobile ارائه مشتریان موجود 50 درصد از صورتحساب خود را برای 3 ماه آینده

Quote نوشته اصلی توسط @TheRealDanny
View Post
این من فکر کردم: از آنجا که بسیاری از ما در خانه و با استفاده از Wi-Fi ماندن در یا در نزدیکی 3GB داده آستانه نباید بیش از حد سخت است.

من مطمئن هستم که این اثرات اضافه شده همراه آنها ارائه شده قبلا ؟

از یک شبکه مدیریت از دیدگاه این است که یک راه خوب برای تشویق مردم به استفاده از Wi-Fi در صفحه اصلی به منظور کاهش غیر ضروری در هسته شبکه با تغییر آن به ISP.

ارسال شده از آی فون با استفاده از HoFo

پس من به طور منظم دریافت نام اینجا یک زن و شوهر از مؤمنان برای p* * * * **ing در T-Mo زمانی که آنها چیزی مصرف کننده غیر دوستانه (یا “حامل” به جای “uncarrier”) من احساس می کنم که من به آنها مدیون “برابر زمان” و نقطه چگونه شگفت آور Uncarrier/مصرف کننده این است.

مطمئن شوید که ارائه داده های اضافی به صورت رایگان برای مردمی در بحران بود و قطعا نیز دوستانه است اما در واقع احتمالا متعادل (از T-Mo شبکه نظر) توسط کسانی که از ما با استفاده از مراتب کمتر داده در حالی که پناه در محل. من پنج خط طرح خانواده کاهش یافته و از میانگین 35GB اطلاعات/ماه (در مجموع) به بیش از 9GBs این آخرین چرخه صدور صورت حساب به این معنی که خالص هزینه به T-Mo از پرتاب اضافی داده ها به مشتریان است که به آن نیاز هزینه T-Mo بسیار کمی اگر هر چیزی حتی اگر آن را بسیار معنی دار به کسانی که به آن نیاز است.

این ابتکار جدید اما *خواهد* * * * هزینه T-Mo واقعی دلار پس کسانی از ما که در حال حاضر با استفاده از بسیاری از داده های ما همراه با برنامه های ما می توانید به طور موقت رسیدن کاهش قیمت به جای.

کسی اینجا رفتن برای آن ؟ من در حصار – من واقعا درک است که T-Mo ارائه این, اما من دوست ندارم خراب با من پدربزرگ طرح بی ارزش و رک و پوست کنده من نیازی به شکستن – خوشبختانه ما در میان کسانی که قادر به کار از خانه و در نتیجه در میان کسانی که حداقل تحت تاثیر بحران.

فرستاده شده از moto x 4 using Tapatalk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر