ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 1, 2020

گوشت گاو خرد Tacos با تند سالاد کلم و آووکادو شروع با چاشنی خرد شده گوشت که پخته شده در اجاق گاز آهسته یا فوری گلدان و سپس خدمت در کم کربوهیدرات چیپس.

اینجا کلیک کنید برای پین گوشت گاو خرد Tacos با تند سالاد کلم و آووکادو!

سازمان دیده بان ویدیو نسخه اجاق گاز آهسته برای دیدن اگر شما ممکن است بخواهید به
گوشت گاو خرد Tacos با تند سالاد کلم و آووکادو!

Slow Cooker or Pressure Cooker Shredded Beef Tacos with Spicy Slaw and Avocado found on KalynsKitchen.com

برای مورد علاقه جمعه هر هفته من یادآوری شما در مورد دستور العمل های مورد علاقه از بیش از 2000 دستور العمل در این سایت. و پس از Cinco de Mayo است در هفته آینده, من فکر کردم من می خواهم به اشتراک گذاشتن دستور العمل های مورد علاقه برای گوشت گاو خرد tacos. تا آنجا که من عشق من آسان آرام پز گوشت گاو تاکو گوشت (و آن را به طور منظم) گوشت گاو خرد tacos آنهایی که من را بیشتر دوست دارم.

آرام پز (یا فوری گلدان) گوشت گاو خرد tacos یک دستور العمل ایده با تنوع بی پایان اما آنچه باعث می شود من دیوانه بیش از این گوشت گاو خرد Tacos با تند سالاد کلم و آووکادو است علاوه بر این از ادویه سالاد کلم و آووکادو. من عاشق سالاد کلم تند می آید که با fish tacos و تند کلم مخلوط خیلی خوشمزه در این tacos. و آیا تو را دوست دارم دزدانه برخی از سالم کلم به یک تاکو دستور غذا?

من استفاده می شود مورد علاقه من, low-carb, گندم, ذرت و دو tacos یک شام بزرگ برای من بود, اما اگر شما می خواهید حتی کمتر کربوهیدرات شما می توانید پیچد و یا خوردن گوشت گاو خرد بیش از کلم برای کمی تنوع های مختلف از آرام پز سبز شیلی گوشت گاو خرد شده کلم کاسه.

چگونه به خرد گوشت گاو تاکو گوشت فوری گلدان:

من پخته تند گوشت گاو خرد می بینید در این عکس ها را در آرام پز, اما اگر شما ترجیح می دهند به گوشت گاو خرد شده در فوری گلدان شما می توانید استفاده از دستورالعمل های شبیه به من دستور فوری گلدان کم کربوهیدرات جنوب غربی قورمه به گوشت! من خلاصه فوری گلدان روش واقعی دستور زیر را در این پست.

Shredded Beef Tacos with Spicy Slaw and Avocado process shots collage

چگونه به خرد و پز ولینگتون گوشت گاو با تند سالاد کلم و آووکادو:

(پایین برای تکمیل دستور العمل از جمله فوری گلدان نسخه و اطلاعات تغذیه ای.)

 1. من استفاده می شود بدون استخوان کباب چاک برای گوشت است. برش های گوشت را در قطعات مختلف و مالش تمام تکه های استیک با چاشنی.
 2. من می دانم که برخی از شما نمی خواهم به قهوه ای گوشت هنگامی که شما در حال پخت و پز در اجاق گاز آهسته اما من قول می دهم آن باعث می شود یک تفاوت بزرگ در عطر و طعم.
 3. در حالی که گوشت قهوه ای با هم مخلوط سالسا, تکه سبز چیلس آب آهک تاکو ادویه و کمی نمک را به سس پخت و پز. من استفاده می شود مورد علاقه من سرعت Picante سس (لینک های وابسته) اما هر سالسا بدون شکر افزوده و خوب خواهد بود.
 4. قرار browned گوشت در آرام پز بریزید و سس و طبخ در کم تا زمانی که گوشت می کشد از هم جدا به راحتی با چنگال حدود 6 ساعت است.
 5. در اینجا چگونه گوشت نگاه در من آرام پز هنگامی که آن را انجام داده بود شنا کردن در سس.
 6. حذف قطعات گوشت را به یک تخته برش قرار داده و سس را در یک ظرف کوچک و بجوش و خروش آمدن روی حرارت متوسط تا زمانی که سس غلیظ و کاهش حدود نیمی.
 7. در حالی که سس در حال کاهش است, استفاده از یک چنگال به جلو و گوشت از هم جدا و قرار دادن آن پشت در آرام پز, پس از آن گرم باقی می ماند.
 8. هنگامی که آن را غلیظ و کاهش, مخلوط سس را به گوشت.
 9. من استفاده می شود مورد علاقه من کم کربوهیدرات گندم ذرت است که مناسب برای نرم tacos. این گندم ذرت دارای مقدار زیادی فیبر و تنها سه کربوهیدرات خالص.
 10. من توصیه سبز سس سس فلفلی تاباسکو (لینک های وابسته) برای تند سالاد کلم و یا استفاده از یکی دیگر از نام تجاری از سس فلفل هالوپینو.
 11. نازک برش های قرمز و سبز و کلم را در یک کاسه قرار داده.
 12. ترکیب سبز خرد شده کلم خرد شده کلم قرمز خرد شده, گشنیز, mayo, ماست یونانی (یا بیشتر مایو) و سبز سس فلفلی تاباسکو سس را به سالاد کلم تند.
 13. قطع کردن آوکادو و بازی شیر یا خط آن را با آب آهک.
 14. حرارت ماهی تابه نچسب روی حرارت متوسط به بالا و پختن چیپس تبدیل اغلب. به عنوان به زودی به عنوان آنها شروع به کمی سخت, برابر ذرت مکزیکی در نیم تا یک تاکو شل.
 15. به جمع آوری تاکو گسترش حدود 3 قاشق غذاخوری گوشت در پایین پوسته بالا با یک لایه نازک از سالاد کلم و یک زن و شوهر از قاشق آوکادو. لذت بردن از!

Shredded Beef Tacos with Spicy Slaw and Avocado square thumbnail image

بیشتر مکزیکی طعم در پخت و پز آهسته:

بهترین آرام پز دستور العمل های مواد غذایی مکزیکی ~ آرام پز یا پلوپز
مرغ Fajitas در CrockPot ~ Kalyn آشپزخانه
شگفت آور, آرام پز و فوری گلدان و پز ولینگتون گوشت گاو ~ آرام پز یا پلوپز
آرام پز قهوه ای-در-این-Crockpot تند گوشت گاو ~ Kalyn آشپزخانه
آرام پز و فوری گلدان دستور العمل های مواد غذایی مکزیکی ~ آرام پز یا پلوپز

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک گروه جدید به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته!

مواد تشکیل دهنده

 • 3 پوند. لاغر کباب چاک (قبل از پیرایش)
 • 1 T استیک ادویه از انتخاب شما
 • 2 قاشق چایخوری. روغن زیتون برای قهوه ای شدن گوشت
 • 1 1/4 فنجان سرعت Picante سس (یادداشت کنید)
 • یکی از 4 اونس. می توانید تکه های سبز چیلس (یادداشت کنید)
 • 2 T تازه فشرده آب آهک
 • 1 T ادویه تاکو
 • 1/4 قاشق چایخوری. نمک
 • 8 ماموریت کربوهیدرات تعادل گندم چیپس
 • 2 آوکادو, تکه
 • 1 T تازه فشرده آب آهک به بازی شیر یا خط با آووکادو
 • 1/4 کوچک سر سبز و کلم بسیار نازک و سپس کمی خرد شده
 • 1/4 سر کوچک کلم قرمز بسیار نازک و سپس کمی خرد شده
 • 1/2 فنجان گشنیز تازه خرد شده
 • 2 T مایو
 • 2 T ماست یونانی (یادداشت کنید)
 • 1 قاشق چایخوری. سبز سس سس فلفلی تاباسکو (و یا استفاده از مورد علاقه خود را در سس تند)

دستورالعمل

 1. همه تر و تمیز قابل مشاهده قطعات و gristle از کباب چاک و برش آن به قطعات مختلف. (من نجات تکه گوشت در فریزر به گوشت خانگی سهام.)
 2. مالش قطعات کباب بیش از همه با استیک ادویه.
 3. حرارت روغن های سنگین در ماهی تابه و قهوه ای گوشت به خوبی در همه طرف حدود 8 دقیقه کل براونینگ زمان.
 4. در حالی که گوشت قهوه ای با هم مخلوط سالسا, تکه سبز چیلس آب آهک تاکو ادویه و کمی نمک.
 5. قرار دادن browned گوشت به داخل آرام پز بریزید و سس و طبخ در کم تا زمانی که گوشت مناقصه و تکه تکه از هم جدا به راحتی حدود 6 ساعت است.
 6. زمانی که گوشت انجام شده است حذف آن را به یک هیئت مدیره برش.
 7. پور سس مخلوط را در یک ظرف کوچک و بجوش و خروش آمدن روی متوسط تا سس غلیظ و کاهش حدود نیمی از حدود 10 دقیقه است.
 8. تکه تکه گوشت از هم جدا با دو چنگال و قرار دادن آن پشت در آرام پز را گرم نگه دارید.
 9. هنگامی که سس را کاهش داده است مخلوط آن را با گوشت و همچنان به گرم نگه داشتن در اجاق گاز کند.
 10. نازک برش و ریز ریز کردن کلم و گشنیز ریز ریز کردن.
 11. با هم مخلوط مایو, ماست یونانی و سبز سس سس فلفلی تاباسکو را پانسمان و مخلوط آن با کلم.
 12. تاس آوکادو و پرت کردن با آب آهک.
 13. حرارت ماهی تابه نچسب روی حرارت متوسط به بالا و طبخ 2 یا 3 چیپس در یک زمان (هر آنچه که شما می توانید مناسب در تابه.)
 14. به نوبه خود چیپس چندین بار تا زمانی که آنها فقط شروع به شرکت کنید و سپس در برابر هر یک بیش از نصف به یک تاکو شل.
 15. به جمع آوری tacos گسترش 2-3 قاشق غذاخوری گوشت گاو خرد شده در پایین تاکو شل بالا با یک لایه نازک از سالاد کلم و یک زن و شوهر از قاشق آوکادو.
 16. خدمت با قطعه اضافی از آهک و بیشتر سبز سس سس فلفلی تاباسکو برای اضافه کردن در جدول, در صورت دلخواه.
 17. این گوشت یخ به خوبی نگه می دارد و به خوبی در یخچال انجام نمی شود ترس به دو دستور. اگر شما در حال ساخت بیشتر گوشت برای غذا خوردن در هفته بعد, من می خواهم را به سالاد کلم و قطع کردن آوکادو درست قبل از خوردن باقی مانده به عنوان کسانی که نمی خواهد نگه دارید که به خوبی. گوشت نیز می تواند مورد استفاده برای ایجاد burritos و یا بیش از خورده کاهو برای سالاد تاکو.
 18. فوری گلدان دستورالعمل: برش گوشت و مالش با استیک مالش به عنوان بالا توضیح داده شد. روغن را در فوری گلدان و قهوه ای و قطعات گوشت (در دو دسته اگر مورد نیاز است.) مخلوط مایع پخت و پز به عنوان توصیف و اضافه کردن به فوری گلدان با browned گوشت. قفل درب تنظیم دستی فشار بالا و 35 دقیقه است. اجازه دهید فوری گلدان انتشار فشار به طور طبیعی. حذف گوشت را به برش هیئت مدیره و تنظیم فوری گلدان را در روغن سرخ کرده و یا بجوش و خروش آمدن حرارت متوسط و طبخ مایع برای چند دقیقه به ضخیم شدن و کاهش (در صورت نیاز.) تکه تکه گوشت از هم جدا با دو چنگال قرار داده و به فوری قابلمه را گرم نگه دارید در حالی که شما را سالاد کلم ریز ریز کردن آوکادو و گرما چیپس به عنوان بالا.

یادداشت

من با استفاده از Crock-Pot 2.5 لیتر آرام پز (لینک های وابسته) برای این دستور غذا. اگر شما slow cooker بسیار بزرگتر از آن است که من توصیه می کنم دو برابر این دستور پس از آرام پز حداقل نیمه پر. اگر شما ترجیح می دهند به خرد گوشت گاو در یک لحظه گلدان شما می توانید با استفاده از دستور من فوری گلدان کم کربوهیدرات جنوب غربی قورمه به گوشت و یا من را دنبال دستورالعمل بالا!

من با استفاده متوسط سرعت Picante سس (لینک های وابسته) برای این دستور غذا اما اگر شما بچه ها من می خواهم با استفاده از خفیف. تکه سبز چیلس هستند آناهایم چیلس نه Jalapenos. شما می توانید استفاده از تمام مایو اگر شما لازم نیست که ماست یونانی.

اطلاعات تغذیه ای محاسبه شده است با استفاده از کربوهیدرات خالص برای کم کربوهیدرات چیپس توصیه می کنم.

دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

8

اندازه خدمت:

1
مقدار در هر وعده: کالری: 635مجموع چربی: 43gچربی اشباع شده: 14 گرمچربی ترانس: 2 گرمچربی اشباع نشده: 26 گرمکلسترول: 156mgسدیم: 859mgکربوهیدرات: 13 گرمفیبر: 8gقند: 5 گرمپروتئین: 49g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
با کم کربوهیدرات چیپس مثل من استفاده می شود, خرد و پز ولینگتون گوشت گاو با تند سالاد کلم و آووکادو خوب خواهد بود برای بسیاری از کم کربوهیدرات خوردن برنامه و یا غذا خوردن با پیچد اگر شما می خواهید یک نسخه که Keto. دیگر کم کربوهیدرات مواد تشکیل دهنده مانند کلم و آوکادو را به این tacos یک انتخاب خوب برای کربوهیدرات آگاه رژیم غذایی اما اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی آن مهم است به استفاده از گندم کامل یا کم کربوهیدرات آرد ذرت و گوشت با کمتر از 10 درصد چربی است.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از آرام پز دستور برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین می توانید دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

Pinterest image of Shredded Beef Tacos with Spicy Slaw and Avocado - Slow Cooker or Instant Pot

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im