T-Mobile چقدر خوب خواهد روستایی را دریافت کنم ؟

نوشته اصلی توسط daisydoo به طور کلی من میل T-Mobile زیادی اما من خطوط حامل های دیگر. طرح من این است که

توسط HALOHEKAYATHA در 10 مرداد 1399
Quote نوشته اصلی توسط daisydoo View Post
به طور کلی من میل T-Mobile زیادی اما من خطوط حامل های دیگر. طرح من این است که تنها T-Mobile پس از مدتی و تعجب خود را در مورد روستایی در نظر دارد. من سفر به برخی از نقاط روستایی در غرب هیچ که نیاز به برخی از tlc از تمام حامل

توسط T-Mobile جدی با آنها چه می گویند وقتی که می آید به راستی ساختمان را به مناطق روستایی ،

شوهر من می خواهد به قطع تلفن ما هزینه های نگه دارید و فقط T-Mobile از اینجا. آیا شما فکر می کنم T-Mobile را مشروع گسترش به مناطق روستایی بیشتر در طول زمان ؟

طرح خود را کامل خود را با حداکثر سرعت دویدن ادغام buildout و گسترش شبکه در سه سال است. آنها PUC مورد نیاز در کالیفرنیا به خوبی پوشش روستایی است. آن باقی مانده است دیده می شود اگر آنها برگزار خواهد شد به کسانی که مورد نیاز است. آنها همچنین باید buildout توافق با برخی از کشورهای دیگر. من فکر می کنم MS یکی است.

خود را capex طرح حدود 10 میلیارد دلار در سال است. که در مورد همان است که Verizon و AT&T که بازی نمی گرفتن. که سطح capex احتمالا نمی خواهد آنها را به ورایزون سطح پوشش, اما می تواند آنها را به #2 نقطه در مشترکان اگر آنها قادر به حفظ قیمت های پایین تر از این زمان بزرگ-2. بودن #2 در مشترکین کمک نمی کند کسی گیر در کنار جاده در هیچ جا بین خوک بند انگشت و Hootnholler.

آنها ساختمان به سال قبل از آن با حداکثر سرعت دویدن خرید. فقط مقایسه T-Mo و با حداکثر سرعت دویدن نقشه های پوشش. T-Mo استفاده می شود که بدتر از پوشش با حداکثر سرعت دویدن. من اعتقاد دارم که آنها جدی هستند و به طور قابل ملاحظه ای گسترش روستایی تحت پوشش بیش از یک دوره از سال به نقطه ای که آنها کافی خواهد بود برای بسیاری از مردم است.

فقط استقرار گروه 71 به تازگی تبدیل به یک روستایی شهرستان از اینجا بسیار پر از لکه به محکم اما آهسته پوشش. آنچه تا کنون انجام داده اند کافی نیست که من در نظر سوئیچینگ اگر من زندگی می کردند وجود دارد.

برای کسی که نیاز به روستایی تحت پوشش در انواع اماکن روستايی من انتظار می رود از یک سال و یا تا حداقل قبل از آنها ممکن است کافی باشد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن