جدید سامسونگ مدل به نام Galaxy S20 یک دستگاه بزرگ با سخت افزار و همچنین نرم افزار.

با این حال برای همه از ویژگی های شگفت انگیز آن را بسته به قیمت بالا به عنوان به خوبی. این دستگاه در اطراف هزینه $999 است که نه قابل قبول برای اکثریت مشتریان. وجود دارد با این حال یکی دیگر از گزینه برای تمام مشتریان که نمی خواهید به پرداخت بسیار است.

به خوبی شناخته شده آمریکایی شبکه به نام AT&T یک پیشنهاد شگفت انگیز برای سامسونگ مدل S20. این دستگاه می تواند خریداری شده در قرارداد برای 10 دلار در ماه است.

به منظور دریافت این قیمت از جمله شما نیاز به:

– دریافت یک قرارداد 30 ماه که بدان معنی است که شما خواهد پرداخت حدود $300 برای Samsung Galaxy S20 که هنوز هم شگفت انگیز است.

– شما نیاز به یک خط جدید با طرح نامحدود که هزینه آن حدود 75 $در ماه است.

این یک مشکل beggins چرا که با این طرح شما پرداخت مقدار زیادی بیشتر برای دستگاه.

با این حال اگر شما قبول تمام شرایط مورد نیاز: شما می توانید جدید مدل S20 از AT&T در حال حاضر.

SIM-UNLOCK.NET یک شبکه آنلاک شرکت است که فراهم می کند ویژه آنلاک کد برای تمام مدل های سامسونگ.

ما می توانیم دستگاه را قابل استفاده در تمامی شبکه های از سراسر جهان است.

شما نمی خواهد با استفاده از ضمانت نامه را دلیل این که شما لازم نیست تغییر سیستم در همه.

به بررسی کل پیشنهاد لطفا روی لینک زیر کلیک کنید

سامسونگ باز کردن شبکه

Sim-unlock.net یک شبکه آنلاک شرکت است که می تواند به برداشتن محاصره از تقریبا هر شبکه از سراسر جهان است. ما باز مدل هایی مانند آیفون و سامسونگ و سونی و بسیاری دیگر در حال حاضر در وب سایت ما می توانید باز 7464 مدل های تلفن, اما تعدادی نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

قیمت های ما ارزان هستند و ما لازم نیست وقت زیادی را برای دریافت کار انجام می شود. ما با استفاده از گزینه های پرداخت مانند پی پال یا کارت های اعتباری به طوری که هر کس می تواند استفاده از خدمات ما.

ما درمان هر مشتری با احترام و سعی کنید برای کمک به آنها را در هر راه ممکن است. شما می توانید بررسی های ما در وب سایت ما sim-unlock.net ما hundrets از مشتریان راضی است که استفاده از وب سایت ما به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im