با حداکثر سرعت دویدن هر گونه ایده هایی برای باز کردن قفل آیفون 8+ نوشته اصلی فعال در تینگ (با حداکثر سرعت دویدن MVNO)

هر گونه کمک قدردانی! من شده است در تلفن در تمام طول روز و نگه داشتن گرفتن طفره. من در تلاش برای حرکت آی فون 8

توسط HALOHEKAYATHA در 21 تیر 1399
هر گونه کمک قدردانی! من شده است در تلفن در تمام طول روز و نگه داشتن گرفتن طفره. من در تلاش برای حرکت آی فون 8 برای اولین بار فعال با حداکثر سرعت دویدن MVNO (تینگ) به کل بی سیم (با استفاده از Verizon).

داستان کوتاه: با حداکثر سرعت دویدن به من می گوید چون من خرید یک گوشی تلفن و فعال آن در MVNO است که با استفاده از حداکثر سرعت دویدن است که تنها با فعال کردن MVNO می تواند آن را باز کند. این MVNO به من می گوید که آنها نه قفل و نه باز کردن قفل گوشی های. گفت: آنها حتی قادر به انجام این کار است. بنابراین در حال حاضر من hosed مگر هر کسی می داند که یک راهحل و یا من مایل به حرکت به عقب به با حداکثر سرعت دویدن.

داستان بلند:
خریداری جهانی آیفون 8+ در بهترین خرید و پرداخت قیمت کامل. فعال در تینگ (MVNO در حال اجرا با حداکثر سرعت دویدن) و استفاده از آن در تینگ برای 20 سال.
• تصمیم به حرکت آن را به کل بی سیم. من با استفاده از IMEI checker را در سایت خود و در آن گفت: من خوب بود به استفاده از خود را در شبکه Verizon.
• امروز صبح من منتقل شده که تعداد به کل بی سیم اما آیفون نمی خواهد فعال با سیم کارت جدید به این پیام:

سیم کارت است که شما در حال حاضر نصب شده در این آیفون از یک حامل است که پشتیبانی نمی شود زیر فعال سازی سیاست است که در حال حاضر تعیین شده توسط سرور فعال. این است که یک سخت افزار موضوع را با آی فون. لطفا با قرار دادن یکی دیگر از سیم کارت از یک پشتیبانی حامل و یا درخواست کنید که این آی فون قفل شده توسط حامل خود را. لطفا با اپل برای اطلاعات بیشتر.

• من با استفاده از IMEI و خدمات مشخص است که گوشی قفل شده است به با حداکثر سرعت دویدن این وضعیت لیست سیاه پاک است و این که تغذیه رعایت شده است.
• من به صحبت با حداکثر سرعت دویدن (3 بار) تینگ (دو بار) بهترین خرید کل بی سیم و مراقبت اپل.
• * * * در با حداکثر سرعت دویدن سوابق آنها نشان می دهد تغذیه وضعیت به "در دسترس نیست."
• قطعی ترین چیزی که به من گفته بود که با حداکثر سرعت دویدن. آنها گفتند که حتی اگر من خریداری یک گوشی تلفن زمانی که من آن را فعال در تینگ شد قفل شده به شبکه با حداکثر سرعت دویدن و تنها تینگ می تواند آن را باز کند. من به صحبت تینگ در ظهر و آنها مصمم آنها نمی قفل و یا باز کردن قفل گوشی های. آنها به اندازه کافی خوب به ماندن در خط و کنفرانس با حداکثر سرعت دویدن, اما حتی پس از آن, با حداکثر سرعت دویدن هنوز هم نمی خواهد آن را باز کند; تنها تینگ می توانید.

من fiddled در اطراف با چند آنلاک خدمات اما به نظر می رسد آنها حتی پیشنهاد یک گزینه اگر شما را انتخاب کنید با حداکثر سرعت دویدن.

هر گونه ایده ها ؟ با تشکر.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب