سوال در مورد ترکیب طرح ماهانه با 1 سال بسته نرم افزاری

بنابراین من این موتور E5 HSN بسته نرم افزاری که با 1 سال خدمات و 1500t/t/mb. من به دنبال در tracfone وب سایت

توسط HALOHEKAYATHA در 11 خرداد 1399
بنابراین من این موتور E5 HSN بسته نرم افزاری که با 1 سال خدمات و 1500t/t/mb.

من به دنبال در tracfone وب سایت و آن را به نظر می رسد مانند من می تواند استفاده از برخی از کد کوپن برای دریافت $15 تخفیف در سایت گسترده. بنابراین اگر من خرید یک BYOP سیم برای 99cents + $15 طرح ماهانه به نظر می رسد مانند من می توانید آن را به صورت 99cents.

من هرگز استفاده از برنامه های ماهانه با Tracfone قبل و تنها با استفاده از HSN بسته نرم افزاری بنابراین سوال برای همه آگاه Tracfone-جانبازان در اینجا:

1. آیا من می توانم فقط اضافه کردن 15 دلار ماهانه طرح به موتور E5? خواهد شد که سرویس من زمان تمدید یک ماه و اضافه کردن 500t/t/mb به من موجود سطل?

2. یا من باید برای فعال کردن BYOP سیم کارت جدید با شماره و سپس انجام برخی از مرتب کردن بر اساس از انتقال ،

3. با توجه به این که این یک "برنامه ماهانه" آیا من مجبور به استفاده از 500t/t/mb ظرف یک ماه از اضافه کردن برنامه ؟ یا تمام سطل از جمله زمان سطل فقط تمدید?

4. سر من در حال حاضر در حال چرخش به فکر کردن در مورد این همه اما در اینجا یک سوال - چه اتفاقی می افتد اگر من خرید 2 جمله 15 دلار ماهانه برنامه ؟

با تشکر بسیار از شما در پیشبرد! (این فروم همیشه فوق العاده برای من است. من می دانم که من نمی توانستم پیمایش Tracfone بدون کمک های من اینجا!)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب