راهنمای خرید چادر مسافرتی ؛ از ماندن در طبیعت لذت ببرید

برای مثال قیمت چادر مسافرتی، یا وزن و کیفیت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. سایت اینتکس سیتی عرضه کننده ا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

برای مثال قیمت چادر مسافرتی، یا وزن و کیفیت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. سایت اینتکس سیتی عرضه کننده انواع چادرهای مسافرتی با بهترین کیفیت و قیمت میباشد. برای مشاهده مدلهای مختلف، به فروشگاه سایت اینتکس سیتی مراجعه کنید. ولی یکی از معایب مدل عصایی نصب آن است که زمان بیشتری نسب به دیگر مدلها دارد. یکی از مدل ها، به شیوه اتوماتیک است و تنها کافی ست با توجه به فریم ها و پایه ها، چادر را به راحتی باز و نصب کنید. یکی از مهم ترین مواردی که هنگام خرید چادر مسافرتی باید مد نظر قرار دهید، ظرفیت آن است. نکته مهم آن است که هر چه ارتفاع گنبد بیشتر باشد آسیب پذیری اش نیز در مقابل باد بیشتر می شود. اگر قصد کوهنوردی یا طبیعتگردی دارید، چادر مسافرتی از مهم ترین تجهیزات سفر شما است. بهطور مثال اگر بخواهید تور چند روزه طبیعتگردی استان لرستان را خریداری کنید یا بخواهید به شهر شیراز بروید و از جاذبههای گردشگری آن دیدن کنید و یا بخواهید در یکی از اقامتگاههای بومگردی در دل جنگلهای شمال اتاق رزرو کنید، بهراحتی و با چند کلیک میتوانید این کار را انجام دهید.

هزینه اسکان معمولاً یکی از موارد پر هزینه سفر به حساب میآید. برای خرید چادر مسافرتی، موارد زیادی را باید مد نظر قرار دهید. همانطور که گفتیم برای خرید چادر مسافرتی کارآمد، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید و ابتدا به پرسش های مختلفی پاسخ دهید. میگفتند وجه تسمیه لقبش هم این بود که از بیشوکم تمامی قراردادهای دولتی، پنج درصد حق حساب میگرفت. در سال ۱۲۶۸ خورشیدی نشر اسکناس در سراسر ایران بهطور انحصاری به بانک شاهنشاهی ایران که توسط انگلستان تشکیل شده بود واگذار شد و یک سال پس از آن، اسکناس جدید با علامت شیر و خورشید و عکس ناصرالدینشاه و ذکر ارزش آن منتشر شد. جا به جایی راحت و بدون درد سر چادر، نکته ای است که در خرید آن موثر است. دسترسی به زیرساختهای ارتباطی، بههمراه تسهیلات زیربنایی آب، برق، فاضلاب و گاز همراه با شرایط آب و هوایی معتدل، اراضی حاصلخیز، طبیعت گوناگون و مفرح ساحلی، دشتی، جنگلی و کوهستانی مساعد برای توسعه صنعت گردشگری و دسترسی به بازارهای هدف داخلی و خارجی، امکان توسعه سریع را در بخشهای گردشگری، کشاورزی، صنعتی و تجاری، فناوری اطلاعات و ارتباطات را یک جا در خود گرد آورده است.

چادرهای کوهستانی ارتفاع کمتری در حدود ۹۰ سانتی متر دارند اما ارتفاع چادر های مسافرتی خانوادگی معمولا بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ سانتی متر و بیشتر است تا رفت و آمد در آن به راحتی انجام شود. مثلا چادر مسافرتی خانوادگی با چادر مسافرتی کوهستانی متفاوت است. از دیگر عواملی که در انتخاب چادر مسافرتی اهمیت دارد، وزن آن است. سبک بودن چادر مسافرتی به ویژه برای کوهنوردان و افرادی که هیچهایک می کنند، از اهمیت بیشتری برخوردار است. اما هر کدام از جنس ها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند که لازم است پیش از خرید، در این باره بیشتر تحقیق کنید. سبک زندگیها تغییر کرده و بیشتر وقتمان را در فضای شهری، در ترافیک و در دنیای دیجیتال میگذرانیم. اما نکته مهمی که نیاز به بررسی بیشتر دارد این است که انواع چادر مسافرتی کدامند و کدام یک مناسب شماست؟ باید به این پرسش که چند نفر در چادر خواهند خوابید پاسخ دهید. چادر های گنبدی به آسانی قابل حمل هستند و اندازه شان هم قابل تنظیم است. قیمت چادر مسافرتی هم در این فروشگاه بین 2.600.000 الی 18.000.000 متغیر است. چادر های مسافرتی معمولا بین ۴ تا ۲۰ کیلو گرم وزن دارند. This c​onte nt has be en wri tten  by GSA Content G᠎en᠎erator  D​emoversion .

برخی چادرها درون خود یک اتاق مجزا دارند. چادری گرده ماهی نوعی چادر مثلثی است که یک تیر افقی دارد که دو تیرک عمودی در دو سمت چادر، از ان تیرک افقی حمایت می کند. قابل ذکر است که نخستین سینماهای شمال کشور در بابل شروع بکار کرده بودند. ولی پس از آن حرکت قشون مقدونی به درون ولایت آنها دچار مشکل گردید، توضیح آنکه جنگلهای وسیع و کوههای بلند در اینجا زیاد بود و بومیها جلگهها را هم با استحکاماتی سد کرده بودند. بهنوشتهٔ عباس میلانی مثالی که رویکرد شاه و مخالفانش در مورد مسائل سیاسی را نشان میدهد، مسئلهٔ زندانیان سیاسی بود. وی همچنین استاد زبانهای فارسی و ترکی در فرانسه بود. همچنین اگر در باز و بسته کردن چادر دچار اشتباه شوید ممکن است میلههای به کار رفته در چادر دچار شکستگی شود. چرا که در غیر این صورت پوست افراد دچار آفتاب سوختگی خواهند شد و شرایط نا مطلوبی شامل حال آن ها می شود.  This data has be​en w​ritt en wi᠎th the he lp of GSA Co nt en᠎t Genera to r DEMO.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن