من خریداری یک از این VZW سیم کیت با $15 برنامه از قبل لود شده بر روی آن (با استفاده از $15 فعال تبلیغاتی کد آن را دریافت کنید برای $1):

https://shop.tracfone.com/shop/en/tr…-sim-tri-punch

پس TF دائما در حال تغییر است چگونه آنها را در مورد چیزهایی که من بدانم چه اجماع است برای زمان بهترین راه برای از گرو در اوردن تعادل بر روی این سیم کارت با من, موجود, شماره تلفن, و در نتیجه ترکیب فعلی من سرویس تعادل با قبل از لود تعادل ؟

من زمان تلفن یک موتور g6 که هنوز قفل به TF. من این سیم کارت در گوشی و آن را انجام نمی دهد من هیچ نشانه ای از آن به عنوان یک نامعتبر سیم کارت که من فکر کردم ممکن است مورد مشاهده که چگونه آن را از لحاظ فنی یک BYOP سیم کارت قفل تلفن. با این حال صفحه محصول می کند دولت: استفاده از خود را سازگار و یا قفل گوشی CDMA” که به نظر می رسد نشان می دهد که سیم کارت باید در یک TF قفل گوشی…من فکر می کنم ؟

بنابراین به نظر می رسد که من باید قادر به فعال کردن سیم کارت به گرو در اوردن از قبل لود شده تعادل همراه با تعادل موجود و نگه داشتن من شماره موجود با استفاده از فعال کردن/انتقال صحيح است ؟

من هم یک گوشی Moto e5 که من می تواند با استفاده از فعال کردن سیم کارت با # من حساب موجود است که من پس از آن می توانید با استفاده از TF چت به آنها را ترکیب/ادغام. من در تلاش بود برای جلوگیری از گرفتن TF درگیر در این روند اما اگر من صادق بودن من لزوما اعتماد به فعال کردن/انتقال به هموار. من نمی خواهم به از دست دادن من تعادل موجود و یا از قبل لود شده تعادل در روند.

افکار ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de