سیم کارت تعویض نانو سیم کارت برای eSIM

سلام
من در تلاش برای AT&T به تعویض من نانو سیم کارت برای یک eSIM که من به جای استفاده از نانو سیم کارت, شیار برای سیم محلی در حالی که سفر. هر کسی باید موفقیت های اخیر انجام این کار ؟

من برای اولین بار رفت به AT&T در فروشگاه که با اکراه مرا با یک. من اسکن کد QR را با آی فون و آن را پذیرفته است خوب وقتی که من رفتم از طریق فرایند اضافه کردن یک طرح تلفن همراه. اما من هرگز نمی تواند خدمات با استفاده از eSIM. نانو سیم کارت هنوز هم خوب است. خود مانند مبادله هرگز اتفاق افتاده است با eSIM گرفتن به طور کامل مشروط.

من با AT&T از طریق چت آنلاین که تا به حال مسائل مربوط به تلاش برای فعال کردن eSIM AT&T در فروشگاه به من داد و من کارگردانی به تماس با پشتیبانی فنی. آنها همچنین با داشتن مشکل گرفتن eSIM به کار و فرستاده من یکی دیگر را در پست الکترونیکی.

من سعی کردم که یکی از جدید نیز هر چند با نتایج مشابه بدون سرویس با eSIM. گوشی خریداری شد به طور مستقیم از اپل گوشی بدون قرارداد.

هر ایده چه چیزی ممکن است اشتباه و یا چگونه به راهنمای AT&T در حل و فصل این ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>