ماهی قزل آلا بسته های فویل را با گوجه فرنگی و زیتون

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 29 جولای سال 2020

ماهی قزل آلا بسته های فویل را با گوجه فرنگی و زیتون بسیار خوش طعم از آویشن و سیر و زعفران که فصل گوجه فرنگی-زیتون مخلوط. هیچ نگرانی در اگر شما لازم نیست که زعفران هر چند, آن را هنوز هم خوشمزه باشد و بدون آن!

پین ماهی قزل آلا بسته های فویل را با گوجه فرنگی و زیتون!

Salmon Foil Packets with Tomatoes and Olives final shot of cooked salmon on serving plate

زمانی که من زندگی می کردند در خانه های قدیمی من این بود که اولین دستور من سعی کردم زمانی که من در نهایت می خواهم بدست من جلو پنجره از همسایه گاراژ که در آن ذخیره شده برای یک بازی بسیار سرگرم کننده دلیل است. من به دنبال به جلو به کباب و البته به عنوان به زودی به عنوان من در زمان گزش ماهی قزل آلا از این ماهی قزل آلا بسته های فویل را با گوجه فرنگی و زیتون, من بلافاصله به یک فن از این دستور غذا! و من آن را کاملا چند بار پس از آن. و هر بار که من از آن ساخته شده من آرزو آن را به حال بهتر عکس برای وبلاگ, بنابراین من خیلی خوشحال هستم که در نهایت به آنها را به روز رسانی!

نه تنها فویل بسته ماهی قزل آلا طعم شگفت انگیز هنگامی که آن را پخته شده با گوجه فرنگی-زیتون مخلوط با چاشنی آویشن و سیر و زعفران, اما این دستور غذا بسیار ساده است شما می توانید آن را بر روی میز در کمتر از 30 دقیقه. و هیچ نگرانی در اگر شما لازم نیست که اختیاری زعفران, من مطمئن هستم که این ترکیب خواهد شد طعم و مزه فوق العاده و بدون آن.

من حدس می زنم برخی از مردم ممکن است مانند صدا از این اما لازم نیست که یک کوره, اما شما قطعا می توانید آن را در فر. من می خواهم با استفاده از زمان پخت و درجه حرارت از ماهی قزل آلا پخته با سس پستو و گوجه فرنگی (و این یکی دیگر از شگفت انگیزی خوشمزه فویل بسته شام با ماهی قزل آلا است که همچنین می تواند در کوره پخته شده.) لذت بردن از همه!

Saffron in small bottle with cork stopper

چه زعفران?

زعفران گران ترین ادویه در جهان ساخته شده از خشک کلاله زعفران زعفران. اگر چه گران از آن استفاده می شود در مقادیر بسیار کوچک پس از یک ظرف کوچک مثل این خواهد عطر و طعم بسیاری از ظروف. آن را به یک کمی تلخ و کپک زده و طعم است که سخت است برای توصیف, اما آن را در غذاهای محبوب در سراسر خاورمیانه و جنوب اروپا مانند مرغ زعفرانی-Paella و برنج زعفرانی. در اینجا اطلاعات بیشتر در مورد زعفران و خوب نزدیک از زعفران موضوعات.

Salmon Foil Packets with Tomatoes and Olives process shots collage

چگونه می توان ماهی قزل آلا بسته های فویل را با گوجه فرنگی و زیتون:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. چهار ماهی قزل آلا, فیله خارج از یخچال و اجازه دهید آنها را به دمای اتاق در حالی که شما پیش گرمایش کوره به بالا متوسط.
 2. برش زیتون و گوجه گیلاسی به چهارم.
 3. ترکیب تکه های گوجه فرنگی, زیتون و روغن زیتون و سیر خرد شده تازه آویشن و زعفران و کمی نمک و فلفل را در یک کاسه یا فنجان اندازه گیری.
 4. پاک کردن ماهی قزل آلا قطعات با سگد ماهی Rub (لینک های وابسته) و یا ماهی های دیگر مالش را انتخاب کنید.
 5. اشک 8 قطعه از فویل. (این دو پیچیده برای کوره به همین دلیل شما نیاز به 8 قطعه.)
 6. قرار دادن هر قطعه از چاشنی ماهی قزل آلا در دو قطعه فویل.
 7. بالای هر قطعه از ماهی قزل آلا با 1/4 از گوجه فرنگی زیتون مخلوط.
 8. سپس آزادانه برابر بیش از بالا قطعه به پایان می رسد و فویل را به تخت بسته به نشستن در قبل از گرم کوره.
 9. ما ماهی قزل آلا کاملا پخته شده را در 10 دقیقه در کوره اما اگر شما مانند ماهی قزل آلا کمتر به خوبی انجام می شود شما ممکن است بخواهید برای بررسی پس از حدود 8 دقیقه است.
 10. در خدمت حق دور و لذت بردن از!

Salmon Foil Packets with Tomatoes and Olives close-up photo of cooked salmon on plate

آن را به یک وعده غذایی:

این عالی خواهد بود با پوره گل کلم با سیر و پارمسان و پنیر بز یا آسان کبابی سبزیجات کم کربوهیدرات وعده غذایی.

بیشتر ماهی قزل آلا شما ممکن است مانند:

هوا سرخ ماهی قزل آلا با خردل-سس گیاهان دارویی
بو لیمو ماهی قزل آلا و مارچوبه ورق ظرف غذا
ماهی قزل آلا کبابی با افرا-Sriracha-آهک لعاب

مواد تشکیل دهنده

 • 4 فیله ماهی قزل آلا (یادداشت کنید)
 • 1 1/2 فنجان تکه گوجه فرنگی گیلاس
 • 1/2 فنجان تکه زیتون کالاماتا (یادداشت کنید)
 • 1 T ریز خرد کرده سیر
 • 1 قاشق چایخوری. تازه خرد شده آویشن برگ (یادداشت کنید)
 • کوچک خرج کردن زعفران حدود 15-20 موضوعات (یادداشت کنید)
 • 1/4 قاشق چایخوری. نمک دریا
 • تازه زمین فلفل سیاه برای طعم و مزه
 • 1/3 فنجان روغن زیتون فوق العاده خالص
 • 1 – 2 قاشق چای خوری ماهی rub (یادداشت کنید)

دستورالعمل

 1. چهار ماهی قزل آلا, فیله خارج از یخچال و اجازه دهید آنها را به دمای اتاق در حالی که شما پیش گرمایش کوره به بالا متوسط.
 2. برش زیتون کالاماتا (یا زیتون سیاه اگر شما ترجیح می دهند) و گوجه فرنگی گیلاس به چهارم.
 3. سپس ترکیب گوجه فرنگی, زیتون کالاماتا و روغن زیتون و سیر خرد شده تازه آویشن و زعفران و کمی نمک و فلفل را در یک کاسه یا فنجان اندازه گیری.
 4. مشکلی نیست اگر شما لازم نیست که زعفران فقط آن را ترک کردن. اگر شما فقط باید خشک آویشن را کمتر و خرد کردن آن را در یک هاون و دسته هاون (لینک های وابسته).
 5. پاک کردن ماهی قزل آلا قطعات با یک یا دو قاشق چای خوری از سگد ماهی Rub (لینک های وابسته) و یا ماهی های دیگر مالش را انتخاب کنید.
 6. اشک 8 اندک تکه فویل فقط به اندازه کافی بزرگ برای قرار دادن در اطراف قطعه ماهی قزل آلا. (این دو پیچیده برای کوره به همین دلیل است که شما نیاز به 8 قطعه.)
 7. قرار دادن هر قطعه از چاشنی ماهی قزل آلا در دو قطعه فویل; من اسپری فویل را با روغن زیتون قبل از قرار دادن ماهی در, اما من مطمئن هستم که آن را ضروری است.
 8. بالای هر قطعه از ماهی قزل آلا با 1/4 از گوجه فرنگی زیتون مخلوط.
 9. سپس آزادانه برابر بیش از بالا قطعه به پایان می رسد و فویل را به تخت بسته به نشستن در قبل از گرم کوره. شما نمی خواهد تبدیل آنها بنابراین شما لازم نیست به بیش از حد مراقب باشید درباره بسته بندی.
 10. ما ماهی قزل آلا کاملا پخته شده را در 10 دقیقه در کوره اما اگر شما مانند ماهی قزل آلا کمتر به خوبی انجام می شود شما ممکن است بخواهید برای بررسی با باز کردن یکی از بسته ها پس از حدود 8 دقیقه است.
 11. در خدمت حق دور و لذت بردن از!

یادداشت

من می خواهم با استفاده از فیله ماهی قزل آلا است که در حدود 6 تا 8 اونس. هر یک از. من استفاده می شود سگد ماهی Rub (لینک های وابسته) اما استفاده از هر ماهی rub از انتخاب شما. استفاده منظم زیتون سیاه اگر شما ترجیح می دهند. استفاده بیشتر یا کمتر زیتون برای طعم و مزه است. اگر شما لازم نیست که تازه آویشن من استفاده از ملات و دسته هاون (لینک های وابسته) به خرد کردن خشک آویشن. زعفران اختیاری است اما استفاده از آن را اگر شما باید برخی از.

دستور اقتباس کمی از خوب پخت و پز کباب 2008.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

4

اندازه خدمت:

1
مقدار در هر وعده: کالری: 679مجموع چربی: 50 گرمچربی اشباع شده: 8gچربی ترانس: 0گرمچربی اشباع نشده: 38 گرمکلسترول: 144mgسدیم: 393mgکربوهیدرات: 4gفیبر: 1 گرمشکر: 1 گرمپروتئین: 52g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Salmon Foil Packets with Tomatoes and Olives square image of finished dish

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
ماهی قزل آلا بسته های فویل را با گوجه فرنگی و زیتون کامل دخول دستور العمل برای هر فاز اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی و یا هر گونه دیگر کم کربوهیدرات در برنامه غذایی. گوجه فرنگی را باید چند کربوهیدرات بنابراین فقط استفاده از یک کمی کمتر گوجه فرنگی اگر شما ترجیح می دهند.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از دستور العمل های کباب برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

یادداشت های تاریخی برای این دستور
این دستور غذا را برای اولین بار ارسال شده در 2009; به روز شده با عکس های بهتر و اطلاعات تغذیه ای ژوئیه سال 2020 است.

Salmon Foil Packets with Tomatoes and Olives Pinterest image

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma