شاو به انتشار خدمات تلفن همراه و بسته نرم افزاری جدید

و... آنچه که بسیاری از ما فکر می افتد به زودی به یک واقعیت!Shaw Communications درست مثل 3 به زودی به طور رسمی

توسط HALOHEKAYATHA در 29 تیر 1399
و... آنچه که بسیاری از ما فکر می افتد به زودی به یک واقعیت!

Shaw Communications درست مثل 3 به زودی به طور رسمی راه اندازی خود را "با نام تجاری" ساخت کانادا کشور از 4. مانند رقبای بل (ویرجین موبایل), Telus (Koodo و تلفن همراه) و راجرز (Fido & Chat-R) شاو به زودی راه اندازی "شاو تلفن همراه".

برای رفتن موضوع ما هنوز بسیاری از MVNO را در کانادا اما آنها بسیار اشاره شده که به تازگی. به عنوان برای بازیکنان که آیا تاثیر در طول سال بسیاری از آنها شده اند به دست آورد عمده شرکت های مخابراتی. به عنوان یک نتیجه, ما باید متوجه تدریجی قیمت را افزایش می دهد اما در بیشتر قسمت ها, کیف پول ما را دیده اند با اندکی کاهش در هزینه های ماهانه تلفن همراه از زمان آغاز به کار از آنچه که من انقباض غیر ارادی ماهیچه به گفتن است که "رقابت" اما با این وجود ما دیده می شود برخی از تغییرات مثبت.

در موضوع شاو ارائه شده است کارکنان که پورت شماره 4 ماه از $0 خدمات به عنوان وسیله ای برای آزمایش جدید رول و این "محاکمه" می تواند گسترش بیش از 6 ماه. سردرگمی برخی ممکن است دیدن و یا اظهار نظر در این است...

با کیفیت از زمان آزادی شبکه چه تفاوت اگر شاو ارائه می دهد خدمات به عنوان یک شرکت مادر هنگامی که زمان آزادی شبکه است که هنوز هم غیر قابل مقایسه با رقابت ؟ پاسخ ساده...

از آنچه که من شنیده ام شاو می خواهد برای حفظ آزادی تلفن همراه به عنوان تخفیف از شبکه های مختلف از Fido, Koodo و ویرجین موبایل 3 فعال ترین مارک های فرعی از اصلی حامل. به عنوان مثل شاو نیاز به افتراق خود را از آنچه در حال حاضر ارائه شده است و آنها در واقع این کار را انجام دهند!

شاو خواهد بود قادر به ارائه خدمات تلفن همراه به عنوان یک بسته نرم افزاری با قابلیت دیگر خدمات در نتیجه اجازه می دهد مصرف کنندگان به یک متحد لایحه در حالی که اضافه کردن برخی از صرفه جویی ماه بیش از ماه است. نکته کلیدی همراه با پذیرایی و خدمات پوشش. در زمان با آزادی تلفن همراه, اگر شما سقوط در خارج از منطقه تحت پوشش شما پرسه زدن در یکی از حامل های عمده (Telus بل یا راجرز). به عنوان یک نتیجه شما می توانید با استفاده از تماس نامحدود/متون بدون اتهامات وارده اما شما هنوز هم رومینگ. اگر شما با استفاده از داده ها و یا MMS پیام شما متهم هستید PPU (Pay Per استفاده) مگر اینکه نرخ شامل در برنامه خود را.

مشکل با بالا "رومینگ" است اگر شما در نزدیکی یک برج که آیا یا نه شما دریافت خدمات و آزادی نمی کند و اجازه می دهد تا شما را به اتصال به یک رومینگ شریک نتیجه ساخت این سرویس بی فایده است. با شاو آنها اجرا فوق العاده اندازه گیری برای مبارزه با این. وجود خواهد داشت افزایش برج که خواهد شد در زیر شاو برند و به اعتقاد من این خواهد بود چیزی شبیه به زمانی که راجرز خریداری Fido سپس ارائه CityFido کنندگان دسترسی به "تمدید" رد پای برای 5 دلار در هر ماه.

همچنین شاو شده است با تمرکز تلاش خود را در افزایش سرعت اینترنت و رول از مودم های جدید برای هر دو مصرف کننده/کسب و کار استفاده کنید. یک چیز یک NOC (مرکز عملیات شبکه) تکنسین توصیه من این است که مودم را (عفو من اصطلاحات) 2 WiFi باند در آنها به موجب آن 1 است که در دسترس کاربر نهایی است که می توان برای اتصال دستگاه های به اشتراک گذاشته شده و غیره... اما دیگر "گروه" خصوصی است که در دسترس است تنها توسط شاو. آن اساسا ایجاد یک پهنای باند اتصال وای فای است که شاو می توانید استفاده برای موبایل ، این نه تنزل کیفیت اینترنت ارائه شده به مصرف کننده/کسب و کار فراهم می کند اما دسترسی بدون درز به این مشتریان برای استفاده از تلفن همراه هنگامی که در حاشیه منطقه است.

آن را شبیه به وای فای اما در سطح پیشرفته. کمی بیش از سر من اما جالب است ببینید که در آن تمرکز خود را به عنوان است. آن را اعلام شده است که آنها را ادامه خواهد داد به ارائه تخفیف خدمات تحت آزادی تلفن همراه با نام تجاری و امیدوار به راه اندازی خود را "پدر و مادر" خدمات اواخر نوامبر این سال است.

من هم پیش بینی آنها ارائه خواهد شد بهتر رومینگ بسته مانند بزرگ-3 به موجب آن, به عنوان مثال, آزادی ارائه می دهد یک برنامه که در آن شما دریافت 30GB داده 5GB پاداش داده ها (35GB کل - صفحه اصلی اطلاعات) اما شما محدود به 5GB از داده ها (جداگانه سطل) هنگامی که رومینگ در ایالات متحده آمریکا است. من فکر می کنم شاو تلفن همراه ارائه خواهد شد فراگیر طرح که در آن یکسان به Telus راجرز و بل و آنچه شما برای پرداخت می توان به جای یکدیگر استفاده می شود که آیا در کانادا و یا ایالات متحده آمریکا.

بسیار جالب! من به دنبال به جلو به رول کردن و این تغییرات ممکن است تأثیر مصرف کنندگان/کسب و کار برای بهتر می آیند تعطیلات که همیشه به ارمغان می آورد تبلیغات و افزایش رقابت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن