سوسیس و پنیر صبحانه Quesadillas

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 20, 2020

کم کربوهیدرات سوسیس و پنیر صبحانه Quesadillas بزرگ برای یک صبحانه سریع و بدون تخم مرغ آنها یک درمان برای افرادی که عاشق سوسیس صبحانه!

پین سوسیس و پنیر صبحانه Quesadillas به آنها را امتحان کنید بعد!

Sausage and Cheese Breakfast Quesadillas photo of four quesadillas on plate with text overlay

در حال حاضر اکثر مردم در حال پخت و پز به مراتب بیشتر از آنها واقعا می خواهید به طوری که من مشغول به کار بر روی دستور العمل های سریع دسته در وبلاگ, ویرایش, آن را به مطمئن شوید که این دستور العمل شامل خواهد شد وجود دارد چیزی است که شما می توانید در 30 دقیقه (یا کمتر!) و این سوسیس و پنیر صبحانه Quesadillas در حال خوشمزه ایده که واجد شرایط برای آن دسته, بنابراین من به روز شده در این دستور غذا را به شما یادآوری در مورد آن امروز است. و برای همه کسانی که درخواست برای کم کربوهیدرات صبحانه بدون تخم مرغ, این یک گزینه عالی برای که!

این بسیار خوشمزه سریع و آسان صبحانه که شما احتمالا می خواهید به را بیش از و بیش از اگر شما از طرفداران از سوسیس صبحانه. و آن را یک به علاوه که شما می توانید لذت بردن از این در سردترین روز زمستان, اما آنها همچنین می خواهم با طعم عالی در تابستان. اما احتمالا آنچه الهام بخش من به آمد تا با دستور العمل برای این صبحانه quesadillas یک زمان عشق از مک دونالد سوسیس و بیسکویت! برای سال هر وقت من رفت و در یک سفر جاده ای و یا مجبور به ترک خانه های اولیه من می خواهم نوسان از طریق مک دونالد درایو در پنجره و یک سوسیس بیسکوییت (بدون تخم مرغ.) البته زمانی که من شروع به دنبال یک بیشتر کربوهیدرات آگاه برنامه من تا به حال به متوقف شدن آن سوسیس و بیسکویت و اگر چه من هنوز هم ممکن است یک بار یا دو بار در سال!

و من هنوز هم عشق من برای کسانی که طعم و من فکر می کنم سوسیس و پنیر صبحانه Quesadillas بسیاری از همان عطر در نت به عنوان کسانی که سوسیس و بیسکویت بود. من استفاده می شود ترکیه صبحانه سوسیس چرا که آنچه که من تا به حال اما سوسیس گوشت خوک کامل خواهد بود و همچنین. کارا و من فکر کردم این بود لذت بخش برای یک صبحانه سریع (و خواهر من پم نمی خواهم که تخم مرغ آنها را دوست داشت و همچنین); آنها را امتحان کنید و ببینید چه چیزی شما فکر می کنم!

چه کم کربوهیدرات چیپس هم استفاده کنم ؟

برای مدت زمان طولانی در حال حاضر من شیفته شده است با ماموریت کربوهیدرات تعادل چیپس (لینک های وابسته). کم کربوهیدرات چیپس از این شرکت در انواع و اندازه های آنها سفید و تمام انواع گندم و ذرت طیف وسیعی از 2 – 5 کربوهیدرات خالص که بسته به انواع مختلف استفاده می کنید. (آنها به تازگی خود را به روز رسانی فرمول بنابراین تمام گونه ها حتی پایین تر از کربوهیدرات از آنها استفاده می شود.) اما یکی از دوستان به تازگی من به اوله شدید سلامتی فیبر بالا ترتیلا پیچد (لینک های وابسته) که کمی بزرگتر از اندازه با تنها چهار کربوهیدرات خالص و من فکر می کنم اوله ترتیلا پیچد همچنین می تواند برای این دستور غذا. (و نه از این شرکت ها پرداخت می شود من به بحث در مورد محصولات خود را فقط در مورد شما بدونم.)

Sausage and Cheese Breakfast Quesadillas process shots collage

چگونه به سوسیس و پنیر صبحانه Quesadillas:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. حرارت کمی روغن زیتون در یک سنگین ماهی تابه و طبخ سوسیس بیش از متوسط حرارت بالا تا زمانی که آن را به سادگی browned در هر دو طرف. (بوقلمون سوسیس نیاز نفت; سوسیس گوشت خوک نمی خواهد نیاز به مقدار اضافه شده نفت است.)
 2. قطع هر سوسیس patty در نیم.
 3. این ماموریت کربوهیدرات تعادل چیپس (لینک های وابسته) استفاده کردم شما ببینید آنها 4 کربوهیدرات خالص در هر نان ذرت مکزیکی.
 4. حرارت کمی بیشتر روغن زیتون یا کره را در تابه اضافه کردن یک نان ذرت مکزیکی و پوشش نان ذرت مکزیکی با پنیر رنده شده (حدود 1/3 فنجان). (اگر شما توجه نزدیک شما خواهید دید که ما آغاز شده با یک ماهی تابه نچسب اما روشن به یک چدن ماهی تابه (لینک های وابسته) پس از ما می خواهم چند چیپس. آهن بهتر بود اما سازمان دیده بان که در آن نمی توانید بیش از حد داغ!
 5. وضع چهار برش سوسیس قطعات در سراسر نیمی از نان ذرت مکزیکی پس از آن برابر نصف دیگر بیش از.
 6. طبخ حدود 1-2 دقیقه در هر طرف (بسته به پان) تا زمانی که پنیر است که به سادگی ذوب شده و هر دو طرف کمی قهوه ای است.
 7. خدمت quesadillas داغ با برخی از سالسا و خامه ترش را اضافه کنید و یا شیب را در جدول, در صورت دلخواه.

Sausage and Cheese Breakfast Quesadillas on plate with salsa and sour cream on the side

بیشتر ایده های خوشمزه با چیپس:

کم کربوهیدرات Tacos صبحانه با سوسیس و فلفل و تخم مرغ ~ Kalyn آشپزخانه
صبحانه Quesadillas با شکست آووکادو تخم مرغ و اسفناج ~ کامل آشپزخانه
Burritos تخم مرغ برای مرگ ~ Kalyn آشپزخانه
تقلیدی Applebees را چیپس ~ CopyKat دستور

مواد تشکیل دهنده

 • 8 صبحانه, سوسیس, بتس (یادداشت کنید)
 • 1 T روغن زیتون (یادداشت کنید)
 • 4 ماموریت کربوهیدرات تعادل کم کربوهیدرات چیپس (یادداشت کنید)
 • 1 1/3 فنجان پنیر چدار رنده شده مخلوط بیشتر یا کمتر به طعم (یادداشت کنید)
 • خامه ترش و سالسا, سس تند یا guacamole برای خدمت اختیاری

دستورالعمل

 1. گرما یک قاشق چای خوری روغن زیتون را در یک سنگین بزرگ ماهی تابه. (استفاده از چدن ماهی تابه (لینک های وابسته) اگر شما یکی است.)
 2. اضافه کردن پنیر و طبخ بیش از متوسط حرارت بالا تا زمانی که سوسیس داغ است و به خوبی browned در هر دو طرف حدود 3-4 دقیقه در هر طرف.
 3. حذف سوسیس به یک تخته برش و نیم برش.
 4. اضافه کردن یک کمی بیشتر روغن زیتون (یا کره) به ماهی تابه به نوبه خود حرارت را متوسط و ذخیره کردن ذرت مکزیکی در تابه.
 5. نم نم نان ذرت مکزیکی با پنیر به آرامی پوشش سطح (حدود 1/3 فنجان).
 6. وضع چهار سوسیس قطعات بر روی یک طرف از نان ذرت مکزیکی و برابر طرف دیگر نان ذرت مکزیکی بیش از یک و نیم ماه به شکل quesadilla. طبخ برای 1-2 دقیقه تا زمانی که شروع به قهوه ای است.
 7. به نوبه خود quesadilla و طبخ تا زمانی که آن را کمی browned در طرف دیگر تبدیل دوباره اگر نیاز به قهوه ای طرف اول بیشتر است.
 8. زمان پخت بستگی به خود ماهی تابه اما احتمالا بیشتر از 2 دقیقه در هر طرف برای بسیاری از تابه. (اگر شما با استفاده از آهن آن را داغتر و داغتر به عنوان شما طبخ بنابراین ممکن است نیاز به نوبه خود حرارت پایین برای چند quesadillas.)
 9. خدمت گرم با چیزهایی مانند خامه ترش, رب, سس تند یا guacamole برای اضافه کردن در جدول, در صورت دلخواه.

یادداشت

شما می توانید با استفاده از بوقلمون یا گوشت خوک و سوسیس صبحانه, شما نیاز به حدود 10 اونس ترکیه و یا سوسیس گوشت خوک بتس. من با استفاده از روغن زیتون اما استفاده از روغن برای پخت و پز quesadillas اگر شما ترجیح می دهند. من استفاده می شود کرکلند 4-پنیر مکزیکی مخلوط برای این دستور غذا. من عاشق میشن کربوهیدرات تعادل کم کربوهیدرات چیپس (لینک های وابسته) و اغلب آنها را با استفاده از دستور العمل های است که برای چیپس اما من به تازگی کشف اوله شدید سلامتی فیبر بالا ترتیلا پیچد (لینک های وابسته) که همچنین می تواند برای این.

اطلاعات تغذیه ای که بر اساس کربوهیدرات خالص برای چیپس و را شامل نمی شود اختیاری خامه ترش, رب, سس تند یا guacamole.

این دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn و کارا و با الهام از سوسیس و بیسکویت در مک دونالد من استفاده می شود به خوردن قبل از من شروع به فکر کردن در مورد کربوهیدرات!

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

4

اندازه خدمت:

1
مقدار در هر وعده: کالری: 397مجموع چربی: 32 گرمچربی اشباع شده: 13 گرمچربی ترانس: 0گرمچربی اشباع نشده: 17gکلسترول: 85mgسدیم: 847mgکربوهیدرات: 7 گرمفیبر: 1 گرمقند: 2 گرمپروتئین: 21 گرم

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Sausage and Cheese Breakfast Quesadillas square thumbnail photo of tortillas on plate with salsa and sour cream on the side.

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
اگر شما در حال ساخت این quesadillas اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی آن خواهد بود توصیه می شود به استفاده از ترکیه صبحانه سوسیس و پنیر کم چرب مخلوط. برای دیگر کم کربوهیدرات رژیم غذایی پر چرب سوسیس و پنیر خواهد بود ترجیح داده است. TheMission کربوهیدرات تعادل کم کربوهیدرات TortillasI استفاده می شود تنها 4 کربوهیدرات خالص در هر نان ذرت مکزیکی و پس از تمام مواد تشکیل دهنده دیگر کمی و یا بدون کربوهیدرات این است که خیلی کم کربوهیدرات درمان برای صبحانه.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از صبحانه سالم برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

Pinterest image of Sausage and Cheese Breakfast Quesadillas

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma