T-Mobile هر کسی با استفاده از حداکثر سرعت دویدن LG V50 در T-موبایل?

بنابراین هر کسی که با استفاده از حداکثر سرعت دویدن LG V50 در T-موبایل خدمات ؟ فکر کردن در مورد گرفتن یک نام ت

توسط HALOHEKAYATHA در 9 تیر 1399
بنابراین هر کسی که با استفاده از حداکثر سرعت دویدن LG V50 در T-موبایل خدمات ؟ فکر کردن در مورد گرفتن یک نام تجاری جدید با گارانتی در eBay برای 360 دلار.

اما می شنوم که چرخش و وای فای تماس کار نمی کنند و از آن رنج می برد از شبکه کندتر سرعت حتی در 4G LTE. من واقعا مهم نیست اگر آن را با این نسخهها کار با 5G یا نه. من در حال حاضر یک T-Mobile LG V30 و فکر کردن در مورد به روز رسانی. من پاره شده بین LG V40 و V50. واقعا نمی مراقبت برای دریافت V60 به دلایل مختلف.

من می توانید جدید T-Mobile V40 برای حدود $200-300 و یا استفاده می شود/نعناع/خوب/عالی cond برای حدود 150-200. من هم شنیدم از چند نفر که V40 رنج می برد از عمر باتری ضعیف چیزی برای انجام با 845 SD. من حدس می زنم V30 & V50 ندارد این موضوع ؟

در نهایت من شنیده ام که با ریشه شما می توانید چرخش و وای فای تماس, اما من فکر نمی کنم با حداکثر سرعت دویدن و یا VZW V50 در حال حاضر ریشه قادر. کسی همچنین گفت که پس از TMO & با حداکثر سرعت دویدن ادغام کامل است که V50 VoLTE و WiFi calling ممکن است کار بر روی V50. آنچه شما بچه ها فکر می کنم یک V50 به بیشتر های آینده اثبات یا امن و TMO V40 که من می دانم کار خواهد کرد.

با تشکر از شما و یک روز فوق العاده!! نعمت خدا و اقامت امن و سالم ️ l

متی 6:31-34
جدید زندگی ترجمه
31 "پس نگران نباشید در مورد این چیزها گفت:" چه چیزی را می خورند ؟ چه خواهد شد ما می نوشند ؟ چه خواهد شد ما می پوشند؟' 32 این چیزها تسلط بر افکار کافران اما پدر آسمانی شما در حال حاضر می داند که تمام نیازهای خود را. 33 دنبال پادشاهی خدا[a] بالاتر از همه چیز زندگی می کنند و اعمال صالح و او شما را همه چیز شما نیاز دارید.

34 "پس نگران نباشید فردا, برای فردا را نگرانی خود را دارد. امروز مشکل این است که به اندازه کافی برای امروز.

Sent from my LG-H932 با استفاده از HoFo موبایل برنامهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب